Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Dowodzenie czy szczęście?

Która umiejętność jest waszym zdaniem lepsza?
Dowodzenie
62%
 62%  [ 53 ]
Szczęście
21%
 21%  [ 18 ]
Te umiejetności są na równi
16%
 16%  [ 14 ]
Głosowań: 85
Wszystkich Głosów: 85

Autor Wiadomość
Skwer 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2008-04-22, 09:24   

inteligencja?? jest przydatna w kampaniach gdy grasz wojownikiem:P

 
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-04-22, 12:36   

skwer123 napisał/a:
inteligencja?? jest przydatna w kampaniach gdy grasz wojownikiem:P
Nie zawsze . Inteligencja jest dobra dla boha co ma duzo wiedzy(wiekszy bonus).Dziennie traci sie okolo 150 pkt many (4 wrota wymiarow+bitewne czary),wiec musisz miec conajmniej 15 wiedzy ,a inteligencja sprawia,ze 7 wiedzy starcza..

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-04-22, 12:49   

Szkoda slota na inteligencję. Zawsze znajdzie się jakaś studnia, miasto, źródło czy mana vortex (pierścień magii?)

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-04-22, 12:54   

Shakti napisał/a:
Szkoda slota na inteligencję. Zawsze znajdzie się jakaś studnia, miasto, źródło czy mana vortex (pierścień magii?)
Postawienie inteligencji na poziomie mistycyzmu to jest pomylka.

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-04-22, 20:23   

Tracenie slota na inteligencję to pomyłka. Są inne bardziej przydatne umiejętności.

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
nick194 
Bastion


Pomógł: 3 razy
Wiek: 29
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 370
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2008-04-23, 09:26   

Shakti napisał/a:
Tracenie slota na inteligencję to pomyłka. Są inne bardziej przydatne umiejętności.

Czemu? Ja w kampaniach wręcz oczekuje na inteligencję !
Jest świetna jeżeli walczymy wojownikami i warto ją poświęcic i nie martwić się o manę!
Nawet jeśli łatwo się uzupełnia manę przez studnie, to i zdarzają się momenty gdy musimy gonić wroga, lub użyć wrót wymiaru i lotu!

Jeżeli chcesz pokoju, szykuj się do wojny...
Jak pokój zwalcza wojnę? - Wojną!
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2011-08-06, 17:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
czorbok


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 200
Wysłany: 2008-04-24, 02:15   

mi inteligencja bardziej pasuje magowi, ktory dziennie rzuca 4 wrota wymiarow, stacza 4 walki, a w kazdej z nich rzuca po 4 razy implozje :). studnie nie zawsze sa, a mana sie bardzo przydaje.
mistycyzm bardziej dla woja, ktory uzywa malo punktow many, a kilka na walke dobrze miec.
jednak powyzej tych umiejetnosci i tak stawiam szczescie - juz nie raz jak wpadlo w odpowiednim momencie to zupelnie zmienilo przebieg walki dajac ogromna przewage. szczegolnie to widac w duzych bitwach.
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-04-24, 21:19   

Naprawdę łatwo byłoby wymienić 8 specjalności, które są bardziej przydatne niż inteligencja. Jest zbyt wiele sposobów na szybkie, łatwe uzupełnienie many a i bez niej można przetrzymać parę bitew.

PS: nie gram w kampanie.

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-04-25, 23:25   

Shakti napisał/a:
Naprawdę łatwo byłoby wymienić 8 specjalności, które są bardziej przydatne niż inteligencja. Jest zbyt wiele sposobów na szybkie, łatwe uzupełnienie many a i bez niej można przetrzymać parę bitew.

PS: nie gram w kampanie.
Na ciezkie bitwy mana jest potrzebna i to w duzych ilosciach.Zauwazylem,ze grasz tylko z kompem .Tu sie zgodze duzo pkt many Ci nie potrzeba.Postoj w zamku nic ci nie zrobi,ale grajac w sieci tura do tylu do jest jednak troszke.Moj idealny boh musi miec (multiplayer):magia ziemii exp,magia wody exp,madrosc do zaawansowanego,platnerz,taktyka( Majer mnie do niej sklonil ;-) )lubie lucznictwo,skutecznosc ataku a reszte dobieram wedle chumoru..N ie wybieram na tomiast szczescia,tego co daje mane(miscytyzm?),talentu magicznego,nauki czaow,finansow,artylerii,balistyki,pierwszej pomocy ,sokoliego wzroku,znajdowania drogi no i nawigacji.

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Skwer 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2008-04-27, 13:47   

(humor pisze się przez same H!!!! masz czelność innych poprawiać a sam robisz więcej błędów niż ktoś inny)-Ty jak grasz cytadelą to się tak na magię nie nastawiaj!!! tam masz tylko 3 gildie-powiesz-podbije Twój zamek?? najpierw podbij... lochy mają 5 poziomów i same czary dają dużego kopa w porównaniu z cytadelą-próbuję ci uświadomić że cytadela nie jest najlepsza... a nawet dobra-na tle np. lochów!!!

 
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-04-27, 13:54   

skwer123 napisał/a:
Ty jak grasz cytadelą to się tak na magię nie nastawiaj!!! tam masz tylko 3 gildie-powiesz-podbije Twój zamek?? najpierw podbij... lochy mają 5 poziomów i same czary dają dużego kopa w porównaniu z cytadelą-próbuję ci uświadomić że cytadela nie jest najlepsza... a nawet dobra-na tle np. lochów!!!
tytylko loch loch .choc zagrac pokaze ci co cytadela potrafi. Ty tylko skarzysz sie na jebane oblezenie .To jak szczur bedziesz sie chowal w zamku? To moze ty zaatakujesz jak ja za podwojna fosa bede siedzial?Co ci z 5lvla magii jak ja cie zjade zanim do tego dojdziesz.Humor zle napisalem ,przyznaje,ale ja przynajmniej nie wyzywam ludzi,jesli sie ze mna nie zgadzaja.Ja tez nie musze ziomkow ugadywac zeby mi pochwaly dawali.Pozatym umnie znajdziesz blad na 10 postow, a tam gdzie poprawialem byl blad co 2 wyraz.

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Skwer 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2008-04-27, 14:34   

Adolf39 napisał/a:
To jak szczur będziesz się chował w zamku? To może ty zaatakujesz jak ja za podwójną fosą będę siedział?Co ci z 5lvla magii jak ja cię zjadę zanim do tego dojdziesz..

nie muszę się chować jak szcur!!! popierwsze ja mam w lochach pierwszy ruch więc cię zjadę magią!! chętnie z tobą zagram ale w wakacje-nie mam teraz kompa :-P

Mówiłem już Ci, naucz się korzystać z tagów - przycisk "podgląd" też od czegoś tutaj jest.
Tarnoob

Ostatnio zmieniony przez 2008-05-17, 09:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2008-04-27, 16:44   

taaa jaaaaasne... xD to brzmi jakbyś się go bał zwyczajnie (nie obraź się, jeszcze brzmi jakbyś był 8-latkiem-normalna osoba nie stawia tyle wykrzykników i się tak nie denerwuje))-tak go jedziesz a obecnie nie grasz w heroes. A u Pawła zdołałbyś przecież zagrać nie? 8-) 8-) 8-) Trzymam cię za słowo-najlepiej gdybyście jakiś filmik w wakacje nagrali. Ciekawe kto wygra. :-P

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
Skwer 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2008-04-27, 17:05   

mam kompa drugiego-ale nie podpiętego do neta... czasami na modemie śmigam... gram non stop... po 3 scenariusze na dzień :-P kampanie Sod na 160% i 200% nic mniejszego

 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-04-28, 15:44   

Przyjmuje zakłady pisać na pw kto wygra dostanie 5 pochwał!
Zaiście ciekawy pojedynek będzie!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 8
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group