Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Co pić jeśli pić ?
Autor Wiadomość
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-12-18, 21:25   

Ja ostatnio więcej piję i muszę przyznać, że wróciła forma (a chyba nawet się polepszyła) bo zazwyczaj żołądek wysiadał mi szybciej niż głowa a ostatnio już dwukrotnie potrafiłem 0.5 wódki opróżnić po czym nawet "helikoptera" idąc spać nie uświadczyłem co wcześniej zdarzało mi się już po mniejszych ilościach (nigdy się za mocnego wpiciu nie uważałem i żadną ujmą to dla mnie nie było, ekonomicznie przynajmniej).

Co do pytania to ja pewnie zostaję przy sprawdzonych kamikaze. Ostatnio coś mnie naszło na spróbowanie wreszcie tequili, poszperałem trochę w necie jak to pić i co najlepiej kupić, w końcu skusiłem się na srebrną Sierry, 70zł za flaszkę i przyznam, że nigdy już więcej tequili nie kupię... Jak dla mnie kompletna porażka, smak okropny a od tego ciągłego zagryzania cytryną/limonką tylko mnie zęby bolały. Generalnie wódka też smaku dobrego nie ma ale jakoś drinki z nią pić potrafię a tutaj zrobiłem tequila sunrise i smak tequili przebijał się tak mocno, że i tego pić nie szło. Nie wiem jak jest ze złotą ale to za drogi biznes żebym próbował ponownie.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-12-19, 12:49   

Na Sylwestra tradycyjnie, czyli co akurat jest pod reka.
Zawsze robilem drinki: kamikaze, malibu z wyborowa i sokiem ananasowym, cos chyba w tym roku dorzuce, np. Cuba Libre

[ Dodano: 2014-12-19, 13:06 ]
Ostatnio uwielbiam sobie wypic poteznego stouta, szczegolnie podchodza mi te z dunskiego Mikellera, takie jak Black Ink and Blood, albo Black Grand Marnier (ten drugi 21% alkoholu!). Wszelkiego typu IPA tez bardzo lubie, szczegolnie na chmielach amerykanskich i nowozelandzkich.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2017-09-02, 07:15   

Ostatnio trochę Yerba Mate piję. Początkowo smakowało jak fusy z papierosów zalane wodą, ale teraz smakuje znacznie lepiej. I tak najwolę kawę z tego typów napojów, ale Yerba znacznie ułatwia osiągnięcie LD.
 
Pruszkow 
Pruszkow

Wiek: 31
Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 1
Skąd: Borzęcin
Wysłany: 2019-03-13, 19:26   

wodę niegazowaną :D
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2019-03-19, 21:58   

Pić aby się napić

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 28 z 28
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group