Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Jednostki 2. poziomu

Jaki jest najlepszy stwór 2 poziomu ?
kusznik
23%
 23%  [ 72 ]
krasnoludzki wojownik (żołnierz)
8%
 8%  [ 25 ]
obsydianowy (granitowy) gardulec
2%
 2%  [ 9 ]
magog
2%
 2%  [ 9 ]
zombi
0%
 0%  [ 3 ]
harpia wiedźma
18%
 18%  [ 56 ]
wilczy rycerz
9%
 9%  [ 28 ]
reptilion
2%
 2%  [ 9 ]
żywiołak burzy
31%
 31%  [ 99 ]
Głosowań: 310
Wszystkich Głosów: 310

Autor Wiadomość
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4004
Wysłany: 2008-03-25, 07:22   

No i co z tego, ale na 200% nie jest taki słaby.
 
Gorgona rlz!
Gość
Wysłany: 2008-03-25, 15:01   

lol nie wiem czy gramy w tą samą grę ale w moim heroesie gorgona zjada wszystko i wszędzie...
Zawsze jak się spotykają takie np.10 tygodniowe armie cytadela vs coś to na polu bitwy na końcu zostaje jedynie gorgona :D
 
Wazzyl


Wiek: 27
Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 35
Wysłany: 2008-03-25, 18:45   

Słabe są zombi.Mają mało ruchu i są powolne!Mało zadaję jak walczyłem zombi przeciwko 24krasnoludy to jeden cios zabrał tylko ok.4 krasnoludów to zombi to słaba jednostka poziomu 2! :-P
 
nick194 
Bastion


Pomógł: 3 razy
Wiek: 29
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 370
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2008-03-28, 16:40   

Czemu nikt nie zagłosował na wilczego? to dobra ofensywna jednostka [podwójny atak], wiem, że ma cieńką wytrzymałość, ale można nimi na polach bitew nieżle wycinać strzelców z ograniczeniami!

Jeżeli chcesz pokoju, szykuj się do wojny...
Jak pokój zwalcza wojnę? - Wojną!
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4004
Wysłany: 2008-04-07, 13:23   

Wilczy rycerz ma coś w sobie może wytrzymałość ma słabą, ale jak walnie podwójnie w jednostkę wroga może wyrządzić duże straty.Wilczy zazwyczaj szybko pada, ale potrafi zaskoczyć i to porządnie !
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2008-04-22, 10:00   

Adolf39 napisał/a:
grasz z komputerem? co wogole nie mysli? :mrgreen:

ja znam pawła strategię na gorgony:P
idzie to tak:
najpierw arcydiabeł i zaraz poprawia ifryt (a jak nie to ja bym jeszcze czar dorzucił) my sie znamy od podstawówki, a o heroes gadamy zawsze

 
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-04-22, 12:42   

skwer123 napisał/a:
ja znam pawła strategię na gorgony:P
idzie to tak:
najpierw arcydiabeł i zaraz poprawia ifryt (a jak nie to ja bym jeszcze czar dorzucił) my sie znamy od podstawówki, a o heroes gadamy zawsze
Gratuluje pomyslu :lol: Gorgone ubija sie 1-3lvlem .wtedy spojrzenie ubiera po pare jednostek 1 lvla,a nie 7.

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-22, 14:03   

Ale jeżeli najpierw weźmie się czekanie, to arcydiabeł atakuje później niż gorgona. Powstrzymuje kontratak, więc nie oberwie. W następnej kolejce ma pierwszy ruch i ucieka.
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-04-22, 14:06   

Tarnum napisał/a:
Ale jeżeli najpierw weźmie się czekanie, to arcydiabeł atakuje później niż gorgona. Powstrzymuje kontratak, więc nie oberwie. W następnej kolejce ma pierwszy ruch i ucieka.
Ifryt jednak obrywa .Na zaczekanie wrog potrzebuuje 2 kolejki .Chyba nie myszlisz,ze nic nie zrobie podczas tych 2 tur. Walne przyspieszenie swoim jednostkom lub spowolnienie wrogowi i po ptokach.

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-04-22, 20:13   

Albo teleport, oślepienie, berserka... ale się rozmarzyłem

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4004
Wysłany: 2008-04-22, 21:40   

Adolf39 napisał/a:
Tarnum napisał/a:
Ale jeżeli najpierw weźmie się czekanie, to arcydiabeł atakuje później niż gorgona. Powstrzymuje kontratak, więc nie oberwie. W następnej kolejce ma pierwszy ruch i ucieka.
Ifryt jednak obrywa .Na zaczekanie wrog potrzebuuje 2 kolejki .Chyba nie myszlisz,ze nic nie zrobie podczas tych 2 tur. Walne przyspieszenie swoim jednostkom lub spowolnienie wrogowi i po ptokach.


Mylisz się przecież jeżeli Gorgona dostanie po czapie od Arcydiabła (przy czym ona mu nie kontratakuje) potem atakuje Ifryt.Po tym ataku gorgon powinno już nie być.
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-04-22, 21:55   

Moze dziala u ciebie ta taktyka.Powodow jest kilka :
-> grasz z kompem co zadko mysli
-> komp zadko co ma tazara+ dobre umiejetnosci
->komp rozdziela armie pomiedzy bohow.
Grajac z czlowiekiem nie bedzie takiego ataku jak czekaj i atakujesz i wracasz... poprostu w tym czasie gracz zjedzie cie czarami badz zmocni siebie np. dajac modlitwe to wtedy po ptokach masz.
Zreszta jak bedziesz mial czas to ci pokaze co gorgona w cytadeli potrafi . Zagramy na M-ce ty inferno ja cytadela.Przeliczysz sie wtedy i moze dostrzesz,ze diabel jest slaby i zbyt drogi.[jak i cala reszta jednostek z inferno]

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4004
Wysłany: 2008-04-23, 12:17   

Adolf39 napisał/a:
Moze dziala u ciebie ta taktyka.Powodow jest kilka :
-> grasz z kompem co zadko mysli
-> komp zadko co ma tazara+ dobre umiejetnosci
->komp rozdziela armie pomiedzy bohow.
Grajac z czlowiekiem nie bedzie takiego ataku jak czekaj i atakujesz i wracasz... poprostu w tym czasie gracz zjedzie cie czarami badz zmocni siebie np. dajac modlitwe to wtedy po ptokach masz.
Zreszta jak bedziesz mial czas to ci pokaze co gorgona w cytadeli potrafi . Zagramy na M-ce ty inferno ja cytadela.Przeliczysz sie wtedy i moze dostrzesz,ze diabel jest slaby i zbyt drogi.[jak i cala reszta jednostek z inferno]


Nie rozumiem... ty magio z cytadeli mnie zjedziesz przecież w Inferno magia jest dwa razy mocniejsza przez ten czas ja cię bym mocniej zjechał, a tazar ze swoją umiejętnością niema wpływu na magię.
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-04-23, 12:46   

paweł napisał/a:
Nie rozumiem... ty magio z cytadeli mnie zjedziesz przecież w Inferno magia jest dwa razy mocniejsza przez ten czas ja cię bym mocniej zjechał, a tazar ze swoją umiejętnością niema wpływu na magię.
Magią jak cos.W cytadeli tarcza/kamienia skora lepiej dziala niz w inferno .Mi z czarow wystarczy spowolnienie,uleczenie, rozproszenie,kamienna skora i tarcza. Te wszystkie czary to 1lvl,ktore cytadela otrzymac moze.Tazar ma ten wplyw,ze dobrze "wspolpracuje" z magią ziemii( tarcza itp) wtedy te jednostki ledwo mnie ruszac beda. Maggog jest slabiutki,wiec ty podczas bitwy wyjsc musisz domnie...Jak wyjdziesz do polowy to dopiero rusze moimi..

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2008-04-23, 17:19   

Jak ktoś ktoś daje czekaj na arcydiabła to ja go oślepiam, hehe.

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 29
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group