Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Najsłabsza jednostka 7. poziomu

Która jednostka 7. poziomu jest twoim zdaniem najmniej efektywna?
Kościany smok
59%
 59%  [ 110 ]
Gigant
9%
 9%  [ 18 ]
Diabeł
1%
 1%  [ 2 ]
Czerwony smok
1%
 1%  [ 3 ]
Zielony smok
4%
 4%  [ 8 ]
Anioł
2%
 2%  [ 5 ]
Hydra
10%
 10%  [ 19 ]
Ognisty ptak
7%
 7%  [ 14 ]
Behemot
3%
 3%  [ 6 ]
Głosowań: 185
Wszystkich Głosów: 185

Autor Wiadomość
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-04-13, 15:13   

Jesli chodzi o nieulepszone jednostki 7 poz to ja glosowalem na zielonego smoka jest drogi i jesli patrzec np. na mape M to mam go rzadko a gram często Bastionem za niego nadrabiaja inne dobre jed. w Bastionie a za koscistewgo smoczka nadrabia czarny rycerz i lisz. Co by to bylo gdyby zamiast zielonego smoka byl np. Archaniol to gra by nie miala sensu bo wszyscy grali by bastionem a i tak wiekszosc nim gra bo jest tani i dobry

[ Dodano: 2008-04-13, 15:18 ]
Z nieulepszonych bo o takich mowimy to:

1. Anioł
2. Behemot - Szybko go sie ma i wymiata
3. Hydra - Feniks tutaj nie jestem pewny
5. Diabel - Czerwony smok tez nie jestem pewny
7. Gigant
8. kosiany - Zielony smok - oba porazki ale kosciejka ma sie szybciej a ul. juz duzo daje w przeciwnienstwie do zlotego smoczka

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2008-04-13, 16:26   

Zielony jest tylko jeden pkt. słabszy w ataku, obronie i szybkości od czerwonego... i jest tańszy o 100 złota.

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
nick194 
Bastion


Pomógł: 3 razy
Wiek: 29
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 370
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2008-04-13, 16:39   

Według mnie najgorszy z 7l nie.ul.jest ... zielony smok! zbyt dużo kosztuje siedlisko, a i sam nie jest jakoś super dobry!
Z ul. najgorszy jest upiory smok. Dużo rtęci idzie na jego siedlisko, a jego staty to śmich na sali!

Jeżeli chcesz pokoju, szykuj się do wojny...
Jak pokój zwalcza wojnę? - Wojną!
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4006
Skąd: 6752
Wysłany: 2008-04-13, 18:13   

nick194 napisał/a:
Według mnie najgorszy z 7l nie.ul.jest ... zielony smok! zbyt dużo kosztuje siedlisko, a i sam nie jest jakoś super dobry!
Z ul. najgorszy jest upiory smok. Dużo rtęci idzie na jego siedlisko, a jego staty to śmich na sali!


Ja wam powiem tak drogi to jest Błękitny smok i tym podobne... Zielony nie jest wcale taki zły jak niektórzy mówią w moim przekonaniu jest to tak:
1.Anioł
2.Diabeł
3.Czerwony smok
4.Zielony smok
5.Drakolicz (nie biorę tu pod uwagę walki vs. tylko przydatność w armii)
6.Hydra
7.Bohemot
8.Gigant
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-04-13, 19:33   

Chyba kazdy z nas bierze pod uwage przydatnosc w armii i teraz pawel mi powiedz jak bierzesz pod uwage ta przydatnosc to jak mogles behemota i hydre dac tak nisko a zielonego smoka tak wysoko ?

[ Dodano: 2008-04-13, 19:37 ]
Pioter chodzi doklanie o siedlisko krysztaly jeszcze da sie uzbierac ale jak na 2 tydz mam te 30 kamienia to szczerze wole wydac je na fort w 2 bastionie niz na smoki

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4006
Skąd: 6752
Wysłany: 2008-04-13, 20:36   

Majer napisał/a:
Chyba kazdy z nas bierze pod uwage przydatnosc w armii i teraz pawel mi powiedz jak bierzesz pod uwage ta przydatnosc to jak mogles behemota i hydre dac tak nisko a zielonego smoka tak wysoko ?

[ Dodano: 2008-04-13, 19:37 ]
Pioter chodzi doklanie o siedlisko krysztaly jeszcze da sie uzbierac ale jak na 2 tydz mam te 30 kamienia to szczerze wole wydac je na fort w 2 bastionie niz na smoki


Ponieważ Zielony smok lata i może coś za murami zdziałać, a hydra i bohemot nie, przez to jednostki są szturmowane kiedy oni stoją sobie przed murami.
Ostatnio zmieniony przez Paweł 2008-11-22, 20:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-04-13, 20:43   

Co do hydry to sie nie dziw bo to zamek typowo defensywny a do latania ma wywerny i oslizgi

A Twierdza to zamek ofensywny ale ciezko sie nim gra atakujac na zamek no niestety tylko ptaszko lataja.

Ale czy przydatnosc do armii to tylko atak na zamek i umiejetnosc latania ma przesadzac o wszystkim ?

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4006
Skąd: 6752
Wysłany: 2008-04-13, 20:51   

Majer napisał/a:
Co do hydry to sie nie dziw bo to zamek typowo defensywny a do latania ma wywerny i oslizgi

A Twierdza to zamek ofensywny ale ciezko sie nim gra atakujac na zamek no niestety tylko ptaszko lataja.

Ale czy przydatnosc do armii to tylko atak na zamek i umiejetnosc latania ma przesadzac o wszystkim ?


Ale oślizg i wiwerna nie zaradzą wszystkim wrogom.Ja wiem tylko tyle że jak przyjdzie podbić miasto jednostkami z cytadeli lub twierdzy nawet jeżeli garnizony obronne są dużo słabsze niż armia którą posiadasz to jest to bardzo czasochłonne i wiele jednostek może zostać zgładzonych w walce z taką płotką!!! Co by było gdybyś walczył tam z czymś grubszym???
A szybkość i umiejętność przedostania za mury nie jest bez znaczenia.
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-04-13, 21:36   

Ja nie mowie ze bez znaczenia ale tez nie przesadza a na odwrot mozesz grac zamkiem i bedziesz mial archanioly i gryfy ktorymi przelecisz to po pierwsze tez tylko nimi nie wygrasz a po 2 jak ja sie bede bronil Hydra za murami miasta to nie masz szans. Wszystko ma 2 strony medalu

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-04-13, 21:41   

paweł napisał/a:
Ja wam powiem tak drogi to jest Błękitny smok i tym podobne... Zielony nie jest wcale taki zły jak niektórzy mówią w moim przekonaniu jest to tak:
1.Anioł
2.Diabeł
3.Czerwony smok
4.Zielony smok
5.Drakolicz (nie biorę tu pod uwagę walki vs. tylko przydatność w armii)
6.Hydra
7.Bohemot
8.Gigant
Nie zgodze sie z tym ,ze kosciany smok jest bardziej pozyteczny od hydry, z 7lvli najbardziej pozyteczna jest hydra i nic tego nie zmieni!

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Morhad


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 459
Wysłany: 2008-04-14, 14:46   

Najgorsze na 100% smoki nekropolii. W porównaniu z nimi hydry zdecydowanie wygrywają. Choćby umiejętność atakowania przyległych wrogów hydry - co ma tu do zaoferowania drakolicz? Jedynie jakieś marne postarzenie.



WISŁA KRAKÓW!!!
 
nick194 
Bastion


Pomógł: 3 razy
Wiek: 29
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 370
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2008-04-14, 16:52   

Diabły za to wymiatają !
Większość jednostek nie. ul 7l nie dojdzie w pierwszy ruchu do przeciwnika (no chyba że są na dobrej powierzchni), a na diabła rzucamy "przyspieszenie" robimy wait, przeciwnik może robić co chce, potem atak i następnie znów atak! Możemy też rzucić na kogoś wolnego spowolnienie i bez większych strat wykończyć ...

Jeżeli chcesz pokoju, szykuj się do wojny...
Jak pokój zwalcza wojnę? - Wojną!
 
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-04-14, 16:59   

nick194 napisał/a:
Diabły za to wymiatają !
Większość jednostek nie. ul 7l nie dojdzie w pierwszy ruchu do przeciwnika (no chyba że są na dobrej powierzchni), a na diabła rzucamy "przyspieszenie" robimy wait, przeciwnik może robić co chce, potem atak i następnie znów atak! Możemy też rzucić na kogoś wolnego spowolnienie i bez większych strat wykończyć ...
Diabel 11 speed.aniol 12 speed,z przyspieszeniem to i nawed kosciany smok przeleci.

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
nick194 
Bastion


Pomógł: 3 razy
Wiek: 29
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 370
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2008-04-14, 19:51   

Dlatego napisałem "wiekszość' ! A nawet jeśli to czy diabeł zawsze musi stać na przeciw anioł? :-P

Jeżeli chcesz pokoju, szykuj się do wojny...
Jak pokój zwalcza wojnę? - Wojną!
 
 
[GA]Kamil39 


Pomógł: 14 razy
Wiek: 32
Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2001
Skąd: Libiąż k/Oświęcimia
Wysłany: 2008-04-14, 19:58   

Cytat:
Dlatego napisałem "wiekszość' ! A nawet jeśli to czy diabeł zawsze musi stać na przeciw anioł?
Znaczy nie musi,ale jest duzo wiecej jednostek, ktore maja powyzej 11speeda.

"WEŻ TO pod uwagę,nie lekceważ tego
siedząc na dupie napewno nie zdziałasz nic dobrego"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 25
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group