Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Gadanina o MapMaker 2022
Autor Wiadomość
Huntka
Łowca



Wiek: 40
Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 89
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-01-09, 16:12   

Begrezen napisał/a:
wszyscy w koło narzekają na brak recenzji, tymczasem sami by mogli coś zrecenzować, ale po co :lol:


może po to żeby nie zostali potem oskarżeni o minusowanie map konkurencji :P
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 870
Skąd: z jaskini mbehemota
Wysłany: 2023-01-12, 03:15   

Huntka napisał/a:
Begrezen napisał/a:
wszyscy w koło narzekają na brak recenzji, tymczasem sami by mogli coś zrecenzować, ale po co :lol:


może po to żeby nie zostali potem oskarżeni o minusowanie map konkurencji :P


to niech wrzucają tylko pozytywne recenzje :lol:

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
Polonista 
Polonista


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Gru 2020
Posty: 22
Wysłany: 2023-01-12, 18:22   

Witam.
Mam pytanie do administratora(ów) strony.
Czy nie można przyjąć zasady oceniania map konkursowych na wszystkie mapy?
Chodzi o to aby uzależnić ocenę od recenzji z możliwością odrzucenia oceny jeśli ewidentnie widać, że oceniający nic nie wie ocenianej mapie. Osobiście przy wyborze mapy na tej stronie nie kieruję się „gwiazdkami”, a recenzjami, których praktycznie nie ma.
Jak nowa duża mapa może na drugi dzień może mieć kilkanaście ocen, niekiedy więcej niż pobrań?

Rakoczy
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 870
Skąd: z jaskini mbehemota
Wysłany: 2023-01-12, 22:43   

Polonista napisał/a:
Osobiście przy wyborze mapy na tej stronie nie kieruję się „gwiazdkami”, a recenzjami, których praktycznie nie ma.


no właśnie, jak można kierować się czymś czego nie ma? :cry:

Polonista napisał/a:
Jak nowa duża mapa może na drugi dzień może mieć kilkanaście ocen, niekiedy więcej niż pobrań?


a to ktoś jeszcze zwraca uwagę na te "oceny"? xd wiadomo, że są one nic niewarte jak każdy anonim może sobie strzelić 5 gwiazdek albo jedną, bez odpalania mapy

[ Dodano: 2023-01-13, 03:40 ]
46 zombiaków, które się przyłączają (a dla nekropolii to jest właściwie 46 szkieletów) jest pilnowane przez 33 ulepszone ifryty... czy jest ktoś w stanie wyjaśnić ten fenomen? co autor miał na myśli? już chyba zgłupiałem od grania takiej jednej gówno-mapy i mózg przestał pracowac :-?

xdddddddddddd.jpg
Plik ściągnięto 1335 raz(y) 21,48 KB


Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
agradek


Dołączył: 29 Lut 2020
Posty: 92
Wysłany: 2023-01-13, 20:05   

Begrezen napisał/a:

[ Dodano: 2023-01-13, 03:40 ]
46 zombiaków, które się przyłączają (a dla nekropolii to jest właściwie 46 szkieletów) jest pilnowane przez 33 ulepszone ifryty... czy jest ktoś w stanie wyjaśnić ten fenomen? co autor miał na myśli?


Przecież to bardzo oczywiste: Ifryty bronią tych dwóch drogocennych skrzyń skarbów, a Zombiaki są w bonusie jako tragarze, bo te klejnoty baaardzo ciężkie są i ktoś musi je dźwigać. :-P
 
lordX 


Dołączył: 19 Sty 2021
Posty: 68
Wysłany: 2023-01-13, 22:24   

O agradek siema - myślałem że już nie żyjesz....
Nawet mapkę specjalnie dla ciebie zrobiłem XD
 
agradek


Dołączył: 29 Lut 2020
Posty: 92
Wysłany: 2023-01-15, 17:09   

lordX napisał/a:
O agradek siema - myślałem że już nie żyjesz....
Nawet mapkę specjalnie dla ciebie zrobiłem XD


Taaaa... Żyję.
No widzę, dzięki, ale..... próbuję się zmusić i jakoś nie mogę.
Może jak mi się będzie baaardzo nudzić.

[ Dodano: 2023-01-16, 11:00 ]
Odpaliłem przy niedzieli tego nowego Hooda.
No i mam dość mieszane odczucia - pewnie dlatego, że mi ubili trzy razy Stuleja i nie zdobył bastionu. Pewnie dlatego, że coś robię źle... ;-)
 
Clanger


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2017
Posty: 110
Wysłany: 2023-01-16, 21:30   

Przydałoby się jakieś zestawienie map i ile czego jeszcze komu brakuje. Tak jak to było w poprzednich konkursach. Czy leci z nami admin?
 
agradek


Dołączył: 29 Lut 2020
Posty: 92
Wysłany: 2023-01-17, 11:23   

lordX napisał/a:
Cała armia dla Stanleya i przed walką poszukaj kuli firamentów - trochę expa na mistrz magii powietrza. Upewnij się że przed walką masz fuul many.
W czasie walki walisz łańcuchem piorunów - od entów zaczynając. Unikaj bezpośredniej walki z entami.


Nie no ja pierdylę... Ale czy ty kurwa poważnie żarujesz, czy niepoważnie obrażasz?

Sam sobie z tym poradziłem, bez jaj. Tylko, że to.... totalny bezsens... Restartować pierwszy tydzień co najmniej kilka razy, aż się znajdzie to, co potrzebne do zdobycia pierwszego zamku i pójdzie tam, zamiast kręcić się w koło??? I to mają być zagadki? Skoro tak, to chyba lepiej otworzyć w edytorze i dopiero grać... Chociaż mniej życia człowiek zmarnuje. Ja podziękuję (ale zrecenzuję....)
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 870
Skąd: z jaskini mbehemota
Wysłany: 2023-01-31, 02:11   

Jak widzicie, niektórym mapom nadal brakuje trzeciej recenzji, a została ostatnia doba na ocenianie. Tak więc po 31 stycznia recenzowanie konkursowych mapek zostanie zakończone dla zwykłych użytkowników, ale moderatorzy konkursowi, czyli ja, ja i ja, podejmą się dopisania brakujących recenzji. To chyba będzie najlepsze rozwiązanie. Potem opublikujemy wyniki końcowe, nagrody zostaną rozdane i konkurs zostanie zakończony. Amen.

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
Clanger


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2017
Posty: 110
Wysłany: 2023-01-31, 09:04   

Begrezen napisał/a:
Jak widzicie, niektórym mapom nadal brakuje trzeciej recenzji, a została ostatnia doba na ocenianie. Tak więc po 31 stycznia recenzowanie konkursowych mapek zostanie zakończone dla zwykłych użytkowników, ale moderatorzy konkursowi, czyli ja, ja i ja, podejmą się dopisania brakujących recenzji. To chyba będzie najlepsze rozwiązanie. Potem opublikujemy wyniki końcowe, nagrody zostaną rozdane i konkurs zostanie zakończony. Amen.


I to jest bardzo dobre rozwiązanie.
Wieczorem może jeszcze uda mi się wrzucić jedną recenzję. Mam naprawdę mało czasu na ogrywanie mapek.
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 870
Skąd: z jaskini mbehemota
Wysłany: 2023-02-01, 02:56   

Już teraz mogę napisać, że pan autor mapy Droga do władzy (https://www.heroes3.eu/download/mapy/2011-droga-do-wladzy) zostanie ukarany dyskwalifikacją za stosowanie nieuczciwych praktyk podbijania sobie oceny z lewych kont 5-gwiazdkowymi ocenami. Zresztą i tak nie zakwalifikowałby się z 2 prawdziwymi recenzjami :lol:

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
agradek


Dołączył: 29 Lut 2020
Posty: 92
Wysłany: 2023-02-01, 13:23   

Begrezen napisał/a:
Już teraz mogę napisać, że pan autor mapy Droga do władzy (https://www.heroes3.eu/download/mapy/2011-droga-do-wladzy) zostanie ukarany dyskwalifikacją za stosowanie nieuczciwych praktyk podbijania sobie oceny z lewych kont 5-gwiazdkowymi ocenami. Zresztą i tak nie zakwalifikowałby się z 2 prawdziwymi recenzjami :lol:


Nie chciałem się wychylać, ale widać to było ewidentnie że ostatnie 2 recki napisane tą samą ręką z kont założonych ostatniego dnia przed zamknięciem oceniania...
Było. A teraz znowu nie widać... Ciemność widzę. Ciemność.
Przedłużył się konkurs znów? :-P
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 870
Skąd: z jaskini mbehemota
Wysłany: 2023-02-05, 15:25   

Generalnie to już chyba wszystkie ponabijane lewe recenzje zostały znalezione i usunięte, zostały tylko te, pod mapą blood, death and redemption II, wrzucam je w załącznik. To też konta o jednorazowej aktywności, wrzucające 1 pochlebną recenzję od mapą i nigdy więcej nie wracające xd One się różnią tym, że podają jakieś szczegółowe informacje z rozgrywki, więc ewidentnie było grane... Więc tutaj autor mapy chociaż ją przetestował i miał co wrzucić do recenzji xD Ale przyzwalając na coś takiego, może się zdarzyć więcej takich "recenzji" w przyszłości (zakładając, że robimy kolejnego mapmakera w tym roku xd). Kasujemy te recki, czy zostawiamy? Na przyszłość można dodać zapis w regulaminie, że recenzje z kont o jednorazowej aktywności nie będą brane pod uwagę.

xdd.jpg
Plik ściągnięto 0 raz(y) 109,17 KB


Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
Clanger


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2017
Posty: 110
Wysłany: 2023-02-05, 19:55   

Każda mapa mająca więcej recenzji wzbudza wątpliwości. W każdym konkursie były jakieś jednostrzałowe konta. Mam natomiast wątpliwości czy gościu w to grał, bo ja co do poziomu trudności odniosłem inne wrażenie xD
Twój konkurs ty decydujesz. Jeśli uważasz że recenzje są podejrzane to je odrzuć.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 12 z 15
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group