Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Brak możliwości zapisu stanu gry HOMM3 HD + Hota
Autor Wiadomość
MichalLeito 

Dołączył: 17 Lut 2021
Posty: 1
Wysłany: 2021-02-17, 16:49   Brak możliwości zapisu stanu gry HOMM3 HD + Hota

Cześć.

Mam pewien problem, otóż nie mogę zapisać stanu gry. Autozapis działa bez zarzutu, natomiast w sytuacji, kiedy chcę stworzyć nowy zapis, przyjmijmy zatytułowany "aaa" - niestety. W czasie gry wyskakuje komunikat, iż gra została zapisana o ww. tytule, natomiast po wyłączeniu gry lub chociażby wyjściu do menu, zapisu po prostu nie ma. Sprawdzałem też czy pojawił się plik w folderze z zainstalowaną grą, tj. "games", ale tam też owy plik się nie pojawia (autozapis tak).

Reinstalacja nie pomaga.
Kiedy wchodzę w "właściwości" prawym przyciskiem myszy w zainstalowany z grą folder i odznaczam atrybut "tylko do odczytu" ~> "zastosuj zmiany do tego folderu, podfolderów i plików" niby dzianie zostało wykonane, ale po ponownym wejściu we "właściwości" folderu - atrybut dalej jest zaznaczony, jako "tylko do odczytu".

Posiadam zainstalowaną wersję HOMM3 HD + Hota.

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? :-(

Nie ukrywam, będę bardzo wdzięczny, bo problem jest co najmniej irytujący :-?

Pozdrawiam!
 
misiokles


Dołączył: 29 Sty 2018
Posty: 18
Wysłany: 2021-02-18, 22:12   

Prawdopodobnie nie zauważyłeś, że od jakiegoś czasu gdy się zapisuję grę to tworzą się podkatalogi z nazwą mapy, gdzie lądują owe zapisy (inne niż autozapisy).


W moim przypadku muszę kliknąć na katalog Frontier by dostać się do zapisów z tej mapy.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group