Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Szukasz dobrych map
Autor Wiadomość
actiopabs94

Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 1
Wysłany: 2020-12-10, 08:19   Szukasz dobrych map

Drogi Ktoś, Który Może Mi pomóc :)! Kiedyś grałem na lutni na studiach (do 2005 roku), potem pośpieszyłem, ale teraz czuję nostalgię za H3. Kupiłem grę na GOG i na szczęście znalazłem mod HD! Czy możesz mi powiedzieć, gdzie mogę znaleźć dobre mapy? Znalazłem tylko jednego aktywnego youtubera MeKicka i zainspirował mnie do wypróbowania mapy Wayfarer, ale to trochę mazochistyczne! Krótko mówiąc, szukam wypróbowanych, przetestowanych map! Losowe mapy czasami są dobre, ale czasami 1/4 mapy to tylko góry. Chciałbym więc poznać Twoje źródło dobrych map! Z góry dziękuję!usps tracking showbox speed test
Ostatnio zmieniony przez actiopabs94 2020-12-11, 03:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
michal1410 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 75
Wysłany: 2020-12-10, 12:57   

Witaj,
Zaimponowałeś mi informacją o grze na lutni.
Zachęcam do korzystania z moda Horn of the Abyss.
Jeśli szukasz dobrych, przetestowanych map, to polecam moje produkcje znajdujące się na tym portalu.
Zwłaszcza mapę "Bolesław Krzywousty", która została wysoko oceniona w ostatnim konkursie Mapmaker.
Mapa "Batory pod Pskowem", to strasznie stara mapa - poprawiona i zmodernizowana dzięki uwagom recenzentów - podobno da się w nią pograć. Przed Świętami postaram się wrzucić następną mapę z serii o Batorym (też przerobiona mapa sprzed wielu lat).
Mapa "Pierwsza Rzesza" to produkt powstały na potrzebę gry wieloosobowej, ale można też w nią zagrać samemu (najlepiej w tym celu samodzielnie ustawić sobie sojusze korzystając z edytora map).
Natomiast mapa Dwie gwiazdy, to produkt przeznaczony tylko do gry dwuosobowej. Jeśli masz możliwość takiej gry to polecam, bo wydaj mi się że jest mapka nowatorska w stosunku do większości map dla dwóch graczy.

II miejsce w MapMaker AW '22 (mapa "Arpad - zajęcie ojczyzny").
III miejsce w MapMaker AW '19 (mapa "Bolesław Krzywousty").
Wszystkie moje mapy:
https://www.heroes3.eu/do...thor=michal1410
 
krzemo



Pomógł: 21 razy
Wiek: 107
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 77
Wysłany: 2020-12-11, 11:08   

;__; Panie Michale, szkoda Twojego wysiłku, tego typu tematy zakładają sprytni reklamiarze którzy piszą posty by wyglądały na prawdziwe a potem je edytują i dodają linki reklamowe

What's up, Roc?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group