Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Mapy
Autor Wiadomość
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-01-08, 18:27   Mapy

Doszły mnie słuchy i to też widać że ostatnio macie mało "pracy". Jesteście testerami i znacie sie na budowie mapy, zagadkach itp. Dlatego moja prożba brzmi czy jako testerzy zrobilibyście kilka mapek i np. nawzajem je przetestowali. Rozumiem niektórzy nie mają czasu lub nie lubią robić map. Ale sami widzicie dostanienie mape co jakiś czas a testerów troche jest

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-01-09, 07:33   

Już nie długo będą ferie ja może zrobie jakąś mape żeby skróciła czas oczekiwania do nich :lol:
 
zatara 
russian mob



Wiek: 34
Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 81
Skąd: z łóżka...
Wysłany: 2008-01-09, 21:08   

lol ma rację. trzeba do ferii poczekać. poza tym dobra mapa powstaje duuuuuużo dłużej niż się ją potem przechodzi. jak ktoś nie ma cierpliwości do często wypełniania kratka po kratce to na prawdę ciężko idzie...:P
 
 
Sauron 
Członek SG-1



Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 512
Skąd: Z Marsa
Wysłany: 2009-10-15, 09:25   

Prawda.Właśnie tworze mapę Kwadrans Dla buntowników, i jak ktoś chce,to niech wie,że mapa jest L i wolno mi idzie jej tworzenie.
 
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2009-10-15, 10:09   

Jeśli ktoś przeczytał Twojego posta, oznacza to, że wie, nawet jeśli nie chce wiedzieć :lol: A tak poza tym, proszę, nie wrzucaj znowu map z edytora losowych, ponieważ było to naprawdę marnowanie czasu innych userów :-| Mam jeszcze jedną prośbę: dodaj jakąś fabułę, choćby szczątkową, ponieważ mapy bez fabuły denerwują mnie. Tak w ogóle nie obraź się, ale wydaje mi się, że powinieneś najpierw poćwiczyć tworzenie mniejszych map, ponieważ napracujesz się, a okaże się, że mapa nie nadaje się do gry i wtedy klapa...

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
Sauron 
Członek SG-1



Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 512
Skąd: Z Marsa
Wysłany: 2009-10-15, 10:51   

Gamdalfie,to będzie naprawdę profesjonalna mapa.Nie obraź się,ale Ci powiem że przesadasz.Tą mapę robię już od jakiegoś czasu,i właśnie skończyłem robić podziemia.Za górę zabiorę się później,może jutro.Mapa ta będzie miała fabułę(nawet dosyć mocną) i będzie naprawdę profesjonalna.Po niej zabiorę się do dalszej produkcji mojej kampanii(Hai-Łowca Przygód). :-P
 
 
Gryf królewski 
nie pamiętam



Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 67
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-09-17, 20:50   

Pobrałem twoją mapę Sauron. Naprawdę fajna wyszła ci. I też dosyć trudna takie to ja lubię. :-D

Moim podpisem jest jego brak :)
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2010-09-17, 22:16   

Polecam do przetestowania moja mapke(jest pod tym linkiem: http://www.heroes3.eu/for...der=asc&start=0 )
Pierwsza mapka do WoGa, bardziej rozbudowana pod wzgledem fabuly, druga, do SoD troche kulawa, ale niedlugo wydam patcha do tej mapy, ktory naprawi wszystkie bledy/niedociagniecia/przesadne ilosci przeciwnikow(porada na czempiony: Ustawiamy sie w gornym rogu mapy, trogi dajemy 4xpo 1 i 1x reszta, pozostale sloty to strzelcy i Oczy. Jak czempionui sie zbija w kupe, rzucamy w nich deszczem meteorytow, strzelajac w nich strzelakami.)

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group