Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Taktyka przeciwko bohaterom z najwyższymi moralami? Tyris.
Autor Wiadomość
Maciek4523

Dołączył: 09 Sty 2015
Posty: 3
Wysłany: 2019-12-05, 12:27   Taktyka przeciwko bohaterom z najwyższymi moralami? Tyris.

Siemka. Jaką obieracie taktykę na walkę przeciwko bohaterom jak Tyris, które mają dowodzenie, plus Archanioły dające +1 do morali? Gram twierdzą, zazwyczaj Dessa, przeciwko bratu, który najczęściej gra Zamkiem i właśnie Tyris. Te morale za często dają mu dodatkowy ruch podczas bitwy, nawet jak noszę artefakty obniżające przeciwnika morale, które zdają się nie działać, albo działać bardzo słabo.
 
Clanger


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2017
Posty: 110
Wysłany: 2019-12-05, 16:24   

graj Crag Hackiem
 
Maciek4523

Dołączył: 09 Sty 2015
Posty: 3
Wysłany: 2019-12-05, 16:56   

Dzięki. Crag jest potężnym wojownikiem, ale czarów i wiedzy prawie nie dostaje, a ja potrzebuję czarów przeciwko bratu. Dessa w miarę zrównoważony, plus specjalność logistyka co bardzo się przydaje.
 
krzemo



Pomógł: 21 razy
Wiek: 107
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 77
Wysłany: 2019-12-08, 18:45   

rycerze mają wiele bonusów do morali (archy, dowodzenie, +1 za te samą frakcję, wiele artów tez je wzmacnia i budynków mapy świata). Więc możesz sobie rzucić sorrow na mistrzu a cała jego armia dalej mieć +3 morale. A szansa na dorwanie akurat ducha opresji na mapie świata jest niewielka. Zamiast więc poświęcać cały wysiłek na obniżenie czegoś co i tak będzie duże to lepiej zaakceptuj to i skup się na silnych stronach strongholda. Co z tego że Twój brat uderzy dwa razy od morali jak Crag ze swoim offensem i wysokim atakiem wystarczy że puknie raz.

What's up, Roc?
 
blom88

Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 7
Wysłany: 2019-12-09, 13:49   

Jak masz magie ziemii na ekspercie, i czary takie jak Tarcza albo Kamienna skóra to rzuć na swoje wojsko. Zawsze zredukują obrażenia.
Ew. druga jak gracie dla fanu i bierzesz Magie ognia to zawsze możesz klątwe rzucić, tylko w tym wypadku brat może uleczyc jednostki.
Trzecia opcja to Magia wody i Blogoslawienstwo i do tego Crack Hack
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-12-13, 05:37   

Blom jak pojęcia nie masz to rad nie dawaj. Już poprzednicy napisali najlepsze opcje, klątwa tutaj g za przeproszeniem da bo takie archy np i tak mają równe obrażenia, poza tym często pod magię wody się gra zamkiem.

A co do magii wody to jak chciałbyś ją niby zdobyć Crag Hackiem?

Masowe przyspieszenie + taktyka to tutaj najlepsza opcja, do tego jak się trafi art niwelujący morale to tylko zwiększysz swoje szanse, jest dość pospolity.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Aragorn



Dołączył: 16 Gru 2019
Posty: 13
Wysłany: 2019-12-16, 10:01   

Użyj pierścienia!
 
Jeleń117

Dołączył: 16 Gru 2019
Posty: 2
Wysłany: 2019-12-16, 13:19   

Witam, ktoś tu wcześniej pytał, czy powstanie dodatek do Heroes o Władcy Pierścieni (Lord of Magic). Otóż nie powstanie, gdyż ten pierścień jest zbyt potężnym artefaktem i miałby bana na turniejach.

pozdrawiam
 
michal1410 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 75
Wysłany: 2019-12-16, 15:27   

Jeleń117 napisał/a:
Witam, ktoś tu wcześniej pytał, czy powstanie dodatek do Heroes o Władcy Pierścieni (Lord of Magic). Otóż nie powstanie, gdyż ten pierścień jest zbyt potężnym artefaktem i miałby bana na turniejach.

pozdrawiam


Gratuluję sukcesów w turniejach!
Czy HotA Crew zbiera w jakiś systematyczny sposób opinie graczy turniejowych jakie zmiany się podobają itp. ? Czy takie informacje mają tylko na zasadzie kontaktów towarzyskich i ogólnodostępnego forum fanów?

PS. Parę dni temu, ktoś przywoływał Twoje zdanie w wątku: Jednostki 1. poziomu

II miejsce w MapMaker AW '22 (mapa "Arpad - zajęcie ojczyzny").
III miejsce w MapMaker AW '19 (mapa "Bolesław Krzywousty").
Wszystkie moje mapy:
https://www.heroes3.eu/do...thor=michal1410
 
Jeleń117

Dołączył: 16 Gru 2019
Posty: 2
Wysłany: 2019-12-16, 19:51   

michal1410 napisał/a:
Jeleń117 napisał/a:
Witam, ktoś tu wcześniej pytał, czy powstanie dodatek do Heroes o Władcy Pierścieni (Lord of Magic). Otóż nie powstanie, gdyż ten pierścień jest zbyt potężnym artefaktem i miałby bana na turniejach.

pozdrawiam


Gratuluję sukcesów w turniejach!
Czy HotA Crew zbiera w jakiś systematyczny sposób opinie graczy turniejowych jakie zmiany się podobają itp. ? Czy takie informacje mają tylko na zasadzie kontaktów towarzyskich i ogólnodostępnego forum fanów?

PS. Parę dni temu, ktoś przywoływał Twoje zdanie w wątku: Jednostki 1. poziomu

Przykro mi, ale nie udzielamy takich informacji.
 
rnichal1410 


Dołączył: 16 Gru 2019
Posty: 1
Wysłany: 2019-12-16, 19:55   

Jeleń117 napisał/a:
michal1410 napisał/a:
Jeleń117 napisał/a:
Witam, ktoś tu wcześniej pytał, czy powstanie dodatek do Heroes o Władcy Pierścieni (Lord of Magic). Otóż nie powstanie, gdyż ten pierścień jest zbyt potężnym artefaktem i miałby bana na turniejach.

pozdrawiam


Gratuluję sukcesów w turniejach!
Czy HotA Crew zbiera w jakiś systematyczny sposób opinie graczy turniejowych jakie zmiany się podobają itp. ? Czy takie informacje mają tylko na zasadzie kontaktów towarzyskich i ogólnodostępnego forum fanów?

PS. Parę dni temu, ktoś przywoływał Twoje zdanie w wątku: Jednostki 1. poziomu

Przykro mi, ale nie udzielamy takich informacji.

Wybacz, Mój Panie! Nie będę już marnował Twego cennego czasu!

Trzecie miejsce w MapMaker AW 2019 (mapa "Bolesław Krzywousty").
Zapraszam do grania na mapach: "Batory pod Pskowem" i "Pierwsza Rzesza (multi)"
 
Crag Hack

Dołączył: 17 Gru 2019
Posty: 1
Wysłany: 2019-12-17, 08:30   

Jeleń117 napisał/a:
michal1410 napisał/a:
Jeleń117 napisał/a:
Witam, ktoś tu wcześniej pytał, czy powstanie dodatek do Heroes o Władcy Pierścieni (Lord of Magic). Otóż nie powstanie, gdyż ten pierścień jest zbyt potężnym artefaktem i miałby bana na turniejach.

pozdrawiam


Gratuluję sukcesów w turniejach!
Czy HotA Crew zbiera w jakiś systematyczny sposób opinie graczy turniejowych jakie zmiany się podobają itp. ? Czy takie informacje mają tylko na zasadzie kontaktów towarzyskich i ogólnodostępnego forum fanów?

PS. Parę dni temu, ktoś przywoływał Twoje zdanie w wątku: Jednostki 1. poziomu

Przykro mi, ale nie udzielamy takich informacji.

No dobrze, ale mam prośbę: nie róbcie tego zamku kowbojów... Jak ma być coś, co nie pasuje, to niech będą dinozaury chociaż... Mogę Państwu podać, jakie miałyby parametry, ale to nie dzisiaj.
 
michal1410 



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 75
Wysłany: 2019-12-17, 12:15   

UWAGA - ten post :

Wysłany: Wczoraj 19:55

Nie był napisany przeze mnie. Ktoś SIĘ PODSZYWA !!!
Łatwo widać to po:
Dołączył: Wczoraj 19:46
Posty: 1

Login jest podobny ale to w rzeczywistości: r nichal1410

Bardzo proszę o sprawdzenie przez administratorów tej sprawy.
Usunięcie tego wpisu i zbanowanie podszywacza.

II miejsce w MapMaker AW '22 (mapa "Arpad - zajęcie ojczyzny").
III miejsce w MapMaker AW '19 (mapa "Bolesław Krzywousty").
Wszystkie moje mapy:
https://www.heroes3.eu/do...thor=michal1410
 
Dawid-Kubacki


Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 26
Wysłany: 2020-11-15, 15:51   

Jeleń117 napisał/a:
Witam, ktoś tu wcześniej pytał, czy powstanie dodatek do Heroes o Władcy Pierścieni (Lord of Magic). Otóż nie powstanie, gdyż ten pierścień jest zbyt potężnym artefaktem i miałby bana na turniejach.

pozdrawiam

A Wy tylko na turniejach gracie? Dajcie w końcu ten pierścień, żeby chociaż był dostępny w edytorze scenariuszy... Jak będzie za dobry, to się go nie będzie brało po prostu.
 
Dawid-Kubacki


Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 26
Wysłany: 2021-02-02, 23:55   

gastonek napisał/a:
bez sęsu juz za duzo tych za mocnych artefaktow po co to komu?????

A zamek z Władcy Pierścieni (niekoniecznie z tym pierścieniem)? W końcu Piraci z Karaibów są...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group