Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Szukam mapy
Autor Wiadomość
Kobra

Dołączył: 28 Kwi 2019
Posty: 8
Wysłany: 2022-03-09, 15:04   Szukam mapy

Cześć. Otóż mam problem bo w trakcie rozgrywania mapy wysiadł mi komputer i chciałbym ją dokończyć, ale nie mogę znaleźć. Mapka zaczynała się z dwoma wybranymi zamkami np. Fortecą. Jedna forteca miała wybudowany fort już pierwszego dnia i w niej znajdował się bohater na początku gry, a druga forteca znajdowała się tuż nad nią, ale nie miała fortu. Obok fortecy z wybudowanym fortem znajdował się artefakt księgi magii któregoś z czterech żywiołów strzeżony przez jednostki 7 poziomu. Pod fortecą w której znajdował się bohater znajdowały się dwa przejścia. Idąc w dół tą drogą niżej znajdowały się tam w niewielkiej odległości od siebie dwie lub trzy nekropolie, idąc jeszcze bardziej w dół też w niedużej odległości od siebie były dwie lub trzy twierdzę. Natomiast w środkowym przejściu taka sama sytuacja tylko że znajdowały się tam dwa lub trzy bastiony i Inferna dwa lub trzy też blisko siebie i przy jednym bastionie znajdował się jakiś silny artefakt strzeżony przez gigantów. Proszę o pomoc bardzo chce skończyć tę mapę
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group