Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Pytania
Autor Wiadomość
Lisq
Lisek

Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 8
Wysłany: 2019-03-30, 14:25   Pytania

Hej, wracam po latach do Herosów :) Niestety nie mogę znaleźć swojej płyty ze złotą edycją. Gdzie mógłbym pobrać h3 ze wszystkimi dodatkami (również tymi dodatkowymi typu WoG, HoTA i Chronicles)? I czy fanowski mod HD działa na te wszystkie dodatki? Myślę, że chyba warto go użyć, bo ta oryginalna rozdzielczość i grafika może teraz kiepsko wyglądać w 2019 :P

pozdrawiam
 
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2019-03-30, 14:37   

Na GOG można kupić Heroes 3 Complete.

Lisq napisał/a:
(również tymi dodatkowymi typu WoG, HoTA i Chronicles)

Chronicles jest też na GOG (chociaż to nie jest dodatek, a oddzielne kampanie). Możesz też je pobrać za darmo (ktoś kiedyś link udostępnił tutaj udostępnił do pobrania). A WoG i Hota są za darmo do pobrania.

Lisq napisał/a:
I czy fanowski mod HD działa na te wszystkie dodatki?

HD mod ma działać na Heroes 3 Complete i Złota Edycja oraz Hota. Teoretycznie działa też na Woga, ale może generować błędy. Na inne wersje nie działa

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Lisq
Lisek

Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 8
Wysłany: 2019-03-30, 15:31   

NA GOG jest chyba tylko angielska wersja, za bardzo mi nie przeszkadza, ale w sumie wolałbym zagrać w polską.

Czym się różni H3 Complete od Złotej Edycji?

I czy trzeba pobierać jakieś najnowsze łatki, które wyszły od momentu premiery tych zestawów w sprzedaży?
 
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 870
Skąd: z jaskini mbehemota
Wysłany: 2019-03-30, 15:41   

na gog.com heroes3 jest po polsku od jakiegoś czasu.
tu są wszystkie kampanie Heroes Chronicles (HC) po polsku:
https://www.heroes3.eu/download/kampanie

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2019-03-30, 15:42   

Lisq napisał/a:
NA GOG jest chyba tylko angielska wersja, za bardzo mi nie przeszkadza, ale w sumie wolałbym zagrać w polską.

Właśnie wszedłem na WOG i zobaczyłem, że obok angielskiego jest polski i jeszcze jeden język (pewnie rosyjski). Może dodali, nie mogę w 100% powiedzieć.

Lisq napisał/a:
Czym się różni H3 Complete od Złotej Edycji?

Tym że jedna ma łatkę, a druga nie (jakieś zmiany w statystykach jednostek).

Lisq napisał/a:
I czy trzeba pobierać jakieś najnowsze łatki, które wyszły od momentu premiery tych zestawów w sprzedaży?

Nie. Jak mnie pamięć nie myli to HD mod sam w sobie ma już potrzebną łatkę. Jeżeli masz zamiar używać Hota to na pewno nie potrzebujesz żadnych łatek.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Lisq
Lisek

Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 8
Wysłany: 2019-03-31, 00:43   

hej, przeszperałem jeszcze raz stare płyty i znalazłem płytę dvd z CD-Action z 2015 roku, w której dali pełny pakiet Herosów :D H3 złota edycja + hd mod, WoG i Hota

Niestety mam dwa problemy - hd mod mi nie wczytuje filmików z kampanii, wyskakuje jakiś błąd sfr czy coś takiego. Jak to mogę naprawić?

Rozdzielczość na full hd niestety sprawia, że obraz jest bardzo oddalony a zamki, bohater itp prawie mikroskopijne. Wybrałbym najlepiej 1024x, bodaj taka była chyba wtedy w standardzie, ale nie ma jej w opcjach wyboru, są jakieś inne dziwne.

Spróbowałem zagrać bez hd moda w złotą edycję, jednak tutaj jest drugi problem - z dziwnych przyczyn myszka strasznie szybko lata w grze - czy da się to jakoś zmienić?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group