Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
ukrycie bohatera
Autor Wiadomość
krzycho7 


Wiek: 24
Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 18
Wysłany: 2018-11-12, 16:09   ukrycie bohatera

Witam

Co należy zrobić aby ukryć głównego bohatera którym gramy, tak aby inni gracze go nie widzieli?

Pozdrawiam

Dont worry
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2018-11-12, 16:33   

krzycho7 napisał/a:
Co należy zrobić aby ukryć głównego bohatera którym gramy, tak aby inni gracze go nie widzieli?

W heroes 3 jest to niemożliwe (pomijając przypadek w którym ukształtowanie terenu i budowa mapy na to pozwalają, ale przeważnie tam ukrywa się jakieś artefakty, a nie bohaterów).

PS: Jest też zaklęcie ukrycie, ale ono chyba zniekształca widok naszych wojsk. Nigdy zaklęcia nie używałem, więc trudno mi coś więcej powiedzieć.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
krzycho7 


Wiek: 24
Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 18
Wysłany: 2018-11-12, 16:40   

Chodziło mi o widok w karczmie żeby przeciwnicy nie mogli widzieć moich statystyk.

Dont worry
Ostatnio zmieniony przez krzycho7 2018-11-12, 16:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2018-11-12, 16:42   

Poza tym składanym z dyplomatycznych artów kapturem to nie ma. Ale raczej nie masz co liczyć, że go znajdziesz.
PS czego chcesz ukrywać staty swojego królestwa ;o
 
krzycho7 


Wiek: 24
Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 18
Wysłany: 2018-11-12, 16:48   

Leance napisał/a:
Poza tym składanym z dyplomatycznych artów kapturem to nie ma. Ale raczej nie masz co liczyć, że go znajdziesz.
PS czego chcesz ukrywać staty swojego królestwa ;o


Ogólnie to słabo gram. I zazwyczaj są to moi bracia. Chce skopać im tyłek a wolno trochę nabijam te właśnie staty. I po prostu nie chce aby czuli się zbyt pewni i niech grają w tej nie wiedzy.

Ps Widzę że się zdziwiłeś czemu zadaję pytanie to. Sporo graczy jednak tak robi.

Dont worry
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2018-11-12, 17:08   

Uczyń ze swej słabości swoją taktykę. Będą zbyt pewni, wjadą w Ciebie, Ty będziesz mieć 1 anioła i mięso i nagle walisz w nich exp. zerkiem xD Zapewniam, że więcej nie będą się sugerowali statami.
 
krzycho7 


Wiek: 24
Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 18
Wysłany: 2018-11-12, 17:13   

Leance napisał/a:
Uczyń ze swej słabości swoją taktykę. Będą zbyt pewni, wjadą w Ciebie, Ty będziesz mieć 1 anioła i mięso i nagle walisz w nich exp. zerkiem xD Zapewniam, że więcej nie będą się sugerowali statami.


Ciekawa rada. Wezmę ją pod uwagę. Jednak chciałbym się dowiedzieć mimo wszystko jak to się robi;D

[ Dodano: 2018-11-12, 17:18 ]
Zapewniam, że więcej nie będą się sugerowali statami.

Czasem też ich przewaga jest ogromna bo mam problemy z szybkiem wyjściem na pustynie niestety.

Dont worry
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2018-11-12, 22:33   

Weź inferno, wyucz się exp. magii ognia, zbuduj gildię 4 lvl i módl się o zerka. Jak wejdzie, a szanse są spore, to rzeź gwarantowana.

Ew. może też być armagedon, tylko idziesz na swoich ziomków z samymi ifrytami i poddajesz się po pierwszej turze. I tak 7 razy. Zakładam, że nie gracie na zasadach turniejowych, więc nikt Ci czegoś takiego nie zabroni.
 
krzycho7 


Wiek: 24
Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 18
Wysłany: 2018-11-13, 14:45   

No chyba wszystkie chwyty dozwolone. Dzięki za rady. Sorki ale co to jest zerek?;D Bo ja to nie ogar straszny:x

Dont worry
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2018-11-13, 23:50   

Zaklęcie berserker. Pod jego wpływem moby biją sojusznicze oddziały.
A armagedon żeby było jasne - z ifrytami atakujesz wroga, w swojej turze rzucasz to zaklęcie i od razu się poddajesz. Powtarzasz to kilka razy. Fajnie też działa z łańcuchem piorunów i Solmyrem, tylko od początku mapy musisz wszystko w moc pakować.
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2018-11-14, 14:56   

@Leance
Berserk ma sens tylko przy mistrzowskiej magii ognia. Berserkowanie pojedynczej jednostki nie ma żadnego sensu.
Armagedon trafi się tylko w nekro i lochu, więc nie ma sensu grać inferno i podbijać inne zamki licząc na to, że akurat to się tam trafi. Zanim gościu znajdzie armagedon, to go zjedzą.
Także Twoje rady dla początkującego są raczej słabe.

@krzycho7
Tak jak ci już pisałem w innym temacie
- wybieraj do nauki proste do gry miasta: bastion, zamek, conflux (tylko na Sod i tylko jeśli go nie banujecie)
- kup w karczmie drugiego bohatera ze swojego miast i przekaż jego armię main'owi
main: zbiera exp, obija neutrali, zbiera skrzynki (exp), tłucze się z wrogami
scoutem: zbierasz zasoby, oflagowujesz kopalnie, odwiedzasz tartaki (czyli robisz wszystko na co szkoda ruchu main'owi)
- w pierwszym i drugim tygodniu NIE STAWIASZ kapitolu, budujesz siedliska i zamek
tyle na wstępie.
Ostatnio zmieniony przez heroes3 2018-11-15, 21:07, w całości zmieniany 2 razy  
 
krzycho7 


Wiek: 24
Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 18
Wysłany: 2018-11-14, 15:56   

@krzycho7
Tak jak ci już pisałem w innym temacie
- wybieraj do nauki proste do gry miasta: bastion, zamek, conflux (tylko na Sod i tylko jeśli go nie banujecie)
- kup w karczmie drugiego bohatera ze swojego miast i przekaż jego armię main'owi
main: zbiera exp, obija neutrali, zbiera skrzynki (exp), tłucze się z wrogami
scoutem: zbierasz zasoby, oflagowujesz kopalnie, odwiedzasz tartaki (czyli robisz wszystko na co szkoda ruchu main'owi)
- w pierwszym i drugim tygodniu NIE STAWIASZ kapitolu, budujesz siedliska i zamek
tyle na wstępie.[/quote]

Dzięki wielkie za opisanie mi planu co powinienem robić. Natomiast ja tutaj przyszedłem z pytaniem jak się ukrywa bohatera głównego, Czy to będę stosować czy nie ale chciałem się tego po prostu dowiedzieć. Więc prosiłbym o napisanie tego.

[ Dodano: 2018-11-14, 16:36 ]
Leance napisał/a:
Zaklęcie berserker. Pod jego wpływem moby biją sojusznicze oddziały.
A armagedon żeby było jasne - z ifrytami atakujesz wroga, w swojej turze rzucasz to zaklęcie i od razu się poddajesz. Powtarzasz to kilka razy. Fajnie też działa z łańcuchem piorunów i Solmyrem, tylko od początku mapy musisz wszystko w moc pakować.


Również dzięki za pomoc.

Dont worry
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2018-11-14, 17:33   

krzycho7 napisał/a:
Chodziło mi o widok w karczmie żeby przeciwnicy nie mogli widzieć moich statystyk.

opcje są trzy:
-schowanie głównego bohatera do miasta
-pod koniec tury przekazanie całej armii dla zwykłego hirka - wtedy w karczmie bedze pokazywac staty tego słabego hirka który ma armię
-jeśli masz artefakty ktore dają statystyki, to je zdejmij przed puszczeniem tury

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
krzycho7 


Wiek: 24
Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 18
Wysłany: 2018-11-14, 17:50   

@Begrezen Dzięki:)

Słynne trio które ostatnio mi non stop pomaga także łapcie 3x pomógł.


Pozdrawiam

Dont worry
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2018-11-15, 21:08   

@Leance, zwracam honor.
Jednak trafił mi się armagedon w inferno i sprawdziłem. Da się go trafić w 3 miastach: loch, nekro i inferno.

p.s. Sorry, ale właśnie wyedytowałem swój poprzedni post, zamiast go zacytować... na szczęście udało się przywrócić poprzednią treść ;-)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group