Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Jak zdobyć ten artefakt?
Autor Wiadomość
Amberman 

Dołączył: 06 Cze 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-06-06, 21:29   Jak zdobyć ten artefakt?

Hej,
ostatnio grałem w mapkę "Nowi przybysze", rozmiar S.

Jest tam jeden artefakt, którego moim zdaniem nie da się podnieść.
Odsłońcie sobie mapę kodem. Niedaleko lewego dolnego rogu podziemi jest "Quiet Eye of The Dragon" z guardem.
Jak zobaczycie nawet stojąc w kopalni, z lądu się tam nie dostaniemy. Pozostaje woda. Problem w tym, że na mapie nie ma żadnej stoczni (u mnie akurat ten zamek obok arta trafił się nekro to wpisałem kod na wszystkie budynki i kupiłem statek w stoczni).

Jest to artefakt potrzebny do jednego z questów, także wątpię żeby to był błąd w konstrukcji mapy (zdobycie tego artefaktu na pewno było sprawdzane w celu wykonania misji).

Jakieś pomysły jak go zdobyć bez kodów?
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2018-06-06, 21:48   

Magia wody na ekspercie + przywołanie łódki. Artefakt jest tak beznadziejnie położony, że można go tylko brać z poziomu morza. Nagroda sama w sobie jest słaba, więc wiele nie tracisz.

[ Dodano: 2018-06-06, 21:51 ]
Amberman napisał/a:
Jest to artefakt potrzebny do jednego z questów, także wątpię żeby to był błąd w konstrukcji mapy (zdobycie tego artefaktu na pewno było sprawdzane w celu wykonania misji).

Chyba to raczej błąd w konstrukcji mapy. Możliwe, że ktoś chciał lekko ozdobić mapę a zablokował gdzieś przez przypadek możliwość przejścia. Też raczej nikt nie stawia tak artefaktów jak w tej mapie. Mapmakerom zdarzają się czasem takie wpadki.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Amberman 

Dołączył: 06 Cze 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-06-06, 22:26   

Rzeczywiście :)
Nie wiedziałem, że przyzwanie okrętu tworzy nowy statek (na zaawansowanym również).

Swoją drogą mam też drugi pomysł: na mapce jest Black Market (można też patrzeć u siebie w mieście u sprzedawcy ale nie zawsze musi się trafić miasto z tym budynkiem) Można czekać aż pojawią się butki do chodzenia po wodzie :P

Tak, nagroda jest marna ale byłem ciekaw po prostu.
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2018-06-06, 22:30   

Amberman napisał/a:
Można czekać aż pojawią się butki do chodzenia po wodzie

Tylko że nie ma innej możliwości jak podniesienie artefaktu przez statek. Jak pamięć mnie nie myli to butki do chodzenia po wodzie działają jak spacer po wodzie, a to nie działa - sprawdzałem.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Amberman 

Dołączył: 06 Cze 2018
Posty: 3
Wysłany: 2018-06-07, 11:27   

Czyli zostaje przywołanie statku, no spoko to problem rozwiązany :)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group