Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Błąd przy rozpoczęciu kampanii: "Wojenny Zamęt".
Autor Wiadomość
KurczaQu 

Dołączył: 19 Cze 2018
Posty: 4
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2018-06-19, 20:05   Błąd przy rozpoczęciu kampanii: "Wojenny Zamęt".

Witam, mam problem z Heroes 3 HD.
Podczas próby rozpoczęcia kampanii Wojenny Zamęt, zaraz po wybraniu bohatera wchodzę do gry ale nie mam pokazanego zamku, bohatera, surowców itd. Jedyne co mogę zrobić to zakończyć turę co skutkuje filmikiem przedstawiającym przegraną grę. Poniżej zamieszczam lilnk do screena który przedstawia jak wygląda gra po włączeniu. Dodam tylko, że dwie poprzednie kampanie mam ukończone.

https://zapodaj.net/c050e0c726897.png.html
 
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2018-06-19, 20:25   

Wciśnij tab i wpisz kod NWCGENERALDIRECTION. Jestem ciekawy co tam jest pod tą mgłą wojny. Możesz też zawsze wysłać zapis gry (nie wiem tylko czy odpali się na moich heroes).

Co do rozwiązania problemu. Najłatwiejszą metodą jest wpisanie kodu NWCTROJANRABBIT i przejście dalej. W tej kampanii niewiele ucierpisz na pominięciu jednej misji. Jeżeli bardzo mocno chcesz zagrać w tą misję to mogę spróbować ci ją wyciągnąć z plików gry.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2018-06-19, 20:47   

Jeżeli grasz na Złotej Edycji, to musisz wgrac HD-Mod albo pogrzebać w ustawieniach trybu zgodności pliku exe, inaczej będą pojawiały ci się różnego rodzaju bugi w tej konkretnej kampanii.
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2018-06-19, 21:08   

heroes 3 hd to biedacka wersja heroes od ubishitu, hd mod nic nie zdziala xD

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2018-06-19, 21:12   

Sorry, nie zauważyłem że chodzi o wersje HD.
 
KurczaQu 

Dołączył: 19 Cze 2018
Posty: 4
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2018-06-19, 21:29   

Po wpisaniu kodu zgodnie z sugestią New Year okazało się, że władowało mnie na mapę ostatniej misji uprzednio przeze mnie granej kampanii tj. Diabły i Podziemia.

https://zapodaj.net/9448448cbf56e.png.html

Po przejściu tej mapy za pomocą tego drugiego kodu, gra zachowuje się poprawnie do czasu rozpoczęcia kolejnej misji w której błąd się powtarza, nawet po przejściu całej kampanii w ten sposób i wybraniu kolejnej odblokowanej dzieje się to samo.
 
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2018-06-19, 21:37   

Może spróbujmy inaczej. Rozpoczniesz od nowa kampanię (nie z tego zapisu, tylko całkowicie od nowa), przejdziesz dwie poprzednie kampanie na kodzie, który podałem i odpalisz trzecią kampanię. Spróbuj tak zrobić. Jeżeli to nie zadziała to możesz zawsze pobrać plik odblokowane kampanie z jaskini behemota (jednak nie daję żadnej gwarancji działania, bo pewnie to jest na inną wersję heroes):
http://h3.heroes.net.pl/download

Zawsze zostaje też opcja kontaktu z obsługą techniczną lub próba znalezienia zapisu z odblokowanymi kampaniami (jeżeli to z jaskini behemota działać nie będzie).
PS: Możesz też zrobić reinstalację gry w ostateczności.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
KurczaQu 

Dołączył: 19 Cze 2018
Posty: 4
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2018-06-19, 21:45   

Chwilę temu odinstalowałem całą gre i zacząłem pobierać od nowa, więc dziś już nie zdążę tego sprawdzić zgodnie z twoimi zaleceniami. Niemniej jednak jutro w godzinach porannych przetestuje twój sposób i wyedytuje tego posta aby dać znać czy zagrało, na tą chwilę bardzo dziękuję za poświęcony czas.

EDIT:

Nic z zaleconych rzeczy nie pomogło, jest to samo a zasadniczo nawet gorzej, bo jakiejkolwiek kampanii bym teraz nie odpalił pojawiam się w ostatniej misji kampanii Diabły i Podziemia i to jako WRÓG tj Generał Kendall którym mogę sterować.


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group