Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Heroes RPG
Autor Wiadomość
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-11-17, 09:18   Heroes RPG

Co myślicie o tym żeby na forum powstało heroes rpg tzn.każdy będzie miał swoją postać stworzoną według karty.Będzie się pisało posty informujące o sytuacji bohater,będzie można być wojownikiem,włócznikiem,magiem ziemi,magiem woddy,magiem ognia,magiem powietrza,łucznikiem,kusznikiem,będzie sie zdobywało wyższe poziomy.


Co wy na to???
 
hrabia Rödrück
poczatkujacy



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 71
Skąd: Stettin
Wysłany: 2007-11-17, 17:52   

Sesje RPG przez forum, to stary wynalazek i niektorym dobrze wychodzi, a innym nie...
Nie jestem przeciwko, ale zastanawiam sie, czy nie daloby sie jakos grac RPG tak, jak gra sie normalne potyczki przez siec. Nigdy nie udalo mi sie zagrac jak narazie, wiec nie wiem, czy mozna jakos rozmawiac w czasie rozgrywki, tak, zeby bylo wiadomo, kto akurat sie wypowiedzial ? Jezeli tak, to wystarczy zrobic mape do RPG (bez potworow), wymyslic fabule i grać. [gra jest dla rozsądnych, ktorzy nie beda chcieli zabijac innych]
Opisane powyzej granie RPG mozna stosowac np. w Fallout. Sprawdzilem i gralem.
 
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-25, 10:35   

No nie wiem - to bardziej do Might and Magic. A nie lepiej sterować hirołsem niż pojedynczym kolesiem? Nie, to nie błąd - prawdziwy hirołs steruje jakąś armią...
Mogłoby być całkiem ciekawie. Tylko kto byłby MG? Grałem tylko w warhammerowy storytelling, i to tylko kilka razy.
Można by zainstalować do tego oddzielny shoutbox (czat?).
 
Webzir



Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 36
Wysłany: 2007-11-26, 13:31   

Ja mógłbym być GM'em od spraw technicznych, już parę takich gier miałem, jednak nie jestem zbyt przekonujący i prawie nikt nie grał, więc gry trafiły do kosza.

Niestety klan LORD rozpadł się...
 
hrabia Rödrück
poczatkujacy



Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 71
Skąd: Stettin
Wysłany: 2007-11-26, 18:38   

Moge pomoc obmyslic jakas fabule i podac propozycje do wygladu mapy. Niestety kompletnie nie znam sie na rozwiazaniach technicznych.

@Tarnum. Graloby sie herosem, z jedną jednostka, zeby heros wogole mogl istniec. Chodzi tylko o to, zeby sie nawzajem nie atakowac, bo z doswiadczenia wiem, ze to szybko psuje zabawe.
 
 
restling 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 381
Wysłany: 2010-06-19, 11:24   

No i co z tym będzie?? Od trzech lat nic nowego się nie stało... :-?
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-06-19, 12:08   

restling napisał/a:
No i co z tym będzie?? Od trzech lat nic nowego się nie stało... :-?


Naprawdę ci się chce szukać jakichś gdybań sprzed 3 lat i w każdym pisać, 'dlaczego nic takiego nie robicie?'. Może sam cos zrobisz, skoro masz taki zapał?
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2010-06-19, 12:10   

Albo po prostu, czemu sam nie założyłeś konta i nie zagadałeś 3 lata temu? Myślisz, że od tak robi się taką gierkę? Trzeba nad tym popracować, nawet czasem trwa to do kilku miesięcy.
 
 
mat221 
Władca Erathii


Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 3
Wysłany: 2010-06-22, 10:04   

Kilka miesięcy przy dobrych układach przynajmniej kilka. Wiem bo siedziałem w takich interesach i okropna masa jest z tym roboty.
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2010-07-17, 19:23   

Czytałem, że MBeh pracuje nad jakąś gierką forumową. Bodajże w tym czasopiśmie co były historie stron o Herosach.
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2010-07-18, 16:30   

lol772 napisał/a:
Czytałem, że MBeh pracuje nad jakąś gierką forumową. Bodajże w tym czasopiśmie co były historie stron o Herosach.


Hmm... Brzmi nieźle.

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2010-11-01, 18:09   

Sam kiedyś chciałem coś takiego zrobić tylko, że z simsami.Ale to właśnie dużo roboty.A poza tym... jestem tylko słabym grafikiem paintowym a nie mistrz-programistą.

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group