Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Co zmienić w kolejnej edycji MapMakera
Autor Wiadomość
Apes85 



Wiek: 38
Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 18
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-10-27, 10:14   

Co zmienić w kolejnej edycji MapMakera? Może podzielić konkurs na kategorie, np: Mapy Fabularne i Mapy Multiplayerowe. Z doświadczenia wiem, że są fani zarówno takich, jak i takich map i dla przykładu ktoś kto lubi wgryzać się w fabułę gry zawsze niżej będzie oceniał mapy, które takowej fabuły nie mają, a jak wiadomo mapy "Multi" tworzone są przy realizacji innych założeń (balans, możliwość wyboru zamku, bohatera, koloru gracza...). I odwrotnie, ktoś kto lubi multi (w tym także mapy typu sojusz) może słabiej ocenić mapę fabularną bo nie będzie ona według niego zbalansowana, a i też nie będzie mógł np wybrać sobie i wrogom zamków. Każdy ma inne preferencje i dobrze by oceniał maksymalnie obiektywnie, a do tego uważam potrzebny jest podział na kategorie.
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-10-27, 14:20   

Veracruz napisał/a:
Jeśli o dedukcję chodzi, to ja dedukuję, że według Ciebie brak zmian jest lepszy od zmian jakichkolwiek - a to nie tędy droga.

Wolałbym zmiany na lepsze. Jak sam widzisz, do pozostałych punktów przez Ciebie postulowanych nie odniosłem się wcale - tylko te 3 mi nie pasowały. A to już przeczy tezie "według Ciebie brak zmian jest lepszy od zmian jakichkolwiek" ;)
Z tym, że Michael się wypisał - OK. Nie byłbym pewien, że nie wróci pod zmienionym nickiem, ale OK, pewni być nie możemy, że nie/tak. Bardziej chodzi o to, że całe H3 przeżywa obecni miniaturowy renesans (dzięki HotA lobby) i skutki tego "renesansu", jeśli przetrwa z 10 miesięcy, mogą być odczuwalne w trzecim MapMakerze ;]

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 4 z 4
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group