Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
My naprawdę
Autor Wiadomość
SirBartek 
Gracz


Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 17
Skąd: Polska
Wysłany: 2011-11-01, 11:59   

Moim hobby jest terrarytyka zwierzęta itd..to tyle

Jestem teraz na chyba najlepszej stronie o heroes 3 ;]
 
 
tihaaka 



Wiek: 31
Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 31
Wysłany: 2012-02-25, 13:58   

Limp Bizkit (jestem FANKĄ)- ogólnie nu-metal, tattoo (jestem rysownikiem) football Amerykański (go Colts go!) belly dance, terrarystyka (mam 2 ptaszniki) Gry komputerowe (zwłaszcza Heavy Rain, Heroes III, Civilization I,IV, Battlefield 3, Madden NFL 11) medycyna, Anatomia, kultura arabska jak i język, hare krishna (luz, jestem ateistą), filmy np Clockwalk Orange, Caligula, Zodiac, Rrrr, Scary Movie I, 8 mila, Dzień Świra, South Park itp.


to tyle ode mnie :)
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-02-25, 15:44   

tihaaka napisał/a:
Civilization I,IV

No, wreszcie ktoś, kto lubi civ4 na tym forum, uwielbiam tę grę, grywasz czasem przez sieć?


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
tihaaka 



Wiek: 31
Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 31
Wysłany: 2012-02-25, 20:03   

yarzapp napisał/a:
tihaaka napisał/a:
Civilization I,IV

No, wreszcie ktoś, kto lubi civ4 na tym forum, uwielbiam tę grę, grywasz czasem przez sieć?

ostatnio to czasu nie mam na granie... praca, nauka...
ale jak coś to dam znać :D
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-02-25, 21:17   

Mi się też zapowiada bardzo pracowity semestr, więc też z mojej strony będzie ciężko z czasem.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Mandraghora 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 578
Wysłany: 2012-07-21, 03:00   

Maszkarra napisał/a:
Też miałem ciężką przeprawę z rodzicami jeśli chodzi o kompa. Dziś mogę ich tylko głośno wyśmiać ;-)


Ja miałam za to ciężką przeprawę z słuchaniem cięższej muzyki. :-P
 
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2012-07-21, 04:44   

Nazywam się Giedymin Swidrygajło Wołłąkiewicz, mam 44 lata i 104 kg (wzrost 166 cm), studiowałem zaocznie socjologię na UKSW, a teraz pracuję w KFC i dorabiam dzięki astrologii (Wróż Zefir, Telegazeta str. 112358132134). Leczę kompleksy w necie, poprawiając błędy w pisowni i dokuczając w debilny sposób normalnym ludziom.
Mieszkam z kotem i młodszą siostrą, która mnie bije i wyzywa od różnych. Wykułem się na pamięć tematów z kilku stron poświęconych h3 i paru zagadek logicznych wraz z rozwiązaniami i zacząłem szpanować. Lubię smak wódki, natomiast nie lubię czytać książek, bo to dla uczniów podstawówek; co prawda nie umiem pisać po polsku, ale poradniki i przeglądarka są po to, by z nich korzystać. Nie znam się na niczym, więc szpanuję wiedzą z Google. Oglądam westerny i horrory, bo lubię schematy i lubię się bać. Zamiast spać, rozwiązuję sudoku, trolluję i oglądam seriale, bo mam problemy z prostatą. Prostamol Uno nie może rozwiązać mojego problemu.
Mam skoliozę, lordozę i kifozę. Pasjonuję się rękodziełem z czasów dynastii Ming. Żeby się popisać, nauczyłem się podstaw brydża, ale przypomniałem sobie, że nie mam przed kim się popisać. Lubię ser wędzony gryficki i pasztetową. Usłyszałem od psychologa, że jestem dziwny. Gdy nikogo nie ma w domu, myję się przy otwartych drzwiach do łazienki. Kopiowałem z różnych stron recenzje książek, żeby pokazać, jaki ze mnie oczytany człek. Moja babcia twierdzi, że jestem najmądrzejszy na świecie. Lubię muzykę poważną i śpiewałem w szkolnym chórze. Statystycznie rzecz biorąc, częściej kłamię niż mówię prawdę.
Ile jest prawdy w powyższym poście? Któż to wie?

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2012-07-21, 13:46   

Gandalf napisał/a:
Lubię

Gandalf napisał/a:
sudoku

Gandalf napisał/a:
i

Gandalf napisał/a:
Leczę

Gandalf napisał/a:
młodszą siostrą

Gandalf napisał/a:
która

Gandalf napisał/a:
nie może

Gandalf napisał/a:
spać

Gandalf napisał/a:
na UKSW

Gandalf napisał/a:
bo

Gandalf napisał/a:
oglądam

Gandalf napisał/a:
[...]tam[...]

Gandalf napisał/a:
horrory

Gandalf napisał/a:
Moja babcia

Gandalf napisał/a:
bije

Gandalf napisał/a:
się

Gandalf napisał/a:
z kotem

Gandalf napisał/a:
z czasów dynastii Ming

Myśle, że Cię rozszyfrowałem :-D
 
Habuh 


Dołączył: 17 Cze 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-07-21, 16:42   

Ja lubię słuchać cięższej muzyki, grać w H3 i AOS. Lubię też wychodzić na dwór i bawić się z moim pieskiem.


 
Biesman 



Wiek: 26
Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 24
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-08-07, 23:10   

Mam na imię Mariusz, lat 15, mieszkam w Katowicach. Co trzeba o mnie wiedzieć? Uwielbiam sport, czy to piłka nożna, siatkówka, ręczna, tenis stołowy itd.
Ponadto muzyka, słucham właściwie wszystkiego, nie dzielę muzyki na gatunki.
Lubię spędzić wolny czas z kumplami, z książką (np. Sapkowski), no ale bądź co bądź, jednak gry komputerowe stanowią całkiem spory procent ;) Heroes III to gra, dzięki której pokochałem strategie itp gry. Lubię się rozpisywać, lubię pisać.

Obecnie przebywam w górach, zasięg nie za dobry, tak więc z internetem słabo. Jednakże w miarę możliwości i po powrocie do stolicy Górnego Śląska (pięknego zresztą) będę pisał na forum. Dzięki za uwagę, pozdrawiam.

http://humanitarni.pl

 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-08-07, 23:39   

Biesman napisał/a:
po powrocie do stolicy Górnego Śląska (pięknego zresztą)

Byłem nieraz w Katowicach i (bez urazy) zawsze mi się takie bure i bezbarwne wydawały, w końcu to zagłębie przemysłowe.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Biesman 



Wiek: 26
Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 24
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-08-07, 23:48   

szkoda, że tak się właśnie kojarzą. trochę mnie tu rani sformułowanie "zagłębie przemysłowe", ale rozumiem to, bo taka jest prawda. Katowice mają wiele wspaniałych miejsc, parki miejskie, dużo terenów zielonych, kultura. w ostatnich latach, Katowice pięknieją, robią się bardzo kolorowe. całkiem możliwe, że byłeś nie w tej dzielnicy co trzeba, a zdarza się to w większości miast ;) ja miałem jednak na myśli całe województwo. no nic, rozpisałem się.

http://humanitarni.pl

 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-08-07, 23:56   

Aj, masz rację, z wypowiedzi wynikało, że chodzi o cały Górny Śląsk, a nie o samo miasto.
W ogóle, to pozytywnie mnie zaskoczyłeś, pisząc Górny Śląsk. Teraz to już w sumie się utarło, że Śląsk to Górny Śląsk, jednak historycznie Śląsk to tereny współczesnego Dolnego Śląska i ja w sumie staram się tej wersji historycznej właśnie trzymać.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Biesman 



Wiek: 26
Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 24
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-08-08, 00:06   

Dokładnie. Dodam zresztą, że bardzo interesuję się historią. A i też dopiero teraz spojrzałem na Twoje miejsce zamieszkania.

No cóż, chyba wielu ludzi wyróżnia Śląskie i Dolnośląskie. A tymczasem Śląsk historyczny to, jak wspomniałeś, Dolny Śląsk i trochę Opolszczyzny.

A że już się trochę roznieciłem: Górny Śląsk jest kojarzony głównie z przemysłem, brudem, kopalniami, hutami i tymi podobnymi.
Nic bardziej mylnego, o czym doskonale wiedzą mieszkańcy. Niestety w Polsce nadal mówi się o Śląsku źle, nie zauważając wspaniałej flory i fauny, niesamowicie rozwiniętej kultury i wiele innych pozytywnych rzeczy. A takie idee znanego nam RAŚ nie sprzyjają wystawianiu dobrej opinii o województwie. Ludzie nie lubią słyszeć o ruchach "separatystycznych (jak ktoś to kiedyś nazwał)" we właśnym państwie, czemu się wcale nie dziwię.

Ale poza tym, na Śląsku jest wspaniale. Cóż, zapraszam do Katowic :D

http://humanitarni.pl

Ostatnio zmieniony przez Biesman 2012-08-08, 00:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-08-08, 00:11   

Biesman napisał/a:
Ruchu Autonomii Śląska


Brr, okropna ta nazwa, me serce napawa lekiem i obrzydzeniem. Jak Slask moze byc autonomiczny, skoro nigdy nie byl samodzielnym panstwem? I na tym skonczmy temat :D

Biesman napisał/a:
że bardzo interesuję się historią


Ja rowniez. Moim ulubionym okresem jest czas krucjat, inkwizycji(o zgrozo, wbrew pozorom wcale milej) oraz ogolnie sredniowiecze+starozytny Rzym.

A co do Slaska(Gornego)... Nizina Slaska jest jednym z najzyzniejszych rejonow w Polsce i takim byla rowniez w sredniowieczu(dlateog Slask byl taki cenny w tych czasach, nie ze wzgledu na wyngiel wlasnie) wiec sam jeden ten fakt obala teorie o brudnosci. Nawet powietrze nie jest zle... wy starczy je dobrze pogryzc ^^

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 7 z 8
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group