Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
My naprawdę
Autor Wiadomość
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2010-06-24, 14:07   

Ich bin Sebastian. Ich wohne in Deutschland, in kleine Dorf: Strande. A teraz powiem cos po ludzku. :-D 16 lat mam, w niemczech mieszkam, Sebastian sie nazywam. w gry komputerowe gram, w futbol amerykanski gram. Gry w jakie gram to dajmy na to: Gothic, wiedzmin Dead Space, Steel Soldiers, stronghold, hirolsy. mount blade, diablo, starcraft...

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Giboniasty 
Amator z natury



Wiek: 30
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 33
Skąd: Podziemii
Wysłany: 2010-06-24, 21:55   

Ja mam na imię Michał, lat mam 17. W H3 gram jakieś 8 lat, ale w multi od niedawna, no cóż, amator ze mnie. Ogólnie to w prawie nic nie gram, bo mój komputer nadaje się jako eksponat na lekcji historii. Co do zainteresowań...uprawiałem sporo sportu, obecnie się oszczędzam, lubię czasem jakiś szkic machnąć, no i ogólnie to by było na tyle. Muzyka jakiej słucham to głównie rap, raggamuffin, trochę reggae, takie klimaty.Co do charakteru... jestem raczej osobą bezkonfliktową i towarzyską, realistą z pozytywnym nastawieniem do życia(xD), tak mi się bynajmniej wydaje.

Ehh no i co z tego?
 
 
tylkoontamstoi 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 387
Skąd: 973!
Wysłany: 2010-06-29, 02:31   

Siemanko ;-)

Mam na imię Andrzej, 19 lat i jestem fanem Heroesów. Obecnie się obijam z racji czterech miesięcy wakacji (zaczynam studia w październiku), ale na dniach wybieram się do pracy, ponieważ na własne przyjemności trzeba mieć pieniążki, a na mamusi garnuszku lecieć nie mam zamiaru ani ochoty :lol: Moim hobby jest motoryzacja (głównie old timery i muscle), militaria (czołgi, pojazdy pancerne, samoloty, broń) głownie z II wojny światowej, ale również współczesne. Wolny czas poświęcam na spotkania ze znajomymi, grę na kompie oraz zielarstwo (jeśli wiecie co mam na myśli ;-) ) Zawsze staram się być neutralny, nie popadam w konflikty, jestem słowny :->

Pozdrawiam fanów gry Heroes III oraz Zielarzy ;-)

Black Metal to wojna - więc pompuj rower dla szatana!
 
 
Raskolnikovv 


Wiek: 36
Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 5
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-07-11, 09:32   

Witam. Imie moje to Michał, mam 22 lata, dla Was poprostu Raskol - Raskolnikovv. Znacie mnie juz zapewne z World of Heroes bądź Legend Heroes. Tak krótko o sobie... żeby nie marnować mojego - i waszego czasu... Studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego na śląsku skąd pochodze. Na lidze jestem od lutego, kiedy to doznalem kontuzji i musialem jakos milo spedzic czas, w czym w pelni pomogly mi odkopane, odkurzone herosy. Z wiedzy zawartej na Akademii Wojny krzystam jednak od jeszcze wczesniej, a dokladniej od pierwszych stycznosci z gra Heroes (pare lat temu...). Dla mnie H3, z realnym graczem to pojedynki krolewskie, takie, jakimi byly kiedys pojedynki w szachy. Pozdrawiam wszystkich
 
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-07-11, 10:35   

Witamy serdecznie, ciekawi mnie dlaczego masz właśnie taki nick, jeśli masz ochote możesz coś więcej o tym napisać.

P.S. Nie zabijaj nas :)

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Raskolnikovv 


Wiek: 36
Dołączył: 11 Lip 2010
Posty: 5
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-07-11, 17:38   

eh... Nie, jeśli o to chodzi to nikogo nie zabilem. Swoja droga, istotniejszy, jest chyba u bohatera mimo wszystko bardzo bogaty system wartosci- jedynie czego chce to czynic slusznie, ale kazda sluszna decyzja niesie z soba cos zlego, a czyn zly moze miec dobre konsekwencje dla innych. Jest rozdarty pomiedzy swoimi wartosciami. Jego ciagle dylematy swiadcza o tych wartosciach. Ale napewno jest to postac intrygujaca. U mnie, chyba jednak glownie, ze wzgledu na docenienie poziomu dzieła dostojewskiego, ze wzgledu na istotnosc pewnych wartosci dla mnie jako osoby. Poniekad (a moze i przedewszystkim...) takze, ze wzgledu na patriotyzm, troche korzenie i idee panslawizmu (idea patriotyzmu slowiańskiego)
 
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-07-11, 21:27   

Raskolnikovv napisał/a:
Jego ciagle dylematy swiadcza o tych wartosciach.


Z ust mi tą wyjąłeś. Przedarłem się przez Zbrodnię parę miesięcy temu, książka jest genialna. Wiem, że nie rozumiem nawet połowy tego co chciał przekazać autor, a i tak jestem pod wrażeniem.

A teraz to, od czego powinienem zacząć: witamy szanownego Raskolnikovva w AW ;-)

Szanse jeden na milion maja to do siebie, że sprawdzają się w 9 na 10 przypadków.
 
 
Kamilio 
Elita Tytanów



Wiek: 28
Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 39
Wysłany: 2010-09-28, 21:51   

Cóż, jestem Kamil jak już wiecie. Jestem dobrym uczniem 2 gimnazjum i fanem gier fantasy, np Heroesów. Słucham muzyki typu rock i metal. Jestem pomocny dla innych i nie zostawiam kolegów w potrzebie. Moje ulubione sporty to pływanie i łyżwiarstwo ;-)

W życiu trzeba być twardym jak przeterminowane żelki...
 
Internal 


Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 189
Wysłany: 2010-11-02, 15:53   

Możecie się zwracać po nicku. Interesuję się wojną secesyjną i polityką, lubie oglądać anime. Często też słucham muzyki (Guns'n Roses). Zawsze staram się wszystkim pomagać. W życiu kieruje się zasadą :"Przebaczaj, ale nie zapominaj". Jeśli chodzi o inne gry to jestem fanem mało znanej gry pt. "minecraft".


 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2010-11-21, 10:50   

Ja... Ech, na nick popatrzcie. Interesuje się informatyką, tworzeniem grafiki, rysowaniem, lepieniem z plasteliny i muzyką. Czasami jak mi się nudzi to se układam z klocków coś. :-P
Staram się być coraz lepszy i pomagać. Założyłem razem z kolegami klub WWE (Restling), który wcześniej był klubem Heroesów 3. Mam taki mały problem, którego nie da się rozwiązać. Rodzice założyli mi hasło na kompa i powiedzieli mi, że mogę grać tylko w dni w, które nie ma szkoły(mojemu bratu też). W dodatku mam specjalny zeszyt w którym zbieram podpisy od nauczycieli. Jeśli wszystkie są pozytywne - mogę grać. Jeśli jest nawet jeden negatywny - nie mogę grać przez cały tydzień (przynajmniej resztę)!

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2010-11-21, 13:23   

Olek, masz przerabane. Ja bym nigdy chyba nie usiadl do kompa, jesli moi rodzice robiliby tak jak Twoi. Moi rodzice lubia grac w kompa, moj tata gra w strategie i Diablo 2, a moja mama w diablo 2 i heroes 3. A czy twoi rodzice, Olek, lubia grac na kompie? :-D

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2010-11-21, 13:45   

Olek napisał/a:
Jeśli wszystkie są pozytywne - mogę grać. Jeśli jest nawet jeden negatywny - nie mogę grać przez cały tydzień (przynajmniej resztę)!

No cóż, w twoim wieku to jeszcze normalne, że rodzice trzymają taką tyranię w stosunku do kompa, ale nie martw się - z czasem ustąpią (oczywiście, jeśli będziesz się temu sprzeciwiać).

Lowcakur napisał/a:
A czy twoi rodzice, Olek, lubia grac na kompie?

Cóż, sądzę, że taka restrykcyjność pokazuje tylko, że rodzice Olka uznają komputer za dzieło szatana, więc sami zapewne również trzymają się od niego z dala :lol:
 
Maszkarra 
Jestem zły i gryzę



Pomógł: 25 razy
Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 1066
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2010-11-21, 22:03   

Też miałem ciężką przeprawę z rodzicami jeśli chodzi o kompa. Dziś mogę ich tylko głośno wyśmiać ;-)
 
 
agulus 


Wiek: 47
Dołączyła: 13 Lis 2010
Posty: 7
Wysłany: 2010-11-26, 02:33   

No ładnie, to ja tu stara baba jestem :roll: Imienia nie trudno sie domyslic, patrzac na mojego nick'a. Mieszkam po drugiej stronie oceanu i narazie odchowuje potomstwo. Wczesniej zajmowalam sie programowaniem i bazami danych. Mam nadzieje, że tu na obczyźnie uda mi się wrócic do pisania. Lubie fotografie, ale nie mam narazie czasu na zabawy czasem i przysłoną, wiec pstrykam fotki na automacie i staram sie je choc dobrze kadrować. Kocham lego :oops: Tutaj jest ono cenowo bardziej dostępne niż w PL, więc moge sobie na male conieco pozwolić. Czekam aż synek podrośnie to nie bedzie takiej rzeczy, ktorej byśmy nie zbudowali :lol: Marzy mi sie lego mindstorms, bo mozna tym robic roboty i je programowac, ale to juz jest spora kasa :cry: O kobiecych zainteresowaniach nie bede Wam tu nudzic :-D , ale duzo ich nie mam :-) Kiedyś grałam jeszcze w World Craft. Obecnie grywam tylko w H3.

Jesteśmy z mężem bardzo niepoprawnymi rodzicami, bo nasz synek, który ma 2,5 roku ma już swojego kompa. Kupiliśmy mu starego rupiecia do dobicia :) Oczywiście ma na nim tylko gry edukacyjne, ale wolę się do tego zwykle nie przyznawać :mrgreen: Staram się pilnować, żeby mały nie uzależnił się od kompa.

Lowcakur Z Twoja Mama mozemy sobie "piatke" przybic :)

Olek Współczuje. Albo jestescie z bratem niezłymi łobuziakami ;-) , albo rodzice faktycznie są za ostrzy.

Maszkarra Moja niepoprawność może sie kiedyś okazać dużym błędem. Narazie nie wiadomo co z tego wyniknie. Niestety dopiero jak ma się swoje dzieci zaczyna się rozumieć skad brały się niektóre znienawidzone zasady w domu.
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-11-26, 03:59   

agulus napisał/a:
Mieszkam po drugiej stronie oceanu

No, to wyjaśnia, czemu piszesz posty o takiej porze.
Lowcakur napisał/a:
Moi rodzice lubia grac w kompa

A nie mówi się przypadkiem "grać na komputerze"? Nie pierwszy raz spotykam się z formą "grać w komputer" i nijak jej nie rozumiem.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 5 z 8
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group