Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
My naprawdę
Autor Wiadomość
Akolita 
AKO-Junior Admin



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 556
Skąd: Głogów
Wysłany: 2010-01-10, 18:53   

page napisał/a:
zacząłem właśnie studia prawnicze

ciężko było się na prawo dostać?

na wschód od Konina Azja się zaczyna
Ostatnio zmieniony przez Akolita 2010-01-20, 17:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2010-01-10, 19:37   

Hmm, jestem od dłużeszgo czasu na tym forum a nawet nic o mnie nie wiecie. Hmm może będzieci mieć mi to za złe, ale opowiem coś o sobie :-) Mam 15 lat, urodziłem się w kwietniu. Chodze do 3klasy gimnazjum. Interesuje się wszelakim światem fantasy, dziewczynami, wszelkim możliwym sportem z jakim mam do czynienia (oprócz koszykówki). W przyszłości chciałbym być szefem kuchni,później założyć własną restaurację. Żeby nie było zbyt kolorowo, to powiem, że co do dziewczyn jestem 'no-ogar'. Jak mi się jakaś spodoba to później robi się tanią barbie, albo jej charakter ulega negatywnej zmianie, to wszystko ;]
 
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2010-01-10, 19:39   

Teraz zaczynasz forum zamęczać swoimi przygodami z panami. Przez to czeka nas to co wrzoda :lol:
 
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2010-01-10, 20:23   

Akolita: zależy, jakie przedmioty chcesz zdawać. Ja chciałem dostać się na dwie uczelnie - do Torunia i do Warszawy (Toruń - trzecie prawo w kraju, 5 minut od domu + karniści + konstytucjonaliści + nowy budynek, Warszawa wiadomo), ale składałem również na UAM i Jagiellonkę.
Ponieważ Na UMK, UAM i UJ biorą pod uwagę rozszerzony J. polski, dostałem się na luzie; potem biorą pod uwagę historię/wos (z czego lepiej) i język. Na UW niestety polski nie daje żadnej premii, liczy się tylko historia i wos, z językiem.
Nie jest trudno się dostać na wybrane prawo, usiadłem późno do nauki, byłem na biol-chemie, a jestem z efektu właściwie zadowolony. Dużo mniej lotni od Ciebie się tu dostają, o Szczecinie czy Olsztynie nie mówiąc, dlatego wierzę że dołączysz do nas, o ile pozostanie to Twoim wyborem :)

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
j@kubek 
Brutalnie



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 423
Wysłany: 2010-01-14, 16:04   

The Shadow napisał/a:
W przyszłości chciałbym być szefem kuchni,później założyć własną restaurację.

Widzę, że mamy podobne plany na przyszłość :-) Może razem założymy restaurację :lol:

To jest metal generale \m/
-Przecież trole nie istnieją!
-Tak? To jak wyjaśnisz martwe jednorożce?
 
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2010-01-14, 16:41   

j@kubek napisał/a:
Widzę, że mamy podobne plany na przyszłość Może razem założymy restaurację


Nigdy nic nie wiadomo. Ja tamto mówiłem szczerze ;p. Serio kręci mnie kuchnia i bd do tego dążyć,żeby coś z tego było... Hmm, myślałeś już o studiach, jeżeli tak to gdzie? Może bd razem w akademiku xD?
 
 
King of Slayer 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 23 Wrz 2009
Posty: 50
Skąd: Długopole Zdrój
Wysłany: 2010-01-14, 19:57   

Ja, o sobie też napiszę.

Nazywam się Michał, mam 10 lat (przy was ja, to mały kurdupel). Mieszkam w małej miejscowości zwanej Długopole Zdrój. Jest to takie pół wieś, pół uzdrowisko. Moje zainteresowania to sport (oprócz F1 i wszystkiego związanego z wodą). Lubię jeść rosół i kurczaka (chyba przesada). I to już chyba wszystko. Możecie pytać.

Milion serc, jedno bicie, Barcelona ponad życie!!!
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2010-01-15, 16:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2010-01-16, 18:05   

Byłem pewien, że pisałem w tym temacie.
To tak - Daniel, 18 lat, 72 kg - waga, 182 cm - wzrost.
Moje zainteresowania to geografia, informatyka (no może bardziej gry komputerowe), SPORT - wiele lat gry w piłkę nożną, lekkoatletyka (skok w dal i biegi od 200m do 600m) i kilka jeszcze dyscyplin - jestem też kibicem: Piłka Nożna - bardziej reprezentacje, ale i śledzę Polską ligę. Ulubiony Polski klub to Legia, ale ciężko powiedzieć, że mu kibicuje - raczej sprzyjam.
Jeśli chodzi o moje upodobania kulinarne to Polska Kuchnia i żywność z fastfoodów.
To wszystko co powinniście wiedzieć.
Dziękuje za uwagę. :-)

 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2010-01-16, 18:28   

Ja pisałem ale strasznie mało.
Mam na imię Andrzej lat 15. Długo mieszkałem w Lublinie, ale przeprowadziłem się do Białej Podlaskiej w której nie jest tak źle(i nawet tani internet mają!). Interesuję się grami komputerowymi, sportami(piłka nożna, ping pong, biegi narciarskie). Moją piętą achillesową jest to że zbyt łatwo ulegam różnym pokusom, ale od niedawna staram się tego unikać. Kibicuję AC Milanowi i lubię skoki narciarskie.
Jem wszystko co mi smakuje (a smakuje mi niewiele). Czasem spamuję ale mam nadzieję że się przyzwyczailiście przez te prawie 3 lata na forum(3 wynik). Słucham starego rocka i metalu. to tyle.
 
Seraphim


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 39
Wysłany: 2010-02-19, 20:13   

Mam na imię Michał, mam 14 lat. Mieszkam w Zabrzu. Mój brat jest szefem kuchni w restauracji(pozdrawiam osoby które chcą być kucharzami).O sobie: Jestem otyły, biegam dziennie kilkanascie kilometrów, lubię grać w ręczną(bb chudzielce :P)

[15:18:41] <AeC.Wezyr-_-> ale jak ruchamy czekoladke z kolegami na 2 baty to chyba musialem widziec?

^^^^^^^^^^^^^^^ GG
 
kudlaty 
Narn i Hin Hurin



Wiek: 39
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 14
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-02-19, 20:23   

Piotr, mam prawie ćwierć wieku (ale fajnie brzmi :) ) i jestem sknerą z Krakowa od urodzenia :).
Interesuję się fantastyką, żeglarstwem i uwielbiam łazić po górach :). Lubię też Logistykę i Kobiety chociaż te dwie rzeczy rzadko idą w parze :).
Z fantastyki wszystko (oprócz HP bo jakoś tego strawić nie mogę) zarówno na serio jak i w klimatach comedy-fantasy (np. Terry Pratchett), zarówno książki jak filmy, kiedyś gry teraz już tylko HoMM z nich zostały i czasami jakieś HoMM-podobne.
Polubiłem gry TPP i zręcznościówki, których kiedyś pasjami niecierpiałem - pozwalają się odstresować po pracy.
Z muzyki Rock, metal, soft-gothic i ogólnie wszystko do czego można tańczyć (z wyjątkiem techno-pochodnych i HH).
Nie znoszę sportu poza Snookerem i żeglarstwem sportowym (regaty etc.), a 22 spoconych facetów biegających za kawałkiem świńskiej skóry wręcz budzi we mnie obrzydzenie. I to chyba tyle :)

Edit: Literki mi się przestawiły :D

"Najtrwalszymi zasadami wszechświata, są przypadek i błąd."
(Frank Herbert - Diuna)
Ostatnio zmieniony przez kudlaty 2010-02-19, 21:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
The Shadow 
Tsukuyomi user



Pomógł: 14 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 959
Skąd: Łódź/Łowicz
Wysłany: 2010-02-19, 21:02   

kudlaty napisał/a:
spoconych facetów biegających za kawałkiem świńskiej skóry wręcz budzi we mnie obrzydzenie.


Zapodaj linka na jakiś filmik o gościach biegających za kawałkiem świńskiej skóry, ten filmik musi mieć co najmniej 2 stulecia ;p.
Obecnie piłki są z gumy, kauczuku, albo plastikopodobnej substancji. (jak byś nie wiedział :))
Kudłaty, nie wiem, jak ty, ale mi się wydaje, że sport to jednak gra zespołowa, a te dwie 'dziedziny' zaliczyłbym bardziej jako hobby.
A gdybyś wiedział ile zarabiają tacy 'spoceni' faceci, za jeden sprzedany mecz... ho ho, to mógłbyś się pluskać w szampanie, a później podcierać dziesięciodolarówkami, a ja założyłbym się, że spasowało by Ci takie życia i nie miałbyś już obrzydzenia :)
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2010-02-19, 21:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kudlaty 
Narn i Hin Hurin



Wiek: 39
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 14
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-02-19, 21:21   

Wiem ile oni za to dostają i może tym większe obrzydzenie mnie bierze, z uwagi na to że ja takiej kasy pewnie nigdy nie zobaczę a oni dostają ją za nic- ble!
No to tym bardziej nie interesuje mnie widok 22 spoconych facetów biegających za kawałkiem gumki... Poza tym nawet jeżeli wiem i chciałbym tyle zarabiać to nie znaczy że musi mi się ten sport podobać nie?

Edit: Ty mi może chcesz wmówić, że żeglarstwo nie jest dziedziną zespołową? Popatrz na regaty czegokolwiek większego od "Omegi", a już w szczególności na zawody klasy B gdzie pływają załogi 12 osobowe...

"Najtrwalszymi zasadami wszechświata, są przypadek i błąd."
(Frank Herbert - Diuna)
 
 
SebaSan1981 
Astromaniac



Wiek: 42
Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 75
Skąd: South Elmsall UK
Wysłany: 2010-03-03, 00:36   

Something about me??
Rocznik 1981 więc wkrótce trzydziestka na karku. Obecnie pracuję w jednej z większych polskich sieci hurtowni jako kontroler.
Zainteresowania: astronomia, pływanie, fizyka, historia XX wieku, grafika
Ulubiona gra: HommII+POL, Chrono Trigger, Castlvania SotN
Ulubiona książka: Niebiańska przepowiednia (J. Redfield)
Ulubione żarcie: barszcz biały z kiełbasą w środku
Ulubiony film/serial: Fur TV!!
Ulubiony sport: hokej, nurkowanie
Auto: Audi 100 C4 Avant
Kobiety: ta jedyna która będzie niedługo moją żoną:)

A na koniec moja fotka tak dla przypału.


...figurkowy zawrót głowy ;)
 
 
Vincent
beastmaster



Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 63
Wysłany: 2010-05-11, 16:36   

Zarejestrowałem się dwa lata temu, ale jakoś tak wyszło że się nie udzielałem bo nie było czasu.
Na imię mi Tomek, mam 22 lata i studiuję filozofię (właśnie pisze licencjat) na Uniwersytecie Rzeszowskim skąd pochodzę.
Zainteresowania to przede wszystkim fantastyka, od małego uwielbiam książki, filmy i gry w tym klimacie. Od paru lat również RPG, z pośród których Wampir: Maskarada, Warhammer i Neuroshima to moje ulubione.
A z gier elektronicznych to Final Fantasy 7 (!!!), Heroes 2-3, Residenty, Sillent Hill, Star Craft... itd. mógłbym długo wymieniać.
Moja przygoda z herosami zaczęła się w podstawówce, kumpel miał kompa i graliśmy przez jakiś czas we dwójkę (jakieś 4 lata) a później przyszedł czas na 3 w którą pogrywam bardzo często do dziś.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników.

=)

ty masz czarne smoki ja mam wielkie gorgony
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 4 z 8
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group