Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
My naprawdę
Autor Wiadomość
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2009-04-29, 20:58   

Ale przy lizardach i burzakach wymiękają :D
 
 
altaeir 


Pomógł: 19 razy
Wiek: 32
Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1043
Wysłany: 2009-04-29, 21:54   

Widzę zwolennika Pedalusa :mrgreen:
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2009-04-30, 16:07   

Dearell napisał/a:
Kocham Elfy

Witamy ale pamiętaj że elfy nie istnieją :D pozdro
 
Tomson 
FanOfRealMadrid



Wiek: 30
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 25
Skąd: PoLaNd
Wysłany: 2009-05-01, 11:39   

Witam nazywam się Tomek (fajnie co?). Uczę sie w Gimnazjum 2 klasa (15 lat mam nie to zebym nie zdal ale urodzilem sie w kwietniu) Kolega z ławki to Xenofex. Lubie zartowac. Średnia w szkole wynosi 4.1(moglo być lepiej ;\) Co chcecie o mnie wiedziuec pytajcie :mrgreen:

"Napisz nazwy wszystkich wielkich klubów, a kiedy skończysz, nad nimi wszystkimi napisz Real Madryt"
 
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2009-05-01, 11:49   

Nie kłam,że 4.1,bo miałeś poniżej 4 jak ja. :-P
 
 
Tomson 
FanOfRealMadrid



Wiek: 30
Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 25
Skąd: PoLaNd
Wysłany: 2009-05-01, 16:04   

co? w 1 klasie mialem 4.1 ;]

"Napisz nazwy wszystkich wielkich klubów, a kiedy skończysz, nad nimi wszystkimi napisz Real Madryt"
 
 
cohen 
Cohen Gwyfirr

Wiek: 35
Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 4
Wysłany: 2009-09-01, 10:42   

Jestem studentem informatyki, studiuje i się uczę. Z uczeniem się u studentów bywa różnie. Na sesjach nie mam bardzo czym się przejmować przechodzę bez prawie żadnego szwanku. Koledzy i koleżanki ze studiów mnie dobijają przed zaliczaniem przedmiotów - wszyscy jak jeden mąż mówią, błagają i zmuszają niekiedy: "Sławek pomóż...".

Zwykle bywa to więcej niż dwie osoby naraz. Wiec tłumaczę na dwa fronty, bywa nawet i trzy, cztery. Rekord był na 10 frontów. Ale to był taki jazgot i rumor że nie wiem czy ktokolwiek coś zapamiętał. Wszystko zgubiło się pośród szumu i hałasu.

Lubię programować, ale w PHP. Czas najwyższy, abym zajął się C++, Delphi lub Java, nie wiem jeszcze. Stawiam na prostotę, szybkość działania i niezawodność. Kosztem wyglądu (zmniejszenie czasu pracy) można lepiej dopracować szybkość działania i niezawodność za jednym zamachem. Dobrze mi wychodzą czynności, nad którymi na chłodno się zastanowię. Przykładem jest moja strona www, oraz forum z którego pochodzę (tylko wypozycjonowałem je bez żadnych wyrafinowanych technik SEO ;p ).

Lubię pisać sporo, oraz uprawiam tzw. literaturę programowania (lubię pisać artykuły czysto informatyczne), gram w szachy (a raczej deklaruje gotowość, dawno nie grałem z nikim), jeżdzę rowerem (do pracy i gdzie myśl pociągnie).

Ostro tępie spam, spamerów i trolle. Najlepszym sposobem jest zgarnianie informacji o administratorze nadrzędnej usługi czy też fora. Na swoim koncie mam kilka zablokowanych stron, kilku nastu spamerów, wiele spam wiadomości.

Bez trudu eliminuje wirusy z stron typu wikipedie, nic bardziej mnie nie frustruje i nie targa mną jak dewastacja i trolling. A fora gdzie goście mogą pisać bym najchętniej zamknął...

Jestem osobą która potrafi znaleźć prawie każdą informację w internecie. O ile jest znajdę w pewnym momecie. Google inne systemy wyszukiwawcze niektóre fora typu ctrl+c i ctrl+v, czasem są dobrym rozwiązaniem.

Moją domeną jest walka ze spamem, sieciową ignorancją, pilnowanie porządku stron własnych i sprzymierzonych. To chyba wszystko.
 
 
cuprumik
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-04, 21:33   

:lol:

Fajnie. Pokora przychodzi z czasem. Nawet na studiach.



Ale żeby nie uprawiać trollingu i spamerstwa, wypada napisać coś o sobie. Będzie krótko i w miejscowym języku (żeby wszyscy tutaj zrozumieli). Otóż jestem adeptem szóstego (od października) roku beastmasteringu - sztuki wkładania ręki w gorgoni zad, wyciągania z nieodległego miejsca gorgoniątek, zaglądania w paszcze stworom wszelakim, wywracania ich na lewą stronę, użerania się z ich właścicielami i najgorsze - leczeniem ich (tych pierwszych fizycznie, a tych drugich często psychicznie). Jest to zajęcie dość przygodowe. Można dostać z kopa, można zostać pogryzionym przez jakiegoś cerbera (a defence wcale jakiś wysoki nie jest; więcej powiem - chuchro ze mnie i mam rozmiar buta 40), a wokół 2/3 pozostałych apprentice'ów jest płci pięknej. Szkoda tylko, że pewien dowcip jest dziwnie prawdziwy*

*Stoją 3 studentki na przystanku. Pierwsza brzydka, druga brzydsza, a trzecia z weterynarii.

;-)
 
Cyryl Dent 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 13
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-10-21, 01:01   

Witam, jestem nowym geek'iem na Waszym forum :D

Tak pokrótce przedstawię swój profil:

Jestem z Puław, studiuję historię w Krakowie (niedawno dostałem wpis na IV rok).

W serię HoMM gram już bardzo długo. Podejrzewam, że dłużej niż większość forumowiczów, biorąc pod uwagę średnią wieku. Niemniej fajnie, że znalazłem to forum, bo ostatnio hirołsy przeżywają u mnie prawdziwy renesans, czyt. rozpoczętych kilka map ze znajomymi. :)

Jeśli chodzi ogólnie o zabawę z fantastyką to:
RPG: Warhammer 1st edition (rulz!) - człowiek/wojownik; grało się także w Shadowrun i D'n'D.
Karcianka: Doomtrooper (wiecznie żywy, choć już martwy) -Cybertronic; Magic sucks! :p
Bitewniak: Warmachine (od roku, obecnie marazm) - Khador (500 pkt).
Ulubione planszówki: Game of Throne, Ryzyko, Eurobiznes ;p

I to chyba by było na tyle...
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2009-10-21, 16:57   

Cyryl Dent napisał/a:
studiuję historię

A można wiedzieć jaka epoka interesuje cię najbardziej?
 
Cyryl Dent 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 13
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-10-21, 17:30   

I i II wojna światowa, czasy nowożytne (z akcentem na XVIII w.), a seminarium robię z Bizancjum :)
 
Masterangello
Gwiazda Portalu



Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 104
Wysłany: 2009-10-21, 18:11   

i kolejny co bierze nam pewnie robotę w krk.za niedługo wszyscy krakowiacy będą na bezrobociu a robić będą nietutejsi:>

 
Sauron 
Członek SG-1



Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 512
Skąd: Z Marsa
Wysłany: 2009-11-02, 14:33   

Kocham książki czytać,grać w Herosa i pisać na forum.Tym forum :lol:
 
 
Tom_Bird 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 24
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-11-02, 21:15   

Jestem Tomek. Mieszkam w Poznaniu, chodzę do liceum. W tym roku maturka :) Nauce niestety zbyt dużo czasu nie poświęcam... wolę kompa i kumpli :)
Interesuję się filmem. Mam na ten temat dość szeroką wiedzę. Poza tym lubię obejrzeć jakąś dobrą walkę bokserską (ostatnio zaczynam też ćwiczyć boks). Hmmm cóż jeszcze? Uwielbiam muzykę. Od polskiego HH, do spokojnej muzyki jazz, czy nurtu New Age. Ulubieni wykonawcy to przede wszystkim Norah Jones, Enya, Pih. To by było chyba na tyle :)
 
 
page 
Czarnoksiężnik



Pomógł: 13 razy
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2009
Posty: 697
Skąd: Toruń
Wysłany: 2009-11-25, 23:19   

Powiem w kilku zdaniach. Mam na imię Marcin, zacząłem właśnie studia prawnicze na UMK. Interesuję się muzyką, jeśli ktoś chce porównać gusty, zapraszam na moje konto last.fm. Gram na gitarze elektrycznej, kibicuję Arsenalowi oraz Valencii, mam dość skrajne poglądy polityczne i charakter wymagający utemperowania. Lubię przebywać "daleko stąd", dlatego jeśli nie Czarnoksiężnikiem, to jestem na pewno Eskapistą.

Gdy się Jowisz z Saturnem schodzi,
Jakże matula pszenica obrodzi!
Miecz jest krzyżem: On na nim umierał,
Na piersi Marsa bogini westchnęła.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 8
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group