Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Przywitaj się krótko, klimatycznie i z efektownym polotem ;)
Autor Wiadomość
Tereq 
Mag bitewny



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2015
Posty: 72
Wysłany: 2015-02-11, 17:26   

Powiadają, że na przywitanie nigdy nie jest za późno.

Z lekkim opóźnieniem więc - witam wszystkich ;-)
 
DevilAdam



Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 99
Wysłany: 2015-02-20, 09:49   

Czelo zapalony/ znużony gracz się kłania.
 
sylewka45 

Dołączyła: 21 Mar 2015
Posty: 1
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2015-03-24, 00:11   Dzień dobry

Wpadałam na forum od kilku tygodni, lecz tylko dziś założyłam profil. Buziaki wszystkim a szczególnie ściskam forumowiczów z mojej okolicy - Bydgoszcz! Buziaki, do napisania i miłego dnia!
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-03-24, 07:11   

sylewka45 napisał/a:
Buziaki wszystkim a szczególnie ściskam forumowiczów z mojej okolicy - Bydgoszcz!

O, to mnie :-) Witaj.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Malcolm 


Wiek: 28
Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 2
Wysłany: 2015-05-27, 13:01   

Witam wszystkich!
Zwą mnie Maciej.

W Heroesy nie gram zbyt długo, bo może miesiąc ( z tymi wszystkimi przerwami... z 10 lat temu grałem kilka godzin i przestałem... potem znowu za 2 lata grałem i przestałem, znowu i znowu i teraz chciałbym wrócić ).

Moje doświadczenie jest takie, że prawie go nie ma.

W Heroesach III siedzę teraz 3 dni po tej wielkiej takiej przerwie, więc już mam rekord grania.
Z godziny na godzinę, z scenariusza na scenariusz coraz bardziej mi się to podoba :)

Tak oglądam youtube, czy czytam tutaj forum troszkę, to się zastanawiam, jak to możliwe, że ludzie grą nazywają sobie grę na 160%, kiedy ja gram na 80%, a 100% dla mnie to już takie nie za łatwe, a 130% to już mordęga.

Pozdrawiam wszystkich :)
Do zobaczenia w innych tematach! :)
 
Tereq 
Mag bitewny



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2015
Posty: 72
Wysłany: 2015-05-29, 01:49   

Cała magia Heroesów to właśnie poznawanie całej tej wspaniałej gry, która ma w sobie naprawdę wiele tajemnic.

Na początku poziom trudności na poziomie 130 i wyższym przeraża, z biegiem czasu i z przyjemnością odkrywamy wszystkie tajemnice Heroesów i wtedy gra staje się jeszcze bardziej interesująca, a te poziomy trudności już nie takie straszne :)

Pozdrawiam również :)
 
Melpheus 

Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 8
Wysłany: 2015-06-21, 00:41   

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem początkującym Map-makerem, na forum zamieściłem już 3 mapy z czego chyba dwie będzie trzeba zaktualizować i szykuję czwartą.

W Heroes III gram od zarania dziejów, jestem doświadczonym graczem i chętnie z kimś pogram, ale kiedy będę miał czas, dam znać na odpowiednim dziale forum. Aktualnie cisnę w WoG-a i moje mapy również są kompatybilne z tą wersją.

Co tu jeszcze mogę powiedzieć? Może to, że lubię placki? :lol:

"Carpe Diem"
 
Młody Historyk 


Wiek: 25
Dołączył: 11 Paź 2015
Posty: 1
Skąd: Nekropolis
Wysłany: 2015-10-11, 17:59   

Witam
Gram w Heroes III od jakichś 8 lat i do dziś nie przestaje mnie on fascynować. Grałem w II, IV oraz V i są fajne lecz to nie ten klimat co stara, kultowa trójka.
Pozdrawiam wszystkich graczy Heroes III ;-)
 
Josek Myszygene 
Antagonista


Dołączył: 11 Paź 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-10-11, 23:46   

Cześć wszystkim. Forum lekko zakurzone, ale jest tu na tyle przyjemnie, że chyba zagoszczę na dłużej. Powróciłem do HoMM po dłuższej przerwie – obecnie siedzę przy trójce. Może nawet powrócę do robienia kampanii czy map. Kiedyś sprawiało mi to sporo przyjemności.

l’homme-machine
 
beeeb 


Dołączyła: 23 Paź 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-10-23, 22:08   

Hej. Na forum zaglądam od bardzo dawna, ale nie jestem osobą zbyt wylewną w sieci. Mimo to postanowiłam tutaj napisać. Gram w herosy od dzieciaka, o dziwo trójkę znam najmniej. Nie wiem jak to się stało, mój błąd, który ostatnio namiętnie nadrabiam :mrgreen:
 
Nasabi 


Dołączył: 23 Paź 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-10-23, 22:14   

Cze. Niedawno wróciłem do hirosuf także witam starą gwardię
 
MetalWolfBart 

Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 2
Wysłany: 2015-11-05, 19:27   

No więc, co tu dużo gadać. Jestem zakręconym licealistą, który uwielbia klasykę. Mam duży sentyment do HoMM 3, chociaż zagrywałem się w to wtedy, gdy byłem małym zasmarkańcem i byłem za głupi na strategie (jak wygrywałem bez kodów to był fart) ;)
 
lordcentaur 

Dołączył: 19 Gru 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-12-19, 14:49   

Witam wszystkich. HoM&M III to jest to. Wychowywałem się na tym. Niestety nie mogę znaleźć już jakiejś ciekawej mapki, która stanowiła by dla mnie wyzwanie. Podzielcie się jak coś znacie :) Poza tym niedawno zacząłem (próbować) tworzyć funpage o HoM&M III i wszystkich zachęcam ;)
http://futurenet.club/fanpage/heroes/
 
Monology 



Wiek: 28
Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 44
Wysłany: 2015-12-21, 13:17   

Spróbuj mapki na poziomie impossible, większość z nich to mapy z piekielnie trudnymi walkami na oko nie do wygrania (żeby wygrać musisz wymyślić 'klucz' bo inaczej nie ma szans) Za najtrudniejszą stworzoną mapkę w homm3 uchodzi Limes Inferior z tego co wiem
 
Kendzi 

Wiek: 30
Dołączył: 17 Sty 2016
Posty: 1
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2016-01-17, 11:52   

Witajcie. Jestem starym aczkolwiek nowym graczem ponieważ jeszcze nigdy nie grałem na zmodyfikowanej wersji H3. Swoją przygodę w Homm3 zacząłem, jak byłem ośmioletnim niziołkiem. Mam nadzieje, że znajdę na tym forum dobrych sprzymierzeńców. Pozdrawiam Wszystkich :->
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 37 z 40
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group