Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Przywitaj się krótko, klimatycznie i z efektownym polotem ;)
Autor Wiadomość
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-10, 21:45   Przywitaj się krótko, klimatycznie i z efektownym polotem ;)

Tak więc porządków nadszedł czas - na razie jest to eksperyment, mam nadzieję, że mBehemotowi się spodoba ;)
Jeżeli jesteś tu nowy, dobrze, żeby Twój pierwszy post znajdował się tutaj. Jeżeli jesteś wtajemniczony w sekrety Akademii Wojny (made in Erathia), komentuj posty wyżej wymienionych i dopytuj się o dalsze szczegóły.
Oczywiście proszę, aby tutaj szczególnie unikać offtopu i spamu - łatwo będzie wprowadizć zamęt.

Bo po co dla każdego usera zakładać osobny temat, jeżeli odpowiedzi w nim zawarte będą naciągane albo nie na temat? Wystarczy jeden jedyny,

Cytat:
A od razu zrobi się klarowniej


Świetnie wyczuł to Mefisto (dzięki za sugestię :-) ) w swoim temacie powitalnym. Często nie ma się zbyt wiele do napisania, chce się tylko zasygnalizować swoje przybycie. 1 Post wystarczy, naprawdę, poza tym zauważyłem, że często w tematach tego działu rozmowa niezbyt się klei.

Pozdrawiam. Z góry witam.
 
Wawrzyn 
A to mój minotaur!



Wiek: 34
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 37
Skąd: z Okarpca i Gdańska
Wysłany: 2007-11-16, 18:40   

Yo człeks!
Jestem nowy na forum więc zgodnie z zaleceniami góry witam się z wami._Powiem więcej robie to ze szczerością i
szacunkiem. ;-)
 
 
musk 
fire in the hole ^^



Wiek: 31
Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 46
Skąd: Łęki k/Oświęcimia
Wysłany: 2007-11-21, 19:53   :)

Ja rowniez witam cala szanowna ekipe i forumowiczow :). Jestem nowy, mysle ze milo spedze tu czas.

 
 
Centaur 



Wiek: 29
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 13
Skąd: Piaski
Wysłany: 2007-11-27, 08:10   

siemanko.Jestem nowy więc się przywitam Centaur jestem :mrgreen:
 
KaDekofBastion 
BASTION



Wiek: 30
Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 49
Skąd: Świdwin
Wysłany: 2007-11-27, 14:27   

...tyle wam powiem

www.forumwojenne.fora.pl

Ostatnio zmieniony przez KaDekofBastion 2007-12-09, 19:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
zabus2 


Wiek: 26
Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 3
Skąd: Świdnica
Wysłany: 2007-12-05, 17:09   

Hej jestem tu nowy my śle że to forum jest dobre
 
 
King of Kings 


Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 14
Wysłany: 2007-12-05, 18:13   

zabus2 napisał/a:
Hej jestem tu nowy my śle że to forum jest dobre

tez tak mysle
 
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-06, 14:01   

A ja "mysle", że przez Was to forum zejdzie na psy. Jestem czujny, nie uciekniecie, kilkanaście razy się zastanówcie, zanim napiszecie jakiegoś posta. Ostrzegam was! Jeżeli będziecie nas faszerować spamem, okaże się, że nie ma tu dla Was miejsca.
Pozdrawiam.
 
adolf1939

Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1
Wysłany: 2007-12-08, 17:32   

witam.
mam na imię Adolf.lubie grac w heroesa.mysle ze nie bedzie zemna problemu:)
 
Shakti 



Pomógł: 4 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 999
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-12-10, 15:04   

Jestem umysłową blondynką. Lubię muzykę sport i film. Jak dorosne to chce pomagać biednym i żeby wojen nie było. Myśle, myśle, myśle. Poziom wypowiedzi 8latka lub miss Polonii. Żenada !!!

"nie ma mocnych na sentymenty"
 
 
Filipp 



Wiek: 31
Dołączył: 10 Gru 2007
Posty: 21
Skąd: Nowy Targ
Wysłany: 2007-12-11, 10:03   

HAHAHAAH no to znowu ja witam wszytskich drugi raz. Tamto konto zostało usuniete czemu nie wiem i od nowa powracam pod tym samym nickiem. I od nowa trzeba zacżąć pisać posty.......
 
 
Mortif 


Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 6
Wysłany: 2007-12-17, 12:47   

Hej!

nazywam sie mateusz i dość młodym graczem jestem.mam nadzieje że będę aktywnym i dobrym użytkownikiem

Cytadela rządzi!
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-18, 16:31   

Eh, aktywny nie znaczy dobry. Przejrzałem kilka twoich postów i na nieszczęście muszę powiedzieć, że nie należą one do takich, z których cokolwiek wynika. Ale jakoś zniwelujemy ten problem :-)

W każdym bądź razie witaj.
 
Yowi 
Shinigami

Wiek: 114
Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 2
Skąd: mam to wiedzieć!?
Wysłany: 2007-12-22, 17:06   

Witajcie, ludzie nie wierni i inne gluty :P Dobra, jestem nowy na forum, ale co do for, lubię się do nich przywiązywać :P Na jednym dalej od 2 lat siedzę xD Więc jeśli mi się tutaj spodoba, to raczej małe prawdopodobieństwo abym się z wami rozstał xD

W H3 grałem jeszcze jak byłem małym szczylem :P Ale płyta mi się zjechała z SoD i przestałem grać... 2 miechy temu dostałem znowu i dalej ciupię sobie :P Wszystkie dodatki(Tylko w tym SoD nie mam filmów podczas kampani ;/), jestem nałogowym oglądaczem Anime i Mangi, jestem grafikiem komputerowym(Aktualna sygna, robiona dla sprawdzenia jak wyglądają takie kropeczki kolorowe :P) oraz graczem w Ogame, Bloodwars.pl, SoFII i Diablo II :P Mam nadzieję że miło tutaj spędzę czas :P


Ważne: Tępie wszystkie dysmózgie, nie ma czegoś takiego, jest tylko lenistwo... Mam kolegę dyslektyka i nie robi on błędów ort. jedynie w dłuższych, trudniejszych wyrazach... Więc nie ma czegoś takiego jak dysleksja :P



Ten który wytrzymał złość MD...
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2008-02-19, 21:24   

Witam wszystkich. :mrgreen:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 40
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group