Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Rozgrywka na multi - video z komentarzem.
Autor Wiadomość
Homm3 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 23
Dołączył: 21 Lip 2017
Posty: 187
Wysłany: 2017-08-12, 08:14   

[quote="Dawidu91"]No to niezle jak woda jest lepsza niz powietrze :D [quote="Dawidu91"]
To zależy .Jeśli masz taktę max ziemi to możesz podejść a taktyce i spowolnić.A woda w cytadeli jest dobra ze względu na duży rozrzut obrażeń,i możliwość wyleczenia się z negatywnych czarów.
Ostatnio zmieniony przez Homm3 2017-08-13, 10:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-08-12, 13:46   

Tak, nie widzę zbyt wielu powodów, lda których powietrze miałoby być dobrą magią. View air?No spoko, ale chyba nie chcę tracicslota na mainie (gdy mam jendegoi maina, that is) na view air. Oczywiscie, ze wolałbym ziemię. Ale jak nei ziemia, to jednak wolę wodę, której użyję może w jakiejś sytuacji (i na pewno w fb) niż powietrze, którym mass przyspieszę się może w topce, i MOOOOOOOOŻE jakimś cudem w fb.

Ale może się mylę? :)

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2017-08-12, 15:14   

Haste kontruje slowa, co daje przewagę, mass cure/dispel przywraca status quo w najlepszym wypadku, w gorszym przeciwnik zdąży wykorzystać chwilową przewagę w inicjatywie. Mass haste bywa też przydatny przy walce ze strzelcami i wolnostojącymi smokami. Na dużych mapach jeszcze jest DD i Fly, ale to akurat nie ma zastosowania na tym, na czym i ja i Ty gramy zazwyczaj:P

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Homm3 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 23
Dołączył: 21 Lip 2017
Posty: 187
Wysłany: 2017-08-13, 10:48   

hrabo napisał/a:
Na dużych mapach jeszcze jest DD i Fly

Ale tylko na losowych,na tych robionych przez graczy zazwyczaj te czary poblokowane są.
 
Cez 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 163
Skąd: Wschód
Wysłany: 2017-08-13, 11:06   

Prawie wszystkie gry na multi, w których gracze prezentują przyzwoity poziom, rozgrywane są na mapach losowych, więc dostęp do czarów jest nieograniczony.

I słuchajcie Dawidu91, bo on się zna.
 
 
Homm3 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 23
Dołączył: 21 Lip 2017
Posty: 187
Wysłany: 2017-08-13, 11:23   

Cez napisał/a:
Prawie wszystkie gry na multi, w których gracze prezentują przyzwoity poziom, rozgrywane są na mapach losowych, więc dostęp do czarów jest nieograniczony.
I słuchajcie Dawidu91, bo on się zna.

No tak ale też mało kto grając na multi(z tego co obserwuje) rozwija mądrość.
Wiem że się zna ale w cytadeli woda potrafi być lepsza niz powietrze.
 
Cez 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 163
Skąd: Wschód
Wysłany: 2017-08-13, 12:41   

Może we wczesnych etapach gry mądrość nie jest preferowanym wyborem, ale później warto ją rozważyć, głównie ze względu na przydatne czary wysokich poziomów. Ale równie dobrze można korzystać z wyjętych z topek ksiąg lub niebieskiego kapelusza.
Im dłuższa mapa, to gra opiera się bardziej na aniołach z konserw, wiwkach z rojów (albo innych wojskach z banków - vide HoTA), a także na szkieletach z nekromancji (jeśli gramy nie usuwając szkieletów), natomiast rodzime jednostki, poza jakimiś mocnymi powerstackami schodzą na dalszy plan.
 
 
Dawidu91


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 136
Wysłany: 2017-08-13, 15:03   

Na mapach L+ woda ssię jak dla mnie a kto w dzisiejszych czasach gra M? nie znam :P dlatego właśnie View air bym wolał powietrze :) nie ma to jak wiedzieć gdzie jest przeciwnik(nie raz łapałem wojsko przeciwnika tak) już nie mówię o czarach na XL+U dodatkowe dd, mniej punktów zabiera przy rzuceniu czaru , a nawet mass haste nie jest takie złe w fb :)
Ps. Na lizaradach + bless gra się nie kończy :D
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-08-13, 15:39   

Cez napisał/a:
Prawie wszystkie gry na multi, w których gracze prezentują przyzwoity poziom, rozgrywane są na mapach losowych, więc dostęp do czarów jest nieograniczony.

I słuchajcie Dawidu91, bo on się zna.


Jan ie mówię że się nie zna, chylę czoła bo to mocny zawodnik jest. Ja po prostu na moim poziomie gry mam znacznie większą korzyść magii wody niż z magii powietrza, tyle. Bardzo możliwe, że na superpro poziomie jest odwrotnie, ale ja nei jestem an superpropoziomie.

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Homm3 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 23
Dołączył: 21 Lip 2017
Posty: 187
Wysłany: 2017-08-13, 15:54   

Dawidu91 napisał/a:
Na mapach L+ woda ssię jak dla mnie a kto w dzisiejszych czasach gra M? nie znam :P dlatego właśnie View air bym wolał powietrze :) nie ma to jak wiedzieć gdzie jest przeciwnik(nie raz łapałem wojsko przeciwnika tak) już nie mówię o czarach na XL+U dodatkowe dd, mniej punktów zabiera przy rzuceniu czaru , a nawet mass haste nie jest takie złe w fb :)
Ps. Na lizaradach + bless gra się nie kończy :D

To fakt aura jest bardzo podobna haste też ale nie zmieia to faktu ,że w cytadeli lepiej sprawdzi się mass bles szczególnie u ważek i reptilionów z dużym rozrzutrem ob.
 
[HA]Imm0rt4l 
will never die



Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 103
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-08-13, 15:59   

@up sam mass bless nie wystarczy Ci do wygrania gry na takiej mapie, jak np. Jebus, czy innej XLce. Zdecydowanie bardziej przyda się powietrze, nawet dla takiej Cytki;)
 
 
Dawidu91


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 136
Wysłany: 2017-08-13, 17:06   

w samym fb może woda ma bardziej przydatne czary np modlitwa daje kopa też ale ogólnie magia powietrza jest bardziej pożyteczna jeśli chodzi o całokształt nawet na takiej L. Co z tego że rzucisz bless jak przeciwnik zdobędzie 2x więcej armi w tym czasie rzuci haste i gg :D
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2017-08-14, 15:18   

No ja nie mówię o Jebusie, bo nie gram tego templa obecnie wgl.

[ Dodano: 2017-09-15, 20:14 ]
Hejo ludziki, tak tylko se przypomniałem, że sie coś ostatnio tu nie reklamóję, wiec informuję - weszła na kanał cała gierka z tyranuxusem an mnirror template cytka vs cytka. Post game commentary zrobilismy wspólnie (ale po angielsku). No ale można zoabczyć a) wysoki poziom komentarza, bo przeciwkik to porządny gracz, znaczy lepszy niż ja, no i obie strony komentowane przez obu graczy. Wiec myślę bardzo bardzo ciekawa rzecz do obejrzenia ;)

A, no i były ze 2 albo 3 strimki ostatnio. Jak znów będzie to moze i nawet tu na AW się pochwalę ;) ale też polecam zobaczyć, bo są tam po prostu po jednej gierce zagranej z komentarzem na żywo ;)

[ Dodano: 2017-09-30, 23:10 ]
https://www.youtube.com/watch?v=BrSfV_9Zkic wlaśnei leci strimełe, polecam ;)

[ Dodano: 2017-10-10, 22:09 ]
Leci se znowu strimek - https://www.youtube.com/watch?v=QPsghJ44Qpk

[ Dodano: 2017-10-13, 20:52 ]
Kończymy gierkę z poprzedniego - https://www.youtube.com/watch?v=ImH2yqbcN2s

[ Dodano: 2017-10-14, 01:21 ]
A i jeszcze zasygnalizuję, ze dziś z Ravciozem ukręcilismy takie cuś: https://www.youtube.com/watch?v=raRQ299_4qc

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Dawidu91


Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 136
Wysłany: 2017-11-12, 20:11   

https://go.twitch.tv/dawidu91 jakby ktos kiedys chcial popatrzec;d
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2017-11-13, 09:47   

Tak btw. Ignacy nagrywa z kiszakiem haha :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 5 z 6
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group