Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Bohaterowie Cytadeli
Autor Wiadomość
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2016-08-28, 12:29   Bohaterowie Cytadeli

Nie znalazłem takiego konkretnego tematu, ale jeśli już istnieje to proszę mnie naprowadzić.
Ja mam wprawdzie konkretne pytanie dotyczące jednej z bohaterek, ale myślę że w temacie można swobodnie podyskutować o każdym bohaterze z cytadeli.

Czy Adrienne ma jakieś bonusy z tytułu specjalności w magii ognia? Czy jedynym jej bonusem jest to, że startuje po prostu z magią ognia na poziomie mistrzowskim? Czy w takim razie jest jakikolwiek sens brać ją jako bohaterkę walcząc cytadelą (zakładam, że jest odblokowana i dostępna na mapach, nie mówię tu o kampanii "Igranie z ogniem")?
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-08-28, 12:40   

Zacytuję grę:
Cytat:
Zaczyna mając zdolność "magia ognia" na poziomie eksperta

Do tego zaczyna jeszcze z zaklęciem inferno.
Na samym początku gry jest silna ale tym później w grze tym jest coraz słabsza.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-08-28, 13:47   

A po co brać Grindana/dowolnego elementalistę może poza Luną i Ciele, bo ich specki przekładają się bezpośrednio na dmg? Od pierwszego dnia masz dużą siłę w rękach i nawet głupia strzałka jest nieźle podkoksana. Do tego dochodzą masówki typu klątwa (żywiołaki powietrza/reptillioni/prawie całe cove/cośtam się jeszcze znajdzie) i jak przyfarcisz z berserkiem to magię ognia masz już zrobioną z definicji. Generalnie magowie są mocni na małych mapach, a ten mag wybija się spośród innych całkiem mocno.

Edyta: Byłym zapomniał, oślepienie z magią ognia na mistrz też robi robotę.
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2016-08-28, 14:52   

@Hrabo, ale my tu dyskutujemy o cytadeli, więc nie bardzo rozumiem czemu przeskoczyłeś na elementalistów z confluxu? :roll:
Ostatnio zmieniony przez heroes3 2016-08-28, 16:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-08-28, 14:59   

Dałem przykład elementalistów, bo wszyscy zaczynają z jakąś magią na poziomie podstawowym. A jednak się nimi gra na małych mapach, właśnie z powodu ich silnej magii w początkowej fazie gry. Taka Adrienne daje ten sam efekt - możesz szybko wykorzystać potencjał bohatera i rozwalać wszystko dookoła. Inferno może nie jest jakimś wspaniałym zaklęciem, ale przeciwko strzelającym neutralom też może robić robotę, a zaklęcia cytadelą i tak zdobędziesz (jasne, zależy od scenariusza, mówię tu o uśrednionym przypadku).

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2016-08-28, 16:33   

Dobra, już zrozumiałem o co chodziło z elementalistami. Chodzi Ci o to, że mając umiejętność w danym czarze, mają lepiej na starcie więc można wykorzystać ich na małych mapach S.
Tylko moje pytanie o Adrienne brzmi, czy:
a) Adrienne dostaje jakieś specjalne bonusy z tytułu magii ognia na każdym osiągniętym przez siebie poziomie? Tak jak np. Xyron zadaje większe obrażenia inferno z każdym swoim poziomem wyżej.
czy
b) Adrienne nie ma bonusów do magii ognia i zadaje obrażenia na takie same jak każdy inny bohater który nauczy się mistrzowskiej magii ognia?
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-08-28, 16:38   

Cytat:
b) Adrienne nie ma bonusów do magii ognia i zadaje obrażenia na takie same jak każdy inny bohater który nauczy się mistrzowskiej magii ognia?

To jest dobra odpowiedź.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group