Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
BŁAGAM doradźcie mape !
Autor Wiadomość
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-10-08, 10:08   

XL+U...może być H/XH/G?

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2017-10-08, 10:13   

Ravciozo napisał/a:
XL+U...może być H/XH/G?

Może być HotA, ale poziom jakiś taki dla zwykłego śmiertelnika. Więcej gram SoD i mam lepszą wprawę niż w HotA ;-)

@Lwikcrg, znam wszystkie przez Ciebie wymienione, chociaż Zemsta była naprawdę niezła ;-)
 
Lwikcrg


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 89
Wysłany: 2017-10-08, 10:39   

Przypomniałem sobie z polskich jeszcze o :Czaszce arcylisza,Afryce herosów,Avalon i G na hota Wasteros
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2017-10-08, 13:18   

Czaszkę Arcylisza szanuję.
Z HotY to The Devil Is In the Detail (trudniejsza) i That Famous Ol'Spiced (łatwiejsza, ale po aktualce dzisiaj będzie lepsza) odpowiadają opisowi, ale obie już znasz, w jedną grałeś nawet całkiem niedawno, hehe :P
W sumie to nie grając tyle customów cięzko mi coś wskazać, a tak pisać tylko o swoich mapach to już forsowanie :v
A te mapy z katalogu z HotA masz obcykane? Te większe są całkiem przyjemne i pasują ;)

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2017-10-12, 18:34   

Lwikcrg napisał/a:
Przypomniałem sobie z polskich jeszcze o :Czaszce arcylisza,Afryce herosów,Avalon i G na hota Wasteros

Czaszka jest b.dobra, ale nie tego szukam. Powinna być to mapa dla jednego gracza, a reszta kolorków to CPU jako przeciwnik. W czaszce możesz grać każdym kolorem.
Podaj link do tego Westeros na HotA, bo nie kojarzę o którą Ci chodzi.

Ravciozo napisał/a:

Z HotY to The Devil Is In the Detail (trudniejsza) i That Famous Ol'Spiced (łatwiejsza, ale po aktualce dzisiaj będzie lepsza) odpowiadają opisowi, ale obie już znasz, w jedną grałeś nawet całkiem niedawno, hehe :P
;)

Muszę spróbować Devil, bo nie grałem.
That Famous... grałem niedawno, pewnie do niej wrócę, ale nie teraz. Za jakiś czas ;-)

Za to znalazłem "The Fall of Atlantis". Nie do końca to co szukałem, ale wciągnąłem się! Boję się tylko, że to mapa hardcore, bo przeciwnik tam lata z dziesiątkami/setkami smoków i niezłymi statami, a mnie wydarzenia odbierające zasoby/golda dość mocno opóźniają rozwój, ale mapa sama w sobie b.dobra, wciągająca.
Zobaczymy jak mi pójdzie ;-)
 
Lwikcrg


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 89
Wysłany: 2017-10-12, 19:22   

Link do mapy:
http://mapy.heroes.net.pl/mapa/774
Jeśli kojarzysz kolegę ignacego z YT to on właśnie ją ogrywa i filmy z mapy są na jego 2 kanale pt:Kolega Strategacy
 
tactic


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 27 Gru 2016
Posty: 41
Skąd: z Polski
Wysłany: 2017-10-12, 20:20   

The Fall of Atlantis z tego co czytałem w recenzjach to mapa jest mapą hardcore ale nie grałem więc nie potwierdzam w 100%
 
heroes3 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 38
Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 757
Wysłany: 2017-10-12, 23:05   

Ej no! "The Fall..." z AW posiada jakiś bug :evil: Jasnoniebieski w 323 podjeżdża mnie dzięki 'dd' mając na stanie 400 feniksów, 400 ognistych ptaków, legiony ruchałek i innego badziewia! :evil: Jak żyć?

EDIT:
Ktoś bardzo mądrze nie zablokował 'skrzydeł anioła' na tej mapie z AW :evil: I to akurat jak mojemu bohowi weszły dobre umiejętności, a rozgrywka na mapie dobrze mi szła :evil:

[ Dodano: 2017-12-11, 00:21 ]
Pewnie już się gdzieś kiedyś pytałem, ale powtórzę. Mapa dla nowicjusza w HotA (nie takiego całkiem zielonego cienkiego bolka, ale zdecydowanie nic hardcore), L-XL (może być U, nie mus), single player, tp/fly/dd dostępne na mapie. Raczej custom. Co polecacie?

[ Dodano: 2018-04-19, 12:47 ]
Przeszedłem "Survival of the Fittest" i szukam kolejnej mapy zbliżonej poziomem i jakością wykonania! Czyli:
-single player
-XL + U (może być bez U, ale zaczynam w pierwszej kolejności od tych +U ;-) )
-ilość ludzkich graczy obojętna (byle by nie byli w sojuszu), ważne żeby 4-5 było CPU dopakowanych
-zamek i bohater na start do wyboru własnego
-raczej SoD (HotA dopiero się uczę, więc nie siadam do tak ambitnych map)
-zagraniczne portale (polskie mam obcykane)
Ktoś coś? :roll:
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group