Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Gadanina o MAW '16
Autor Wiadomość
Olenus 


Dołączył: 29 Kwi 2016
Posty: 45
Wysłany: 2016-05-05, 16:59   

on tam rozgrywa na slabych potworach
 
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2016-05-05, 20:23   

najlepsze jest to, że przez godzine grajo po 1 turze, w 1 dniu i robio restarty przez godzine, do tego trzeba specjalnie przewijać sobie filmik, gdy jest tura przeciwnika i jaki tego efekt? po 10 minutach oglądania śpię na klawiaturze. nie dziwota, że tak mało wyświetleń, gdyby to te filmy chociaż były bardziej profesjonalnie zrobione, no ale te filmy nie są po to, żeby ktoś z nich się uczył, tylko by pokazać pewnie jakiemuś sędziemu, że się grało czysto itd. xD :lol:
swoją drogą to nic tam odkrywczego nie ma, jeśli ktoś zna podstawy(np. w 1 tyg budowa jednostek a nie kapitolu xD) to wiecej to można sie juz tylko nauczyc z gier multi z żywym przeciwnikiem IMO

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-05-05, 20:48   

Stąpasz po kruchym lodzie, Beg. Wiem, że te filmy są dla psychofanów H3 i nie są zbyt widowiskowe. Ale jak chcesz widowiskowe, dobrze nagrane, z komentarzem, to nie wiem, pooglądaj sobie Ignacego czy jakiegoś znanego YTbera, co chcąc zdobyć fanów, na pokaz odpalił hirki. Przepraszam, jeśli to zabrzmiało źle. Wydaje mi się, że brak naszej Hirołsowej społeczności jakiegoś prawdziwego, światowego gracza, który by na super sprzęcie, z dobrym, angielskim (ew. polskim, ale co mi tam) komentarzem nagrywał mega profesjonalne granie. Mi zresztą ten system W MIARĘ przypadł do gustu - nie potrzebuję tłumaczenia, po co robi daną rzecz, więc komentarz mi niepotrzebny. Sam nawet nagrywam swoje gry w celach dydaktycznych (będę prosił o feedback, jeśli znajdziecie jakieś kardynalne błędy w mojej grze z Asem098 [poza traceniem troglo w bitwach, złym wyborem ścieżki maina, nagrywaniem programem Action!, budową smoków niepotrzebnie i pchaniem się mainem do wroga w 2/1/1 bez przyrostu z moich miast]). Pewnie wszyscy o tym wiedzą, ale nie szkodzi, zbłaźnię się: filmy Marettiego ogląda się (zazwyczaj, bo przecież róbta co chceta) na podwójnej prędkości. Wtedy jest znacznie lepiej. Co do braku niebywałego poziomu...no cóż, może jebus tower to nie jest niesamowicie odkrywcza seria, ale coś w tym człowieku jest, że został wicemistrzem świata, a ta gra naprawdę dobrze mu wyszła. Ja na przykład, nauczyłem się z tego poprawnie zbierać surowce z mapy przygody, żeby nie nadkładać punktów ruchu. Niby banał, ale kiedyś klikałem na surki jak leci i w ten sposób traciłem 1-2 kratki dziennie. A jak ktoś jest słabszy, to pewnie jeszcze więcej z tego wyciągnie (żeby tylko nie olewał rady miasta od teraz na każdej mapie xD). Czy można nauczyć się więcej od żywej gry multi? Pewnie tak. Polecam wziąć po grze hasło od swojego oponenta do CODZIENNYCH zapisów i analizować grę. To jest chyba najlepsza szkoła skilla. Pamiętam, gdy uczyłem się od przeciwników, którzy mnie sprali z naszych zapisów i dziwiłem się temu, co robią przeciwnicy, których ja sprałem analizując ich dni. Tak więc po części się zgadzam, po części nie ;]

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-05-05, 22:14   

Wejdźcie na kanał na twitchu huanito6803, ma zarchiwizowane gry Marettiego z Helllightem (no wyższego poziomu to już nie znajdziecie xD) z anglojęzycznym komentarzem.
 
Zwei 



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 39
Skąd: Polska
Wysłany: 2016-05-06, 00:26   

Samego doświadczenia nabiera się w grach, oczywiście, zgodzę się z tym. Mi bardziej zależało na tym aby "nowi" gracze mogli zobaczyć, że da się robić strażnika np. na jebusie w 123 (w 1-szym tyg. też się da) a to wszystko dzięki bardzo dobrej grze logistycznej co jest moim zdaniem najważniejsze w tej grze. Nie raz słyszałem " po co kupujesz aż 5 bohaterów w 1-szym tygodniu, oni przecież nie mają wojska", "pokonać 49 nag na początku 2-go tyg. to niemożliwe (a jak pisałem możliwe jest nawet w 1-szym tyg.), nawet byli tacy to się chcieli zakładać ze mną, że nie zrobię smoczej utopi w 1-szym miesiącu :D, dla chłopaków bardziej ogranych wywołuje to śmiech, ale niestety tak jest... Jak pewien gracz napisał "swoją drogą to nic tam odkrywczego nie ma, jeśli ktoś zna podstawy(np. w 1 tyg budowa jednostek a nie kapitolu xD) to wiecej to można sie juz tylko nauczyc z gier multi z żywym przeciwnikiem IMO" tak napisać może tylko osoba co kompletnie nie widzi "podstaw" tej gry
 
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-05-06, 10:24   

Zwei napisał/a:
(w 1-szym tyg. też się da)

Bodajże Helllight wbił się kiedyś Luną w 114 :D

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-05-06, 11:42   

https://www.youtube.com/watch?v=KRhid4Jy1Kk

10 behemotów w 1/1/2 - Warzyw Brissą na Turnieju Offline Jaskini Behemota ;]

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-05-06, 14:17   

Ładnie, ale jedno niefortunne morale i gleba:P Z drugiej strony pewnie mu niespecjalnie zależało na Brissie.
Btw kilka osób ewidentnie już grało, nikt nie skończył?
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-05-06, 14:20   

1) Myślę, że robił to więcej niż jeden (i pewnie więcej niż 20) raz.
2) Nie wiem, a ja jeszcze nie mam konkretnego odzewu od Sovelissa. (edit: już mam)

And we'll all dance alone to the tune of your death...
Ostatnio zmieniony przez Ravciozo 2016-05-06, 16:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-05-06, 15:55   

Dobra, nie ogarnąłem, na czym ten turniej polegał:P Całkiem fajna sprawa, ale pochłania zbyt dużo czasu.

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Olenus 


Dołączył: 29 Kwi 2016
Posty: 45
Wysłany: 2016-05-06, 16:10   

mi tez moj konkurent nie odpowiedział jeszcze nic na gg
 
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-05-06, 16:39   

Jeśli nie ma kontaktu z oponentem, mówcie. Jak ten stan się utrzyma w jakiejś parze, to wejdzie zamiast nieaktywnego gracza ktoś z listy rezerwowej (czyli dwójki osób, które zapisały się po czasie, ale przed zamknięciem tematu 'zapisy'). Jeśli wszyscy jednak rozegrają mecz/dogadają się na czas, wtedy dwójka z końca zapisu zostanie dodana jako para #18. Wiem, brzmi to dziwnie, ale jestem naciskany, żeby oni wzięli udział i takie rozwiązanie wydaje mi się być złotym środkiem w tej niełatwej sytuacji.
Tak więc...jak nie ma kontaktu z przeciwnikiem - zgłaszajcie to.

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
zuro007 
o


Wiek: 34
Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 35
Wysłany: 2016-05-07, 01:36   

Mam problem z połączeniem z Eliasz Bak nie wiem czy to ja coś źle zrobiłem czy może z Jego strony jest coś nie tak wydaje mi się że jednak u nie Go musi być źle bo jakiś czas temu grałem i wszystko działało jak należy. Niestety nie wyświetlają mi się zdjęcia z forum z instalacji HD mod a dawno to robiłem i nie pamiętam co i jak po kolei. Ja mam HD 4.2 RC 4 lub wcześniejszy. Możemy prosić o pomoc.
 
 
Ravciozo 
Wielki Wuadca



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 874
Skąd: Polska, Opole
Wysłany: 2016-05-07, 08:27   

"lub wcześniejszy"? Kilka dni temu wyszła nowa wersja, zaktualizuj do niej i przekaż Eliaszowi, żeby zaktualizował. Zainstalowane jest pewnie dobrze. Jesteś pewny, że oboje odpalacie przez plik HD3_Launcher? Bo TV czy co tam macie was łączy, tak?

And we'll all dance alone to the tune of your death...
 
Zwei 



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 39
Skąd: Polska
Wysłany: 2016-05-08, 23:16   

Mój przeciwnik (koszyk) nie odpisuje na gg. Zostawiałem mu wiadomości 04 oraz 06 maja
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 4 z 12
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group