Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Przesunięty przez: krzemo
2016-01-19, 10:48
Zagrajmy w Heroes III HD Kampania! :)

Pomożesz??? :)
TAK! KU CHWALE KATARZYNY!
36%
 36%  [ 4 ]
Nie. Jestem za Nighonem/Eofolem. SORRY.
63%
 63%  [ 7 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2016-01-14, 00:25   

AriadnaGaming napisał/a:
Nie próbuj mi wmówić, że osoba, która cieszy się z pozyskania umiejętności Mistycyzm czy Finanse nie daj Boże

Przy grze z botem są to całkiem opcjonalne skile. Finansami i na multiku bym nie pogardził, lepsze to niż szczęście czy dowodzenia albo nauka czarów;p
 
 
SCS 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 332
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2016-01-14, 00:28   

To że ktoś inny robi coś do dupy jest twoim wytłumaczeniem dziewczyno?
Popełnianie masy błędów i jednoczesne wycieranie gęby niskim poziomem innego tubera w okresie "x" to kpina :P
Polecam douczyć się w twardej teorii a potem przekuwać to na lets Play.
 
 
AriadnaGaming 


Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sty 2016
Posty: 16
Wysłany: 2016-01-14, 00:40   

Nie ma nic więcej co mogłabym powiedzieć na "swoją obronę" w tym temacie po tym chyba 50 komentarzu w którym się tłumaczę czy bronię, więc już się nie zamierzam tu odzywać. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli, równie mocno tym, którzy poświęcili mi trochę czasu, nie ważne w jaki sposób.

Na przyszłość zachęcam do trochę większego dystansu do siebie, do innych oraz do gier komputerowych. Trochę wyrozumiałości czy życzliwości jeszcze nikomu nigdy nie zaszkodziło, za co bardzo dziękuję niektórym forumowiczom, którzy się tutaj wypowiedzieli :)

Ale wybaczcie, że znowu tak przymilam. Uciekam zanim znowu ktoś mnie nazwie sztuczną i fałszywą, czy po raz SETNY usłyszę, że nie mam żadnych podstaw do nagrywania Zagrajmy! Mam ciekawsze rzeczy do robienia w życiu niż wdawanie się w jakieś Forumowe kłótnie :)

Kłaniam się, usuwam konto i po raz ostatni bardzo serdecznie pozdrawiam i dziękuję, szczerze ZAPEWNIAM! :)
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-01-14, 06:55   

No i zniechęciliście dziewczynę :-D

Pewnie już tego i tak nie przeczytasz no ale nie wiem czego oczekiwałaś, wbijasz na forum o grze, która ma pierdyliard lat i liczysz, że nikt nie wytknie Ci rażących błędów? Z początku Cię broniłem bo sądziłem, że jakieś pojęcie masz ale nie wiem jakim cudem przeszłaś te wszystkie kampanie i scenariusze bez używania opcji "czekaj".

Xeno napisał/a:
Przy grze z botem są to całkiem opcjonalne skile. Finansami i na multiku bym nie pogardził, lepsze to niż szczęście czy dowodzenia albo nauka czarów;p

Nie pitol, gość ma gówniane pojęcie na początku, wystarczy obejrzeć odcinek z linku, który podała, z miejsca twierdzi, że wskrzeszone gryfy i tak nie zostałyby w armii przeciwnika gdyby wygrał on walkę. To tylko przykład, obejrzałem z 3min a błędów było sporo.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2016-01-14, 08:20   

Pierdziel SCS'a, swiat jest pelen ludzi jego pokroju - ktorzy nie potrafia ze swoim zywotem zrobic nic konstruktywnego i probuja odbic sobie swoja niedoleznosc gadaniem.
Do hejterow musisz sie przyzwyczaic i musisz tez wiedziec, ze malo kto jest od razu mistrzem w tym co robi. Moge Ci jedynie obiecac ze jak bedziesz sie starac to na pewno kazdy kolejny film bd lepszy (a te nie sa zle). z hejterami i gamoniami nie gadaj. Czytaj wypowiedzi, ale nie odpisuj i nie tlumacz sie takim ludziom. Oni i tak nie maja nic lepszego do roboty niz hejtowanie
Pozdrowienia trzymam kciuki.

[ Dodano: 2016-01-14, 08:21 ]
SCS ktos Cie skrzywdzil w zyciu. I mam wrazenie, ze nie tylko tata.

 
 
Cez 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 163
Skąd: Wschód
Wysłany: 2016-01-14, 10:40   

Wobec umieszczanych na youtube filmików z h3 każdy ma inne oczekiwania. Jeden chwiałby poszerzać swoje umiejętności obserwując ja grać najbardziej efektywnie, drugi liczy na ciekawy komentarz i to osoba prezentującego bardziej go interesuje, a inny zamiast odpalić gierkę, woli w ramach przyjemności pooglądać jak się kiedyś grało.

Nie oszukując się, tak jak to padło wyżej, to jest forum poświęcone HoMM3 i większość aktywnych użytkowników zjadła zęby na tej grze w singlu albo nawet w multi, więc biorąc pod uwagę treści jakie niosą zamieszczone przez AriadnęGaming nagrania nie jesteśmy, jakby to powiedzieć, grupą docelową.

Ten etap czerpania przyjemności z odkrywania gry zdecydowana większość ma już dawno za sobą. Mogę się nawet pokusić o stwierdzenie, że gdyby nagrywająca zasięgnęła kilku porad co do samego stylu rozgrywki od użytkowników i wcieliła je w życie, to na pewno dla wszystkich przyniosło by to pozytywne skutki.

Takie mamy czasy, że powszechny rozwój techniki (aparaty cyfrowe, smartfony, internet) umożliwił rzeszom ludzi prezentowanie swojej twórczości innym, na dużą skalę. Często ludzie czerpią przyjemność z samej publikacji swoich treści w internecie.
 
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2016-01-14, 11:29   

Cytat:
Finansami i na multiku bym nie pogardził, lepsze to niż szczęście czy dowodzenia albo nauka czarów;p


Ja tam wole dowodzenie od finansów na main bolku.

[ Dodano: 2016-01-14, 11:32 ]
A to co Cez pisze jest tró.

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2016-01-14, 13:50   

@krzemo najwieksza zmora forum sa wlasnie starzy wyjadacze.
Narzekaja ze forum upada, a za chuja nie dadza zaistniec nowym userom na portalu. Ledwo ktos nowy wyjdzie z jakas inicjatywa to zgraja starych wypalencow dojezdza go z kazdej strony i zabija w nim zapal.
Gdybym ja bym nowym userem, mial wybor to wybralbym przyjazniejsze miejsce.

 
 
SCS 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 332
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2016-01-14, 15:05   

Skwer napisał/a:
@krzemo najwieksza zmora forum sa wlasnie starzy wyjadacze.
Narzekaja ze forum upada, a za chuja nie dadza zaistniec nowym userom na portalu. Ledwo ktos nowy wyjdzie z jakas inicjatywa to zgraja starych wypalencow dojezdza go z kazdej strony i zabija w nim zapal.
Gdybym ja bym nowym userem, mial wybor to wybralbym przyjazniejsze miejsce.


Demonizujesz i hejtujesz gorzej niż cała reszta razem wzięta,
Jak inicjatywa jest dobra, ale źle prowadzona to nie klepiesz kogoś po plecach i powtarzasz" nie przejmuj się i rób swoje, oni nie mają racji" tylko wytykasz błędy i mówisz co można zrobić lepiej/inaczej, i ten temat chyba był takim pytaniem do szerszej publiczności o tym co sądzą, jeżeli nie, to był najzwyklejszą reklamą próbująca przyciągnąć nowych widzów, widać z jakim skutkiem.

Możesz białorycerzyć i oglądać sobie ten kanał, ale nie zmieni to poziomu rzeczonego "zagrajmy".
 
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2016-01-14, 15:28   

AriadnaGaming,
AriadnaGaming napisał/a:
Witam wszystkich! :) Jestem nowa na forum i na pewno zostanę jak długo się da! :) Wysłany: 2016-01-09, 11:40


AriadnaGaming, Kłaniam się, usuwam konto Wysłany: 2016-01-14


Akademia WOJNY. :lol:

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2016-01-14, 15:30   

A gdzie jest granica między konstruktywną krytyką, a hejtem? To dobre pytanie.
Są ludzie co biorą wszystko do sb i nie można im przetłumaczyć nawet w najmilszy sposób.

Każdy kto przebywa na AW przeszedł przez etap nagonki na jego raczkującą wiedzę na temat tej gry.
 
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2016-01-14, 16:11   

SCS napisał/a:
to był najzwyklejszą reklamą próbująca przyciągnąć nowych widzów, widać z jakim skutkiem.


Ale przecież po sposobie jej pisania było widać, że właśnei TYM i niczym więcej był lol. Jakbym ja był YTberem (takim małym, nei takim który każdemu wyskoczy jako pierwsze hasło w wyszukiwaniu) i zaczął taka serię to też bym wszedł na fora o tej gierce by się tam reklamować pewnie xD nei wiem, wiem, że to jasne, że nei szukała na pewno opinii itd, bo jakby szukała to by odpowiadała na nią inaczej niż tylko "dzięki za fidbek ale ja będę grać po swojemu bo dobrze się przy tym bawię".

[ Dodano: 2016-01-14, 16:14 ]
Xeno napisał/a:
A gdzie jest granica między konstruktywną krytyką, a hejtem? To dobre pytanie.

W a) stylu b) treści xD. W stylu, bo krytyka zbyt chamskim językiem jest już hejtem, i w treści, bo konstruktywna krytyka musi być KONSTRUKTYWNA. I tyle. Jak nie wnosi pomysłu, co można by lepiej, nie akcentuje tego, nie jest swego rodzaju poradą jak powinno być, a jedynie negatywną oceną tego co jest, to jest zwykłym gównianym hejtem albo nieco mniej, ale też gównianym krytykanctwem.

[ Dodano: 2016-01-14, 16:17 ]
Xeno napisał/a:

Każdy kto przebywa na AW przeszedł przez etap nagonki na jego raczkującą wiedzę na temat tej gry.

Czy ja wiem? Niektórym po prostu Yarzapp, Malekith, Cez czy inni tego typu ludzie (uczynni dobrzy gracze) wyjaśniają pewne rzeczy i oni uznają że "łał to jest fajne nigdy bym nei wpadł na to że tak można".
Zresztą mnie się nei przydarzył taki etap, może dlatego, że zanim zacząłem pisać, to najpierw CZYTAŁEM porady.

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2016-01-14, 19:33   

Dago napisał/a:
Zresztą mnie się nei przydarzył taki etap, może dlatego, że zanim zacząłem pisać, to najpierw CZYTAŁEM porady.

Przez 5 lat trochę się forum zmieniło jak i społeczność.
 
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-01-14, 23:35   

Well, that escalated quickly.
Chyba faktycznie flejm był trochę za duży xd Trzeba było może wypunktować błędy, ale przyjaznym tonem. Coś by się też dziewczyna nauczyła od grze, z pożytkiem dla nieco przymierającego community. W sumie temat do zamknięcia:P

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2016-01-16, 19:09   

Nawet tak czterdziestohapekowy troll jak ja musi się zgodzić - ten temat jest raczej do zamknięcia xD No chyba, że jeszcze parę osób chce sobie powyżywać się na pani pożalsięboże jutuberce.

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 6 z 7
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group