Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Przesunięty przez: krzemo
2016-01-19, 10:48
Zagrajmy w Heroes III HD Kampania! :)

Pomożesz??? :)
TAK! KU CHWALE KATARZYNY!
36%
 36%  [ 4 ]
Nie. Jestem za Nighonem/Eofolem. SORRY.
63%
 63%  [ 7 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
AriadnaGaming 


Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sty 2016
Posty: 16
Wysłany: 2016-01-11, 23:14   

[HA]Imm0rt4l napisał/a:
Fajnie, że są jeszcze w Polsce ludzie, którym chce się wychodzić z taką inicjatywą, jak nagrywanie filmików z grą w Heroes 3 (brawa dla autorki).
Bardzo dziękuję za wsparcie i miłe słowa! Sama jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ilością feedback'u, który dostałam na swój post! Heroes III nadal króluje niczym Katarzyna na naszych komputerach i w sercach :D

Dla wszystkich zainteresowanych, trzeci odcinek już na kanale! :) https://www.youtube.com/watch?v=gct_hB_a4ng
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2016-01-11, 23:24   

Restlingu nie, nie miało. Doczekam się merytorycznej odpowiedzi zamiast wytykania marginalnych błędów? HD edition nie zawiera ani AB, ani SOD, tak? Zatem nei ważne, w którym z tych dodatków co doszło, nie zawiera ani tego, ani tego... => bez znaczenia. No. tyle.

A ja jednak po przemyśleniu sprawy uznaję, że - choć na wskroś ohydne i sztuczne wydaje mi się zachowanie autorki w tym temacie (takie kawaiiii, dzięki za fidbek itd i huuraaa i ciągle Katarzyna i Katarzyna...
TO JEDNAK każde działanie zwiazane z h3 zawsze na propsie. Ot, żal tylko, że nie ma niczego na wysokim poziomie (tj. "profesjonalnie" jutubowym) dla "pro gracza" dedykowanego :P no ale na to dużo nie poradzę.

I generalnie immortal dobrze mówi, polać mu.
P.S. piszesz że nie masz z kim grać, a jak cie przez miesiąc próbowałem na grę uchwycić ot nie było cię :D

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
AriadnaGaming 


Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sty 2016
Posty: 16
Wysłany: 2016-01-11, 23:43   

Dago napisał/a:
A ja jednak po przemyśleniu sprawy uznaję, że - choć na wskroś ohydne i sztuczne wydaje mi się zachowanie autorki w tym temacie (takie kawaiiii, dzięki za fidbek itd i huuraaa i ciągle Katarzyna i Katarzyna...


Powiem Ci w ten sposób-- ja jestem zwyczajnie miłą osobą NIE sztuczną. Może Tobie to jest obce, sądząc po Twoich komentarzach w tym temacie-- czytałam je wszystkie i wiele razy chwytałam się za głowę widząc Twoje niezwykle dobitne opinie na temat gry, moich komentarzy, na temat innych graczy na forum... Nie komentowałam, bo jestem nauczona, że jeśli nie masz nic miłego do powiedzenia, ani mądrego, lepiej siedź cicho. Tobie zdecydowanie takiej wiedzy brakuje. Skoro nic nie robisz poza krytykowaniem na tym forum, po co tracisz tutaj czas? Po to, żeby się powyżywać na ludziach? Na pewno nie daje to nic produktywnego, ani nie wnosi nic co mogłoby kogokolwiek zainteresować. Może i nie jestem ekspertem w grze tak jak niektórzy YouTube'rzy, i może robię swoje błędy, ale przecież tutaj nie o to chodzi! Chodzi o to, żeby gra cały czas była obecna, i żeby nawet amatorzy się jej nie bali, żeby zainteresować nią jak najwięcej moich znajomych, którzy może później zagrają ze mną online... Na forum pojawiłam się aby znaleźć ludzi, którzy podzielają moją pasję do gry, aby dowiedzieć się czegoś nowego, aby nie być samotnym w tej podróży przez YouTube, aby wiedzieć, że nie tylko ja jestem taka zapalona do tej gry, mieć tego świadomość i o tym pamiętać. Na pewno nie mnie nie zniechęcisz swoimi komentarzami i mówieniem, że jestem ohydna i sztuczna, ponieważ ilość pozytywnych komentarzy i miłych rozmów, które wniknęły z tego forum, przyćmiewają cię w 10000000%. Jeżeli nie przekonuje Cię moja osoba, ani moje zagrajmy, to mam nadzieję, że już na dobre pożegnasz się z tym tematem na forum, jest jeszcze tysiące innych na tej stronie, pohejtuj tam. NIE POZDRAWIAM.
 
SCS 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 332
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2016-01-12, 14:06   

Aby nie było tylko tak że tylko hejtuje, to może lekka dawka bardziej konstruktywnej opinii.
Dlaczego podchodzę do tego bez entuzjazmu? Otóż Twój cykl nie ma żadnego argumentu który by wybijał ponad wszelakie inne kompilacje tego typu, przechodzenie pierwszej misji przez 2-3 20 minutowe odcinki bez porywającego komentarza nie ma zwyczajnie podstaw by pociągnąć za sobą tłum.

Ciężko jest zrobić w tym względzie coś nowego, a tylko tak można przyciągnąć nowych widzów do takich kanałów.

Ja bym upatrywał fajne możliwości rozwoju takiego kanału w przechodzeniu każdej mapy kampanii podczas jednej sesji nagraniowej, będzie to wymagało niezłego poznania map, dobrych umiejętności oraz koncentracji w każdym momencie.
 
 
Loki 



Wiek: 32
Dołączył: 24 Gru 2014
Posty: 56
Wysłany: 2016-01-12, 14:20   

SCS napisał/a:
Ja bym upatrywał fajne możliwości rozwoju takiego kanału w przechodzeniu każdej mapy kampanii podczas jednej sesji nagraniowej, będzie to wymagało niezłego poznania map, dobrych umiejętności oraz koncentracji w każdym momencie.
Teraz to głupoty piszesz. Nikt tego oglądać by nie chciał. Najlepsi youtuberzy nagrywają filmy z gier max 40 minut. Zbyt długie odstraszają, a nie zachęcają do oglądania.
Moim zdaniem Heroes 3 to ciężka gra do nagrywania bo pełno jest samozwańczych ekspertów, którzy wszystko wiedzą najlepiej i wszystko zrobiliby lepiej.
 
Dago 
Człowiek



Pomógł: 4 razy
Wiek: 28
Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 528
Skąd: jestem.
Wysłany: 2016-01-12, 14:38   

Loki napisał/a:
Moim zdaniem Heroes 3 to ciężka gra do nagrywania bo pełno jest samozwańczych ekspertów, którzy wszystko wiedzą najlepiej i wszystko zrobiliby lepiej.


Kogo nazywasz "samozwańczymi ekspertami"? :)

Bass solo, take one.

- Jestem trollem? - Dago
- Hmmm... Masz 40hp i się regenerujesz. Tak. - Malekith
 
 
SCS 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 332
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2016-01-12, 15:03   

Loki napisał/a:
SCS napisał/a:
Ja bym upatrywał fajne możliwości rozwoju takiego kanału w przechodzeniu każdej mapy kampanii podczas jednej sesji nagraniowej, będzie to wymagało niezłego poznania map, dobrych umiejętności oraz koncentracji w każdym momencie.
Teraz to głupoty piszesz. Nikt tego oglądać by nie chciał. Najlepsi youtuberzy nagrywają filmy z gier max 40 minut. Zbyt długie odstraszają, a nie zachęcają do oglądania.
Moim zdaniem Heroes 3 to ciężka gra do nagrywania bo pełno jest samozwańczych ekspertów, którzy wszystko wiedzą najlepiej i wszystko zrobiliby lepiej.


Kto mówił o 40 minutach? To nie było by żadne wyzwanie, spróbuj przeznaczać na odcinek maks 20 minut, gdzie przy podstawowych kampaniach będzie to wykonalne(aczkolwiek już tu zdarzy się kilka ciężkich wyjątków) Ale co w kampaniach AB? Druga misja Dracona lub Adrienne i 20 minut na calą misję?
Wymaga umiejętności, perfekcyjnego opanowania mapy, skupienia oraz dodatkowo cały czas musimy umilać gawiedź komentarzem.

Moim zdaniem komentowanie to ciężki kawałek twórczości pisanej bo pełno jest samozwańczych ekspertów, którzy wszystko wiedzą najlepiej i wszystko zrobiliby lepiej.
 
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-01-12, 18:51   

AriadnaGaming napisał/a:
Dla wszystkich zainteresowanych, trzeci odcinek już na kanale! :) https://www.youtube.com/watch?v=gct_hB_a4ng

Obejrzałem ten odcinek i przyznam szczerze nigdy nie widziałem większej ilości błędów popełnionych w jednym filmie. Fatalnie rozegrane walki i dużo bezsensownych pomyłek które nawet nie wiem czy popełniają nowicjusze. Do największych grzechów należy nieużywanie opcji czekaj (wręcz chciałem krzyczeć-użyj opcji czekaj). Wszystko opisałem w komentarzu pod filmem. Jeżeli tak ma wyglądać twoja gra przez resztę gry to przepraszam ale nie widzę w tym let's play'u dla siebie miejsca (jako widz oczywiście).

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-01-13, 09:08   

SCS napisał/a:
Kto mówił o 40 minutach? To nie było by żadne wyzwanie, spróbuj przeznaczać na odcinek maks 20 minut, gdzie przy podstawowych kampaniach będzie to wykonalne(aczkolwiek już tu zdarzy się kilka ciężkich wyjątków) Ale co w kampaniach AB? Druga misja Dracona lub Adrienne i 20 minut na calą misję?
Wymaga umiejętności, perfekcyjnego opanowania mapy, skupienia oraz dodatkowo cały czas musimy umilać gawiedź komentarzem.

Dziwne masz upodobania, ja tam 100 razy bardziej wolę obejrzeć jak ktoś normalnie przechodzi mapę kombinując na różne sposoby niż taką mechaniczną grę poprzez wykonanie wcześniej zaplanowanych ruchów na mapie, którą zna na pamięć. Takie coś nie wymagałoby nawet komentarza. Let's Play to nie tutorial.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
SCS 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 332
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2016-01-13, 10:17   

Mikus napisał/a:
SCS napisał/a:
Kto mówił o 40 minutach? To nie było by żadne wyzwanie, spróbuj przeznaczać na odcinek maks 20 minut, gdzie przy podstawowych kampaniach będzie to wykonalne(aczkolwiek już tu zdarzy się kilka ciężkich wyjątków) Ale co w kampaniach AB? Druga misja Dracona lub Adrienne i 20 minut na calą misję?
Wymaga umiejętności, perfekcyjnego opanowania mapy, skupienia oraz dodatkowo cały czas musimy umilać gawiedź komentarzem.

Dziwne masz upodobania, ja tam 100 razy bardziej wolę obejrzeć jak ktoś normalnie przechodzi mapę kombinując na różne sposoby niż taką mechaniczną grę poprzez wykonanie wcześniej zaplanowanych ruchów na mapie, którą zna na pamięć. Takie coś nie wymagałoby nawet komentarza. Let's Play to nie tutorial.


Wynika to z prostej przyczyny, takiego normalnego przechodzenia map jest już pełno na tubie i szkoda mi czasu na przerabianie poraz "n"-ty tego samego. Każdy ma swoje upodobania, dla mnie takie filmy były by ciekawe i z lekką świeżością w temacie.
Swoją drogą zawsze lubiłem speedruny :P
 
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2016-01-13, 19:14   

"O nieee magiczna ziemia! Na niej nie można puszczać zaklęc, więc zmarnuje turę na czekanie aż wróg z niej zejdzie!" xD
Już sam nie wiem, czy seria ma zachęcić do grania czy może rozśmieszyć widza. Ale to pikuś w porównaniu z tym: 13 minuta filmiku, heroes komputera wraca do zamku, a ty "Ciekawe czemu nie wszedł do zamku?? :(" Naprawde nie wpadł ci taki bardzo nietypowy pomysł do twojej pust... głowy, że najzwyczajniej w świecie skończył mu się ruch? Nie wiesz, że na śniegu heroesi wolniej się poruszają?
Nie.
Grasz po swojemu, ok rozumiem. Naprawde gorąco pragnę zobaczyć jak przechodzisz wszystkie kampanie w odrodzeniu erathii grając na takim poziomie. Właściwie grając na koniku (poziom trudności 100%) chyba nie da się przegrać, ale no cóż :(
Noo a wiesz, że budując jakiegoś bohatera i wysyłając go na statek w 1 turze, żeby sobie zbierał, zwróciłoby ci koszty kupienia heroesa, aż z wielkim nadmiarem? Ale no tak, przecież to najłatwiejszy poziom trudności i myśleć nie trzeba, bo zasoby mamy i hajs się zgadza.
Swoją drogą ciekawa strategia... np. weźmy taką rozbudowę zamku. Budujesz sobie siedlisko jednostki, potem od razu je ulepszasz, potem sobie budujesz gildie magów poziom 2, żeby sprawdzić czy są fajne czary, potem znowu budowanie jednostki i ulepszanie, a mnisi i czempioni sobie spali :< Ja tym sposobem też grałem... 14 lat temu, pierwszy raz widząc na oczy tę grę.
Tłumaczenie swoją chorobą morską, niechęci do morza i zignorowanie wszystkich szczątków i skrzyń, które leżą na wodzie, jest jak ... nie chce brzydko sie wyrażać, więc przemilczę :(
Jestem arcyciekawy, jak radzisz sobie na mapach, gdzie powierzchnia wody na mapie to ponad 50%. Nawet taka mapka będzie w kampanii, to zobaczymy :D
Oglądając te twoje filmiki zadawałem sobie wiele pytań "co ja pacze?" "czemu ona to robi?" "czemu gryfy są w 1 slocie, jak to wygląda?" "czemu ona zastanawia się minute czy iść po lewej stronie młyna czy po prawej?" "czemu grała tak, jakby miała ograniczenie do dwóch heroesów??" " czemu nie przejęła latarni morSkiej?" "czemu w 1 filmiku tartak został zignorowany i nieprzejęty?" "czemu ona boi się wejsc do portalu?"
Właśnie o to też musze spytać, czy grając w dowolne scenariusze też nie zbierasz artefaktów, bo przecież nie przechodzą do następnej misji? Idąc takim tokiem myślenia, po co wgl expić bohatera, ulepszać mu statystyki, skoro nie przechodzi do następnej misji? :lol: Może lepiej będzie wpisać kod na przejście misji i wyjdzie na to samo?
Ku chałwie KASI!!

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2016-01-13, 19:21   

Ja też to z chęcią zobaczę, ale z jeszcze większą chęcią bym zobaczył jak ty nagrywasz i jarasz się majestatycznym ruchem gorgony :lol:
 
 
AriadnaGaming 


Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sty 2016
Posty: 16
Wysłany: 2016-01-13, 23:58   

O kurde, dawno tu nie zaglądałam! :D Ale powiem wam co ZROBIŁAM. Zajrzałam do miejsca, które tak naprawdę skłoniło mnie do nagrania tej serii. A mianowicie kanał Kulturalnego Wilka :) Przejrzałam jego pierwsze odcinki. Trochę się uśmiechnęłam kiedy cieszył się z pozyskania umiejętności Mistycyzmu, albo kiedy stwierdził, że poświęcił te jednostki celowo... Polecam spojrzeć na YouTube'ra, kochanego przez wielu, wielu ludzi na Internetach i posłuchać jego komentarza, tego jak zaczynał z tą grą ;) Skłaniam do refleksji w tą stronę: https://www.youtube.com/watch?v=_hhcC6gAM4g Chciałabym również zaznaczyć, że owy Youtuber, który jest jednym z moich ulubieńców, NA PEWNO NIE TYLKO MOICH, przeszedł pierwszy scenariusz w około DWIE I PÓŁ GODZINY. Powodzenia wam życzę, jeśli uważacie, że nie miło się oglądało jego Let's Play. To nie był jego pierwszy let's play i miał trochę więcej wprawy niż ja, przez co był bardziej swobodny na nagraniu, co na pewno sprawia, że lepiej się go ogląda niż mnie, ale NA PEWNO nie odbiegam umiejętnościami od Tamtego Wilka z 2012 roku.

Może robię sporo błędów, może rzucam suche żarty o chorobie morskiej, może mieszam SLOTY, ale wiecie co? Świetnie się przy tym bawię :) Szkoda, że nikt nie podziela mojego zdania, ale jakoś to przeżyję :(

POZDRAWIAM! :)
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2016-01-14, 00:05   

Kulturalny ma bardziej narracyjny głos to raz, dwa posiada sporą wiedzę teoretyczną i ogarnia podstawy.
Obejrzałem obie serie z H3 więc wiem.

To tak by cie na ziemię sprowadzić :P
 
 
AriadnaGaming 


Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sty 2016
Posty: 16
Wysłany: 2016-01-14, 00:05   

P.S. Co do dłuższych odcinków, mam pracę, około 7-8 godzin dziennie z dojazdem równym około godziny, W JEDNĄ STRONĘ... Robię tyle, na ile mi sytuacja pozwala, wierzcie mi :) Jeśli znajdę trochę więcej czasu na pewno odcinki będą nieco dłuższe i bardziej dopracowane. Myślę również nad nową serią, pewną przygodówką ze znanym detektywem (nie ukrywam, że przygodówki to o wiele bardziej moja bajka niż strategia, więc może przyjemniej będzie się oglądać), oraz na pewno niedługo pojawi się seria po angielsku z gry Contradiction, która jest nową grą niezależną, która bardziej przypomina interaktywny film o bardzo, BARDZO ciekawej fabule, również kryminalnej :)

[ Dodano: 2016-01-14, 00:09 ]
Xeno napisał/a:
dwa posiada sporą wiedzę teoretyczną i ogarnia podstawy.
Obejrzałem obie serie z H3 więc wiem.
Nie próbuj mi wmówić, że osoba, która cieszy się z pozyskania umiejętności Mistycyzm czy Finanse nie daj Boże, ma sporą wiedzę teoretyczną i ogarnia podstawy ;) Nie mówię ogólnie o jego twórczości, ale o filmach z 2012 roku, tych na samym początku... CZYTAJ. Nie jego pierwszy Let's Play, ma więcej wprawy, O WIELE. CZYTAJ. Działa to nie tylko na narrację, ale również intonację i pauzy i takie tego typu rzeczy....... Tak tylko. Sprowadzam cię na ziemię ;)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 5 z 7
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group