Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: krzemo
2016-01-19, 10:48
Zagrajmy w Heroes III HD Kampania! :)

Pomożesz??? :)
TAK! KU CHWALE KATARZYNY!
36%
 36%  [ 4 ]
Nie. Jestem za Nighonem/Eofolem. SORRY.
63%
 63%  [ 7 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
AriadnaGaming 


Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sty 2016
Posty: 16
Wysłany: 2016-01-09, 11:40   Zagrajmy w Heroes III HD Kampania! :)

Witam wszystkich! :) Jestem nowa na forum i na pewno zostanę jak długo się da! :) Zaczęłam prowadzić let's play z tej jakże wspaniałej gry i nigdy za mało informacji przy takim projekcie! :) Zamierzam przejść całą kampanię przy nagraniu, co chyba będzie sporym wyzwaniem... Będę się zwracać o jakieś wsparcie, widzę, tu same pozytywne osoby! :)

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć ten let's play i pomagać na bieżąco tutaj jest :arrow: LINK :-) :-D

Serdecznie zapraszam wszystkich fanów serii :-) Bardzo mile widziane będą rady i wskazówki pod filmem! :-) Ku chwale Katarzyny!
 
nunquam 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 71
Wysłany: 2016-01-09, 12:16   Re: Zagrajmy w Heroes III HD Kampania! :)

AriadnaGaming napisał/a:
Bardzo mile widziane będą rady i wskazówki


Tutaj masz przejście 1 misji:

https://www.youtube.com/watch?v=4GPk71RmNwY

a poniżej bieżące transmisje z rozgrywek on line:
http://tinyurl.com/zdr34u6
 
 
AriadnaGaming 


Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sty 2016
Posty: 16
Wysłany: 2016-01-09, 13:13   

Hahaha NIEŹLE! :D :D :D Trochę zabiera ten klip zabawy z rozgrywki, ale kciuki w górę dla autora! :D
Co do Twitch'a to oczywiście jestem zaznajomiona z transmisjami online :D Ale wydaje mi się, że jeśli uzależnię się od jeszcze jednej rzeczy poza youtubem i serialami (Netflix w Polsce) to wywalą mnie z pracy! haha :D Ale Dzieki za odpowiedź! :) :)
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-01-09, 13:20   

Ja też ci pomogę. Dam ci linka do starego kanału kulturalnego wilka w którym on nagrał podstawkę (czyli ROE).
https://www.youtube.com/p...14D93A3CB602742
(Niestety to nie jest tak ładnie uporządkowane (szukaj specyficznego tytułu))
Tutaj on nagrał kampanie z Armagedon's Blade
https://www.youtube.com/p...uM4b883LvvnC3kX
(Tutaj jest już bardziej widoczne co gdzie się zaczyna)
(Na razie on jeszcze nie nagrał SOD)
Jeżeli będziesz miała problem z przejściem misji (chociaż ROE jest proste) to zerknij w pierwszy link
PS: Nie zapomnij o bonusowej kampanii. Po przejściu wszystkiego wczytaj ostatni zapis (trzeba robić zapis po ukończeniu mapy i to wszystko.)
PS2: Zerknę na twoje filmiki i zobaczę jak grasz.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2016-01-09, 13:43   

Zastanawia mnie jedno. Czy "let's play'e" gier nie powinny nagrywać osoby, które bez problemu potrafią przejść grę? Chociaż może i nie do końca, bo jednak niektóre gameplaye ludzią oglądają tylko po to by się pośmiać :(
Bo ty prosisz o pomoc w przejściu misji i chcesz nagrywać to :-o Jaki jest sens oglądania gameplayów u innych youtuberów, żeby zobaczyć jak to przejść, żeby potem nagrywać to samo... Nie lepiej będzie przejść SAMEMU CAŁĄ KAMPANIĘ a potem dopiero myśleć o nagrywaniu?

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-01-09, 13:56   

Begrezen napisał/a:
Zastanawia mnie jedno. Czy "let's play'e" gier nie powinny nagrywać osoby, które bez problemu potrafią przejść grę? Chociaż może i nie do końca, bo jednak niektóre gameplaye ludzią oglądają tylko po to by się pośmiać :(

Celem let's play'ów nie jest to żeby któs wymasterował grę a później ją przechodził. W let's play'ach chodzi głównie o komentarz a nie o to jak przejść daną misją. Zadam ci takie pytanie na którą odpowiedź chciałbym szybko usłyszeć: Czy wolisz kogoś kto nie gra super dobrze w tą grę ale ma świetny komentarz czy kogoś kto nie ma żadnych problemów z przejściem gry ale jego komentarz jest beznadziejny? Ludzie oglądają youtube nie po to aby zobaczyć jak się przechodzi daną grę tylko żeby przyjemnie spędzić czas.
PS: Moim zdaniem jest zalecane oglądanie innych youtuberów którzy nagrali już tą grę. Można dzięki temu nauczyć się nie tylko jak się przechodzi daną misję ale też jak komentować i tym podobne rzeczy (100000 wyświetleń mówi samo za siebie) a to czy ty (mówię o AriadnaGaming) zdobędziesz dużo widzów czy nie zależy właśnie od twego komentarza. Już dałaś o sobie znać na tym portalu (możesz też na innych spróbować) i teraz wystarczy, że nie zepsujesz tego a będzie dobrze.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-01-09, 14:12   

Owszem dałem jej let's play ale trudno jest znaleźć gameplay z Heroes 3. Nie uważam, że ten kto nagrywa jest słaby tylko, że ona może nauczyć się od niego wielu rzeczy (nie tylko jak przejść misję).
Ale wciąż najważniejsze jest praktyka. Musisz grać w Heroes 3 poza nagraniem i się szkolić. To jest najlepszy sposób w jaki można stać się dobrym graczem. W Heroes 3 nie ma głównej strategii która pozwoli wygrać każdą grę. Oglądanie innych filmików może pomóc (komentarz lepszy bo od czasu do czasu może coś wytłumaczyć) ale nie nauczy cię co dokładnie robić gdzie i w jakiej sytuacji. Może być pomocą ale wciąż to ty sama musisz zapoznać się z misja przed nagraniem (żebyś nie błądziła później bez sensu) i ją później nagrać.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 871
Skąd: z groty mbehemociej
Wysłany: 2016-01-09, 14:14   

New Year napisał/a:
Czy wolisz kogoś kto nie gra super dobrze w tą grę ale ma świetny komentarz czy kogoś kto nie ma żadnych problemów z przejściem gry ale jego komentarz jest beznadziejny?

Wolałbym kogoś, kto wymiarę potrafi grać i ma dobry komentarz, Jeśli go nie ma to nie powinien się zabierać za nagrywanie gameplayów.
New Year napisał/a:
Ludzie oglądają youtube nie po to aby zobaczyć jak się przechodzi daną grę tylko żeby przyjemnie spędzić czas.

Rzeczywiście, 37 wyświetleń potwierdza twoją opinię xD
Może robi tak jakaś część oglądających, ale wystarczy spojrzeć na inne gry, które np. mają jakie trudne momenty i właśnie wtedy ludzio oglądają to, żeby zobaczyć jak to przejść. Heloooł.

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
nunquam 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 71
Wysłany: 2016-01-09, 14:24   

Osobiście bardzo chętnie obejrzałbym film z komentarzem osoby, która ma coś interesującego do zaproponowania w h3 i prezentuje jakiś przynajmniej zaawansowany styl gry. Robi jakiś minimalny bank czy konserwę w 111 bez czarów, czy chociażby potrafi przebić blokadę strzelców bez utraty strzelaków :-P
 
 
New Year 
Rinasce piu gloriosa



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 20 Gru 2015
Posty: 666
Skąd: Z krainy ognia
Wysłany: 2016-01-09, 14:24   

Begrezen napisał/a:
New Year napisał/a:
Ludzie oglądają youtube nie po to aby zobaczyć jak się przechodzi daną grę tylko żeby przyjemnie spędzić czas.

Rzeczywiście, 37 wyświetleń potwierdza twoją opinię xD
Może robi tak jakaś część oglądających, ale wystarczy spojrzeć na inne gry, które np. mają jakie trudne momenty i właśnie wtedy ludzio oglądają to, żeby zobaczyć jak to przejść. Heloooł.

Oczywiście, że tak ale po pierwsze jest to youtuberka która i tak ma dużo wyświetleń jak na razie. (wierz mi niektórzy mają o wiele więcej filmów i podobną ilość wyświetleń).
Owszem ludzie też szukają jak przejść grę i tutaj nasunęła mi się porada dla youtuberki (dzięki Begrezen). Jak zaczynasz nową misję kampanii to w tytule daj znać tytuł misji (i kampanii jeśli to pierwsza misja). W opisie pod każdym filmem z tej gry załącz też informację która to kampania i misja.
Ludzie jak będą chcieli zobaczyć jak przejść daną misję napiszą np. Niech żyje królowa lub Powrót do domu a nie Gra o Erathię. Uwierz mi dobre nazwanie filmików da ci dużą liczbę widzów.

Feniks zawsze zaczyna ale TO ZAWSZE
 
AriadnaGaming 


Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sty 2016
Posty: 16
Wysłany: 2016-01-09, 15:35   

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy poświęcili mi trochę czasu, naprawdę doceniam każdą odpowiedź, te bardziej pozytywne i te mniej.
A więc odpowiadam po kolei:
New Year napisał/a:
Dam ci linka do starego kanału kulturalnego wilka w którym on nagrał podstawkę (czyli ROE).

Obejrzałam całą serię Wilka na temat Heroes, a mój komentarz można znaleźć praktycznie pod każdym jego filmem poświęconym tej grze, pod innym imieniem oczywiście ;) Do teraz oglądam jego filmy i dopraszam, żeby zrobił SoD, na razie bez skutku :( Jeśli również jesteś fanem Wilka to na pewno skojarzyłbyś mojego avatara bez problemu :D
Begrezen napisał/a:
Bo ty prosisz o pomoc w przejściu misji i chcesz nagrywać to :-o Jaki jest sens oglądania gameplayów u innych youtuberów, żeby zobaczyć jak to przejść, żeby potem nagrywać to samo... Nie lepiej będzie przejść SAMEMU CAŁĄ KAMPANIĘ a potem dopiero myśleć o nagrywaniu?
Co do moich kwalifikacji, nie jestem może najlepszym graczem, ale przeszłam całą kampanię i większość misji z tej gry, co daje mi podstawę, aby zrobić to jeszcze raz, tylko tym razem z komentarzem :) Sam Kulturalny Wilk zaczynał zupełnie od początku, nie przeszedł najpierw kampanii, nie oglądał Let's Play, ale dał radę, może nie zrobił tego świetnie ale ma sporo fanów, bo przyjemnie się go ogląda i słucha :) Mnie na tym najbardziej zależy :) Nie zabrałabym się za grę, w którą wcześniej nie grałam :) Nie do końca chodziło mi o konkretne porady, ale o jakieś zaczęcie rozmowy! A poza tym słuchanie o nowych technikach rozgrywki zawsze może wzbogacić doświadczenie :) Bardziej o to mi chodzi, wymianę opinii :)
New Year napisał/a:
Owszem ludzie też szukają jak przejść grę i tutaj nasunęła mi się porada dla youtuberki (dzięki Begrezen). Jak zaczynasz nową misję kampanii to w tytule daj znać tytuł misji (i kampanii jeśli to pierwsza misja). W opisie pod każdym filmem z tej gry załącz też informację która to kampania i misja.
Ludzie jak będą chcieli zobaczyć jak przejść daną misję napiszą np. Niech żyje królowa lub Powrót do domu a nie Gra o Erathię. Uwierz mi dobre nazwanie filmików da ci dużą liczbę widzów.
Co do tytułu próbowałam być zabawna : Gra o Tron, Gra o Erathię, haha, ale masz pełną rację! Na pewno załączę to w opisie filmu. Poprawiłam jeszcze parę niedociągnięć technicznych, uczę się, może content nie jest idealny, ale uwielbiam tą grę i tak łatwo z tego Zagrajmy nie zrezygnuję :) :) Poprawię się! :)

[ Dodano: 2016-01-09, 15:35 ]
krzemo napisał/a:
Tak tylko się czepiam bo pani życzę powodzenia

Bardzo dziękuję za wsparcie! :D Ku chwale Katarzyny! :D

[ Dodano: 2016-01-09, 15:36 ]
krzemo napisał/a:
lasce życzę by nagrywała takie gameplaye jakie chce xd


Jeszcze raz dzięki, w Kabaretach mnie nie chcieli :P haha
 
Cez 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 163
Skąd: Wschód
Wysłany: 2016-01-09, 15:38   

Sukces filmików z gry Heroes 3 niekoniecznie musi iść w parze z poziomem gracza i jego umiejętnościami.
Wystarczy spojrzeć na archiwalne nagrania Marettiego (najlepszy gracz h3 na świecie) umieszczone ma youtube. Mają po kilka tysięcy wyświetleń, mimo, że pokazują jak efektywnie grać (eksploracja mapy, rozbudowa, bohaterowie).
A nagrania zachęcające innych graczy do zagrania, których autorzy, nie oszukujmy się, nie prezentują wysokiego poziomu gry, zbierają wyświetlenia w dziesiątkach jeśli nie setkach tysięcy.
Trafiają się ciekawe filmiki jak robić banki i dewlle. Swoje wrzucał kiedyś Skwer, ale są też zagraniczne. Co z tego, kiedy giną w morzu innych, często lepiej zrobionych przez profesjonalnych youtuberów.
 
 
AriadnaGaming 


Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sty 2016
Posty: 16
Wysłany: 2016-01-09, 15:40   

New Year napisał/a:
Owszem dałem jej let's play ale trudno jest znaleźć gameplay z Heroes 3. Nie uważam, że ten kto nagrywa jest słaby tylko, że ona może nauczyć się od niego wielu rzeczy (nie tylko jak przejść misję).

Znalazłeś najlepszy Let's Play jaki jest z tej gry! :D Muszę się przyznać, że to właśnie Wilk był główną inspiracją tej serii :) sama mu to napisałam :) Dumnie Wilk również widnieje w moich ulubionych kanałach na stronie głównej :)

[ Dodano: 2016-01-09, 15:43 ]
Cez napisał/a:
Co z tego, kiedy giną w morzu innych, często lepiej zrobionych przez profesjonalnych youtuberów.

Według tej logiki nikt nowy nie powinien nagrywać! Mnie najbardziej zależy na tym, żeby robić to co lubię i się tym z kimś podzielić, nawiązać parę ciekawych rozmów na temat, który lubię. Rozwinąć technikę za pomocą wskazówek odnośnie gry... Robię to dla hobby, zabawy. Nie dla wyświetleń :)
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-01-09, 15:57   

Begrezen napisał/a:
Wolałbym kogoś, kto wymiarę potrafi grać i ma dobry komentarz, Jeśli go nie ma to nie powinien się zabierać za nagrywanie gameplayów.


Jeśli przyciągnie to nowych graczy do gry (albo starych, ale nieaktywnych), to tylko zysk dla nas, czego się czepiać?:D Polecam zerknąć na kanał gracza day9, robił filmy z kampanii H2, które cieszyły się popularnością wśród nowych graczy, można się zainspirować. Im więcej H3 na youtube, tym lepiej:P

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
AriadnaGaming 


Wiek: 31
Dołączyła: 09 Sty 2016
Posty: 16
Wysłany: 2016-01-09, 15:58   

New Year napisał/a:
Celem let's play'ów nie jest to żeby któs wymasterował grę a później ją przechodził. W let's play'ach chodzi głównie o komentarz a nie o to jak przejść daną misją. Zadam ci takie pytanie na którą odpowiedź chciałbym szybko usłyszeć: Czy wolisz kogoś kto nie gra super dobrze w tą grę ale ma świetny komentarz czy kogoś kto nie ma żadnych problemów z przejściem gry ale jego komentarz jest beznadziejny? Ludzie oglądają youtube nie po to aby zobaczyć jak się przechodzi daną grę tylko żeby przyjemnie spędzić czas.


New Year, chciałam Ci podziękować w osobnym komentarzu! Dałeś mi pozytywnego kopa do działania, jak i sporo przydatnych rad odnośnie nagrywania ORAZ samej gry! Właśnie czegoś takiego na tym forum szukałam, zrozumiałeś mnie doskonale! :D Ale cóż nic dziwnego, fani Wilka to szampan Internetów! :D haha :)

[ Dodano: 2016-01-09, 16:00 ]
hrabo napisał/a:
Im więcej H3 na youtube, tym lepiej:P
ZGADZAM SIĘ! :D Im więcej Heroes tym lepiej. Szczerze mówiąc ja inspiracji na ten projekt nabrałam przez to, że mój ulubiony YouTuber się ociąga z nagraniem SoD (Kulturalny Wilk) i postanowiłam jakoś wypełnić tą Heroes'ową pustkę! :D
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 1 z 7
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group