Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Heroes III HD (Od Ubisoftu :))
Autor Wiadomość
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2015-01-31, 17:40   

Ciekawe jak to wygląda na telewizorze, sprawdzał ktoś? Jak będę miał czas to postaram się zainstalować i sprawdzić.
 
piotrekz77 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Maj 2014
Posty: 105
Skąd: Kaer Morhen
Wysłany: 2015-01-31, 17:44   

@kr1zis89: Ostatnio, mimo że Ubi wydaje z błędami na PC, PS i Xboksie, to bardzo dobrze mu idzie tworzenie gier na Androida i iOS, więc coraz więcej osób kupuje, więc Ubi korzysta.
 
JKBCPolak 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 23 Sty 2015
Posty: 5
Wysłany: 2015-02-04, 19:06   

Myślałem, że w Herosach 3 od Ubisoftu będzie jakiś specjalny plik do ułatwienia robienia nowych miast dla fanów, w co ja głupi wierzyłem :->
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2015-02-04, 19:38   

Przecież z góry informowali, że to tylko remake graficzny, nic po za tym.
 
 
DevilAdam



Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 99
Wysłany: 2015-03-11, 12:48   

Przyznam że delikatnie mówiąc że wkur... mnie już ta sprawa.
Tak jak wklejał Piotrekz77 z onetu, to prawda to gów.. maszyna do kasy i boli mnie gdy ktoś zaczyna mi wrzucać w nowościach gier tą żałosną mistyfikację.

Nie wierzę że tak dużo osób się zainteresowało a co najlepsze ostatnio jedna osoba nie chciała ze mną grać bo BEZ HD! I przerwała po godzinie grę... chapanie nowości ehh.
 
Blazefury 

Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 7
Wysłany: 2015-03-11, 14:10   

DevilAdam napisał/a:

Nie wierzę że tak dużo osób się zainteresowało a co najlepsze ostatnio jedna osoba nie chciała ze mną grać bo BEZ HD! I przerwała po godzinie grę... chapanie nowości ehh.


Mam wrażenie, że mówisz o mnie. Jednak trochę przekłamałeś całą sytuację i przy okazji ją pogmatwałeś, sam już nie wiem czy umyślnie czy nie.

Dla ścisłości to chodziło mi o HD Moda a nie o kolejną odsłonę H3 pod nazwą HD. Kolejna i chyba najważniejszą kwestią jest tutaj fakt, że to Ty uciekłeś z gry, po tym jak straciłeś bohatera na neutralach (LOL!) i stwierdziłeś, że nie będziesz już dalej ze mną grać bo ja nalegałem, żebyś po tej partii ściągnął HD mod. Ujawnia się tutaj kolejne Twoje kłamstwo, że rzekomo to ja nie chciałem z Tobą grać, a to Ty najprościej w świecie uciekłeś.

Tak więc, reasumując: jesteś dosyć zabawnym indywiduum, który ucieka z gry po popełnieniu kilku banalnych błędów, tłumacząc swoje zachowanie tym, że nie pasowała mi forma rozgrywki, po czym kłamiesz gdzieś w internecie na temat sytuacji, o której i tak nikt nie ma pojęcia w temacie, który jest z nią kompletnie niezwiązany, chyba tylko po to aby uzyskać parę punktów do e-fame'u na tym forum.
 
Samurize 
The Fallen One



Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 101
Wysłany: 2015-03-11, 16:55   

Czyli, powiadasz, taki nieśmieszny błazen?

Hunt down the weak, Predators of the sea...
 
 
DevilAdam



Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 99
Wysłany: 2015-03-11, 19:04   

Blazefury napisał/a:
DevilAdam napisał/a:

Nie wierzę że tak dużo osób się zainteresowało a co najlepsze ostatnio jedna osoba nie chciała ze mną grać bo BEZ HD! I przerwała po godzinie grę... chapanie nowości ehh.


Mam wrażenie, że mówisz o mnie. Jednak trochę przekłamałeś całą sytuację i przy okazji ją pogmatwałeś, sam już nie wiem czy umyślnie czy nie.

Dla ścisłości to chodziło mi o HD Moda a nie o kolejną odsłonę H3 pod nazwą HD. Kolejna i chyba najważniejszą kwestią jest tutaj fakt, że to Ty uciekłeś z gry, po tym jak straciłeś bohatera na neutralach (LOL!) i stwierdziłeś, że nie będziesz już dalej ze mną grać bo ja nalegałem, żebyś po tej partii ściągnął HD mod. Ujawnia się tutaj kolejne Twoje kłamstwo, że rzekomo to ja nie chciałem z Tobą grać, a to Ty najprościej w świecie uciekłeś.

Tak więc, reasumując: jesteś dosyć zabawnym indywiduum, który ucieka z gry po popełnieniu kilku banalnych błędów, tłumacząc swoje zachowanie tym, że nie pasowała mi forma rozgrywki, po czym kłamiesz gdzieś w internecie na temat sytuacji, o której i tak nikt nie ma pojęcia w temacie, który jest z nią kompletnie niezwiązany, chyba tylko po to aby uzyskać parę punktów do e-fame'u na tym forum.


Czy edycja HD czy HD mod miałeś z tym ogromny problem, wysyłając wiadomość o chęci grania w H3 pisałem o tej edycji którą mam i chciałeś grać pomimo znacznie innej.
Tak to ja wyszedłem z gry dlatego że raz że zamiast grać piszesz na hamachim z kimś innym dwa że ciągle narzekasz nawet że chciałeś grać losowymi miastami które potem ci nie pasują i nie widziałeś cienia nawet jak gram bo nawet na tej mapce się nie spotkaliśmy no i jeszcze godzina prób załączenia multi, a ja się spieszyłem co nie zmienia faktu że tu kolego trochę podkoloryzowałeś a moje zdenerwowanie odnośnie całego wątku ponieważ denerwuje mnie faza HD i tu i wszędzie.

Oesu jakie brudy na forum
 
Blazefury 

Dołączył: 18 Sty 2014
Posty: 7
Wysłany: 2015-03-11, 19:32   

Samurize napisał/a:
Czyli, powiadasz, taki nieśmieszny błazen?


O ile mnie pamięć nie myli i dobrze czytam to co napisałem, to użyłem słowa "zabawny", a więc błędnie zrozumiałeś to o czym pisałem. W sumie mnie to nie dziwi, patrząc po tej daremnej ripoście.

Tak przy okazji, to w jakim charakterze się wypowiadasz tutaj nie na temat internetowy wojowniku, w dodatku w kwestii, która Cię nie dotyczy? Bo o ile to co piszę nie jest koniecznie związane z tematem, to prostuje bezczelne kłamstwa, które się tu pojawiły sam nie wiem po co.

DevilAdam napisał/a:


Czy edycja HD czy HD mod miałeś z tym ogromny problem, wysyłając wiadomość o chęci grania w H3 pisałem o tej edycji którą mam i chciałeś grać pomimo znacznie innej.
Tak to ja wyszedłem z gry dlatego że raz że zamiast grać piszesz na hamachim z kimś innym dwa że ciągle narzekasz nawet że chciałeś grać losowymi miastami które potem ci nie pasują i nie widziałeś cienia nawet jak gram bo nawet na tej mapce się nie spotkaliśmy no i jeszcze godzina prób załączenia multi, a ja się spieszyłem co nie zmienia faktu że tu kolego trochę podkoloryzowałeś a moje zdenerwowanie odnośnie całego wątku ponieważ denerwuje mnie faza HD i tu i wszędzie.

Oesu jakie brudy na forum


Twoje tłumaczenie jest po prostu żałosne, nie chce się rozpisywać nawet nad wszelkimi brakami, które posiadasz, i które zaprezentowałeś tym postem. Nawet nie rozumiesz różnicy pomiędzy edycją HD a tym czym jest HD mod. Dodałeś teraz kolejnych kłamstewek, ale w sumie wystarczy mi to, że się przyznałeś do tego początkowego.



Obydwoje jesteście jakimiś noname'owymi nabijaczami postów, którzy w dążeniu do uznania i e-fame'u, na i tak już umierającym community, bardzo starej gry, w pierwszym przypadku(DevilAdam) wymyślacie historyjki w tym celu, a w drugim(Samurize) popisujecie się brakiem podstawowych umiejętności jak czytanie ze zrozumieniem i nieznającą granic głupotą.

Get a life.
 
Indiger 



Pomógł: 2 razy
Wiek: 25
Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 16
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 2015-03-11, 20:54   

Wiadomo czy będą robić te dodatki AB i SoD?
 
 
restling 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 381
Wysłany: 2015-03-11, 21:18   

Indiger napisał/a:
Wiadomo czy będą robić te dodatki AB i SoD?


Oficjalnie nie posiadają kodu źródłowego do AB i SOD, ale znając Ubisoft to zrobią wszystko żeby wydoić więcej pieniędzy z serii HoMM. Pewnie za jakiś rok "przypadkowo" odnajdą kod źródłowy i wydadzą jako DLC (oczywiście w cenie 9.99 euro).
 
DevilAdam



Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 99
Wysłany: 2015-03-11, 22:47   

Blazefury napisał/a:
Samurize napisał/a:
Czyli, powiadasz, taki nieśmieszny błazen?


O ile mnie pamięć nie myli i dobrze czytam to co napisałem, to użyłem słowa "zabawny", a więc błędnie zrozumiałeś to o czym pisałem. W sumie mnie to nie dziwi, patrząc po tej daremnej ripoście.

Tak przy okazji, to w jakim charakterze się wypowiadasz tutaj nie na temat internetowy wojowniku, w dodatku w kwestii, która Cię nie dotyczy? Bo o ile to co piszę nie jest koniecznie związane z tematem, to prostuje bezczelne kłamstwa, które się tu pojawiły sam nie wiem po co.

DevilAdam napisał/a:


Czy edycja HD czy HD mod miałeś z tym ogromny problem, wysyłając wiadomość o chęci grania w H3 pisałem o tej edycji którą mam i chciałeś grać pomimo znacznie innej.
Tak to ja wyszedłem z gry dlatego że raz że zamiast grać piszesz na hamachim z kimś innym dwa że ciągle narzekasz nawet że chciałeś grać losowymi miastami które potem ci nie pasują i nie widziałeś cienia nawet jak gram bo nawet na tej mapce się nie spotkaliśmy no i jeszcze godzina prób załączenia multi, a ja się spieszyłem co nie zmienia faktu że tu kolego trochę podkoloryzowałeś a moje zdenerwowanie odnośnie całego wątku ponieważ denerwuje mnie faza HD i tu i wszędzie.

Oesu jakie brudy na forum


Twoje tłumaczenie jest po prostu żałosne, nie chce się rozpisywać nawet nad wszelkimi brakami, które posiadasz, i które zaprezentowałeś tym postem. Nawet nie rozumiesz różnicy pomiędzy edycją HD a tym czym jest HD mod. Dodałeś teraz kolejnych kłamstewek, ale w sumie wystarczy mi to, że się przyznałeś do tego początkowego.



Obydwoje jesteście jakimiś noname'owymi nabijaczami postów, którzy w dążeniu do uznania i e-fame'u, na i tak już umierającym community, bardzo starej gry, w pierwszym przypadku(DevilAdam) wymyślacie historyjki w tym celu, a w drugim(Samurize) popisujecie się brakiem podstawowych umiejętności jak czytanie ze zrozumieniem i nieznającą granic głupotą.

Get a life.



Krzemo nas zabije za off...
Stary weź wyluzuj nie szukam żadnych spin ale przyznaj się że nie pasowała ci edycja bez HD.
Nie nabijam sobie postów bo nie wiem po co miałbym to robić, wypowiadam się tylko wtedy kiedy chcę coś przekazać.
Co dla ciebie znaczy noname ? Przecież sam nie nazywasz się np Kuba Rozpruwacz albo Maurycy Zych
HD mod jest modem HD edition jest wersją całej gry poprawionej graficznie a mi chodzi faza na HD, rozumiesz ? Bo teraz każdy musi mieć HD na yt w grach, w teledyskach i w radiu (ha ha).

Więc zapal sobie papieroska, zażyj ketonal forte i po bólu!
Samurize co znaczy twój post ?
 
Samurize 
The Fallen One



Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 101
Wysłany: 2015-03-15, 12:51   

Blazefury napisał/a:
O ile mnie pamięć nie myli i dobrze czytam to co napisałem, to użyłem słowa "zabawny", a więc błędnie zrozumiałeś to o czym pisałem. W sumie mnie to nie dziwi, patrząc po tej daremnej ripoście.

Tak przy okazji, to w jakim charakterze się wypowiadasz tutaj nie na temat internetowy wojowniku, w dodatku w kwestii, która Cię nie dotyczy? Bo o ile to co piszę nie jest koniecznie związane z tematem, to prostuje bezczelne kłamstwa, które się tu pojawiły sam nie wiem po co.

1. Riposta =/= Sarkazm
2. =/=
3. Prostować to sobie możesz penisa, blachę w aucie, czy też chociażby ścianę podczas remontu, a nie kłamstwo. :)
4.
5. Od kiedy nie można skomentować czegoś, co inny użytkownik publikuje na forum publicznym? Chcesz coś załatwić z inną osobą wyłącznie, to nie rób tego może publicznie? :P

Blazefury napisał/a:
Obydwoje jesteście jakimiś noname'owymi nabijaczami postów, którzy w dążeniu do uznania i e-fame'u, na i tak już umierającym community, bardzo starej gry, w pierwszym przypadku(DevilAdam) wymyślacie historyjki w tym celu, a w drugim(Samurize) popisujecie się brakiem podstawowych umiejętności jak czytanie ze zrozumieniem i nieznającą granic głupotą.

Get a life.



Starałem się używać jak najwięcej obrazków, gdyż poziom hipokryzji w tekście pochodzącym od waszmościa sięgnął apogeum, więc stwierdziłem iż może on posiadać problemy ze zrozumieniem.

Pozdrawiam i życzę bezbolesnej kuracji maścią.

PS. Przed aplikacją należy najpierw odkręcić nakrętkę tubki i wycisnąć maść, bowiem warstwa zewnętrzna nie rozpuszcza się jak w przypadku kapsułek.

Hunt down the weak, Predators of the sea...
 
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2015-03-15, 15:51   

Nie napinaj się tak;p
 
 
DevilAdam



Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 99
Wysłany: 2015-03-16, 03:53   

a ja dalej nic nie rozumiem. Jestem głupi czy styl pisania blazefury i L jest tak dziwny ?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 5 z 6
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group