Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Heroes III HD (Od Ubisoftu :))
Autor Wiadomość
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2015-01-07, 16:44   

Dobrze, że i5 do tego nie chcą.
 
 
Monology 



Wiek: 28
Dołączył: 07 Sty 2015
Posty: 44
Wysłany: 2015-01-07, 19:09   

Jak dla mnie żenada, 20 dolców z tego co pamiętam (czy tam 15) za lepszy wygląd wyłącznie jednostek a w dodatku tylko tyczy się to wersji RoE, więc nawet pograć multi nie za bardzo
 
freestyle01 


Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 38
Wysłany: 2015-01-17, 15:39   

Orientujecie się czy po zakupie H3 HD w wersji pudełkowej będzie można przypisać ją do steama (tak, aby mieć też wersję cyfrową)? Czy trzeba by osobno kupować?

Nie wiem czy widzieliście, ale jeśli ktoś byłby zainteresowany to jaskinia behemota udostępnia kody rabatowe na zakup H3 HD w jednym ze sklepów internetowych.

edit: z tego co się dowiedziałem to w pudełku jest także kod do przypisania gry na steam, ale ktoś może jeszcze potwierdzić.
 
 
brudzio


Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 14
Wysłany: 2015-01-18, 16:26   

Zwykly skok na kase, poza lobby nie oferuja nic, kompletnie zero, nawet funkcjonalnosci HD moda nie bedzie, nie wspominajac juz od dodatkach a spiewaja sobie za ten minimalny wklad pracy, gruba kase. To dziwne ze nikt tego nie bojkotuje, szczegolnie ze to ubisoft ktory juz sobie nagrabil...
 
brudzio


Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 14
Wysłany: 2015-01-18, 16:44   

Te nowe srpajty dupy nie urywaja, poza tym wole state a zacna rozdzielczosc masz juz w HD mod. Wiec poza lobby, ktore i tak nie da tej grze drugiego zycia, wiele nie zrobili. Swoja polityka i dymaniem graczy, podobnie jak EA Games, zasluguja na bojkot - bezapelacyjnie.
 
brudzio


Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 14
Wysłany: 2015-01-18, 17:37   

Zdajesz sobie sprawe z tego, ze nie musisz ustawiac natywnej rozdzielczosci monitora w grze i w przypadku H3 HD nic sie w tej kwestii nie zmieni, chyba nie bardzo, co? Obojetnie przez co bys nie gral, to i tak gra nie dostanie nowego zycia a jedyna opcja godna uwagi jest lobby, pomijam kolejny raz brak dodatkow i granie w gola podstawke, rowniez bez dobrych fan-modow...

Cytat:
zbierz 100 000 podpisów i zgłoś projekt ustawy o zablokowaniu dystrybucji odświeżonego heroesa na terenie polski.

Mnie to nie bardzo interesuje, chcesz byc w tym gronie jeleni, nie ma problemu, tylko patrz zeby ci z czasem nie wprowadzili mikroplatnosci. Wlasnie przez takie myslenie przemysl gier siega dna - z roku na rok...
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2015-01-18, 17:58   

Mnie ciekawi, czy jakiekolwiek opcje dostępne teraz w HD modzie będą też w wersji HD. Tzn. czy gra zostanie usprawniona (np. pokazywanie zasięgu jednostek) przez Ubi, czy tylko odświezona

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
brudzio


Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 14
Wysłany: 2015-01-18, 18:02   

Nie chodzi o to zeby palic gry przed siedziba firmy ale aby nie rzucac forsa w monitor przy kazdym ladnie opakowanym gownie. Odrobina powsciagliwosci i obiektywnej oceny sytuacji nie zaszkodzi.

Nie widze nic smiesznego w dzieleniu graczy, niestety wiecej jest ludzi glupich niz madrych a przemysl niestety dostosowuje sie do wiekszosci - co nie znaczy ze musi tak byc i nie musimy tego tolerowac, wystarczy przestac rzucac forsa w monitor, przy kazdej okazji.

Owszem, finalnego produktu nie widzialem i nie musze, wystarcza mi informacje od producenta i dotychczasowe publikacje, zeby wyrobic sobie dosc silna opinie, wobec tej produkcji.

Czego dokladnie nie zrozumiales w moim pierwszym zdaniu?
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2015-01-18, 18:40   

Kupie te Hirki z uwagi na multiplayer w steamie - to największa zaleta tego reflesza. Może jednyna

Ostatnio zmieniony przez Skwer 2015-01-18, 22:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
freestyle01 


Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 38
Wysłany: 2015-01-18, 19:06   

Do mnie też przemawia głownie steam lobby. W kwestii HD moda i rozdzielczości, którą wprowadza to chyba efekt będzie nieco inny niż w przypadku wersji HD. HD mod zmienia rozdzielczość skalując wszystkie obiekty (pomniejsza je), a w przypadku nowej wersji HD dostaniemy nowe sprite'y, więc chyba gra będzie lepiej wyglądać. Najlepiej jakby jakiś grafik się wypowiedział.
 
 
brudzio


Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 14
Wysłany: 2015-01-18, 21:28   

Sam brzmisz nie po Polsku. Problem sprawia ci maczkowata grafika, skoro uzywasz tak duzej rozdzielczosci to nic w tym dziwnego, podobnie bedzie w H3HD, zmniejsz rozdzielczosc, zmniejszy sie maczkowatosc. ;)
 
SCS 



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Mar 2013
Posty: 332
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2015-01-18, 22:17   

Jedynie na plus działa multi, ale co to za multi bez map losowych.
Po dobrej sprzedaży pewnie i dodatki jednak uda się wypuścić w HD.
 
 
brudzio


Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 14
Wysłany: 2015-01-19, 00:49   

Cytat:
duzymi sprajtami


Sprajty beda co najwyzej w duzej rozdzielczosci z zachowaniem ich dotychczasowej wielkosci, z ta roznica ze beda ladniejsze i gladsze, wiec tak jak mowilem, nic sie w kwestii "maczkowatosci" prawdopodobnie nie zmieni, szczegolnie na tak duzej rozdzielczosci ekranu. Sam po latach gry, zapewne niskie jakosci graficznej jednostek (jak na dzisiejsze standardy) nie dostrzegasz...
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-01-19, 07:05   

Cytat:
Jedynie na plus działa multi, ale co to za multi bez map losowych.

I to jest właśnie sedno, jaki sens grać multi na gotowych mapach :-/

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
brudzio


Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 14
Wysłany: 2015-01-19, 17:49   

Wrocimy do tej dyskusji po premierze. ;)
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 6
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group