Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Przesunięty przez: Malekith
2014-09-11, 13:52
Nowa, polska seria fantasy "Wojny żywiołów"
Autor Wiadomość
M. Podbielski 



Wiek: 43
Dołączył: 10 Wrz 2014
Posty: 13
Wysłany: 2014-09-10, 19:16   Nowa, polska seria fantasy "Wojny żywiołów"

Witam serdecznie.

Poprzednią książkę napisałem o rozwoju osobistym i teraz staram się uzyskać od Helion należne mi moim zdaniem wynagrodzenie, co pewnie będzie musiało znaleźć finał w sądzie.

Ten fakt przekonał mnie do jednego - nie ufać wydawnictwom. Pewny, że przynajmniej jak na razie jestem w stanie zaufać sobie, zarejestrowałem moją firmę jako wydawnictwo i pisaną obecnie serię fantasy wydaję sam (2 części już napisane, 4 w planach).
Kto mnie potępi niech potępia. Kto mi dobrze życzy serdecznie dziękuję :) Wyzwań nie mało, ale prace nad wydaniem już rozpoczęte :)
A przedsięwzięcie wcale nie małe, jako że wyszło ponad 1400 stron w formacie książkowym i dlatego będą to 2 książki. Choć planowałem tę część wydać jako jedną, to troszkę się zagalopowałem ;)

Każdy kto zechciałby mnie dopingować w tym przedsięwzięciu ma na to szansę klikając "Lubię to" na stronie fanpage:
Wojny żywiołów - fanpage

O spraszanie znajomych nie śmiem prosić. Za sympatię dziękuję. Za krytykę przynajmniej na razie podziękuję ;)
Zostawcie mi skrzydła, bo będę ich potrzebował :)

Pozdrawiam
Michał Podbielski

Zapraszam na fanpage serii "Wojny Żywiołów"
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2014-09-10, 21:59   

Jedziesz po jakimś wydawnictwie nie podając żadnych szczegółów- sorry, ale nie kupuję tego.
 
M. Podbielski 



Wiek: 43
Dołączył: 10 Wrz 2014
Posty: 13
Wysłany: 2014-09-10, 23:33   

Ohhh... To tylko jako wyraz szacunku dla forum na którym jestem nowy. Nie moim zamiarem jest wysyłać kilka linków w jednym poście.

Proszę bardzo na życzenie - bardzo szczegółowy opis (Helion jeszcze mnie nie podał do sądu bo wszytko tam jest prawdziwe, więc nie ma za co a szczuł strasząc):
Czy Helion oszukuje autorów?

Miłej lektury. Myślę, że po niej każdy zrozumie dlaczego jestem taki zdeterminowany do zainwestowania kilkudziesięciu tysięcy złotych własnych oszczędności na wydanie profesjonalnie przygotowanej książki, żeby tylko żadne wydawnictwo nie miało prawa do kopiowania.

Pozdrawiam
Michał Podbielski

Zapraszam na fanpage serii "Wojny Żywiołów"
 
nunquam 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 71
Wysłany: 2014-09-11, 09:29   

Sorka, jeżeli masz problem prawny z wydawnictwem to uderzaj na pl.soc.prawo a nie zaśmiecaj forum o popularnej i nieco leciwej już grze postami o czymś co na razie jest gdzieś w niebycie. Jest tu jakiś moderator?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group