Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Przesunięty przez: Malekith
2014-08-09, 05:12
Farmienie demonów
Autor Wiadomość
Meditation 
Serenity



Wiek: 34
Dołączył: 25 Gru 2013
Posty: 30
Wysłany: 2014-08-07, 20:10   Farmienie demonów

Witam,

ostatnio, miałem okazję zagrać Inferno (L, 160%, Balance template, zasady WCL). Pierwszy tydzień, 3-6 z Zamkiem(Gogi na starcie). Drugi tydzień Kapitol i Diabły. Po stwierdzeniu, że mapka jest idealna do farmienia demonów, postanowiłem zacząć w 3 tyg. Do początku 2 miesiąca, wpadło ich 210. Szkoda, że taktyka jest mocno ograniczona przez zakaz dyplomacji, ale i tak siła jest niszczycielska. Potem już 30-40 mantikor padało na hita.




Pozdrawiam ciepło!
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2014-08-08, 08:39   

Po co zaśmiecasz forum bezsensownymi tematami?
1. Demony robi się już od 2 tygodnia.
2. FB na Balance L wypada w 2, 3 najpóźniej w 4 tygodniu. Chyba, że przeciwnicy nie dążą do starcia.
3. Pisz już w istniejących tematach (w tym przypadku dział Miasta i Budynki > Inferno), w tym co piszesz nie ma nic odkrywczego, a nawet powiedziałbym, że da się wyczuć amatorszczyznę.

 
 
Meditation 
Serenity



Wiek: 34
Dołączył: 25 Gru 2013
Posty: 30
Wysłany: 2014-08-08, 13:11   

Skwer napisał/a:
Po co zaśmiecasz forum bezsensownymi tematami?
1. Demony robi się już od 2 tygodnia.
2. FB na Balance L wypada w 2, 3 najpóźniej w 4 tygodniu. Chyba, że przeciwnicy nie dążą do starcia.
3. Pisz już w istniejących tematach (w tym przypadku dział Miasta i Budynki > Inferno), w tym co piszesz nie ma nic odkrywczego, a nawet powiedziałbym, że da się wyczuć amatorszczyznę.



Witaj,

najmocniej przepraszam. Kiedy przyjdzie czas, gdy będę chciał być prosem, z pewnością się do Ciebie zgłoszę ;-)


Pozdrawiam ciepło.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-08-08, 20:21   

Nie wiem po co ta ironia z Twojej strony. Skwer ma absolutną rację, jak przeczytałem posta to pomyślałem w pierwszej chwili, że to zwykły post w dziale, gdzie opisuje się walki na multi, kiedy jednak zorientowałem się, że to osobny temat nie miałem pojęcia w jakim celu go utworzyłeś... Nie wiem co nam chciałeś przekazać, może dopiero farmienie demonów odkryłeś ale temat jest po prostu idiotyczny.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Meditation 
Serenity



Wiek: 34
Dołączył: 25 Gru 2013
Posty: 30
Wysłany: 2014-08-09, 01:33   

Mikus napisał/a:
Nie wiem po co ta ironia z Twojej strony. Skwer ma absolutną rację, jak przeczytałem posta to pomyślałem w pierwszej chwili, że to zwykły post w dziale, gdzie opisuje się walki na multi, kiedy jednak zorientowałem się, że to osobny temat nie miałem pojęcia w jakim celu go utworzyłeś... Nie wiem co nam chciałeś przekazać, może dopiero farmienie demonów odkryłeś ale temat jest po prostu idiotyczny.


Witaj,

masz rację. Myślę, że umieściłem go w niewłaściwym dziale. Zamierzałem jedynie uświadomić nowych graczy, że coś takiego jak zbieranie demonów istnieje i zachęcić ich do spróbowania. Ugryzłem to z niewłaściwej strony ;-) Jeśli temat rzeczywiście nic nie wnosi, to proszę moderatora o usunięcie, a jeśli jest coś wart, to o przeniesienie.


Pozdrawiam ciepło.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group