Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 3 dni
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Heroes of Might and Magic III: Heroes Chronicles
Autor Wiadomość
Arsyriusz 
Heretyk


Wiek: 30
Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 7
Skąd: Baator
Wysłany: 2014-01-14, 13:55   Heroes of Might and Magic III: Heroes Chronicles

Witam !
Wiem że na pewno był temat tutaj na forum o Heroes Chronicles ale postanowiłem założyć nowy, w Polsce zostały wydane jedynie 4 części przygód Tarnuma, kolejne 4 już tylko w Stanach. Jednak fani Heroes'a postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i spolszczyć osobiście części nigdy u nas nie wydane.
Osobiście spolszczenia szukałem przez dłuższy czas ale się udało, niektórzy gracze mogą nie mieć owej cierpliwości i sobie ''darować'' szukanie. Dlatego chciałem tutaj przedstawić w skrócie każdą z części, oraz do 4 z nich spolszczenie aby każdy mógł zagrać.

Najsampierw kampanie które zostały wydane w Polsce, można je zakupić lub pobrać:
1.Wojownicy Pustkowi
2.Podbój Podziemi
3.Władcy Żywiołów
4.Szarża Smoków

Można je zakupić na allegro, bądź bez problemu pobrać od razu spolszczone wersje przykładowo tutaj, na forum w zakładce kampanie.
----
Kampanie które nie zostały u nas w kraju wydane, będą tutaj także linki do pobrania wraz ze spolszczeniem:

5.Rewolucja Władców Bestii
https://www.dropbox.com/s...3w%20Bestii.zip
6. Drzewo Świata
https://www.dropbox.com/s...BBycia%20pl.zip
7.Płomienisty Księżyc
http://www.space-nation.eu/?d=29F9CBB91
8.Miecz Mrozu
http://www.vault.acidcave.net/file.php?id=78

Instalacja powyższych dodatków:
Plik z kampanią należy umieścić w folderze "maps" w katalogu z grą,np.
C:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and Magic III - Zlota Edycja\Maps
By uruchomić nową grę odpal heroesów, wybierz "Nowa gra" -> "Kampania" -> "Dowolna"

To by było na tyle, w razie potrzebnych linków piszcie w temacie ( chyba że admini go usuną :P) a pomogę w razie potrzeby.
Oby wiedza o świecie Heroes dotarła do nowych graczy, mam też nadzieję że owy temat pomoże zielonym, umożliwi im zagranie w niezwykle ciekawe i wciągające kampanie.
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2014-01-14, 14:00   

No i właśnie tym zachęciłeś mnie do powrotu do h3 :)
 
 
Tarnoob 
stary wyjadacz



Pomógł: 24 razy
Wiek: 28
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 611
Skąd: Warmia
Wysłany: 2014-01-14, 17:14   

Panie Arsyriuszu, skąd masz spolszczenia do The Fiery Moon i The World Tree?

Pamiętam, że w Kwasowej Grocie Lunar zrobił spolszczenie do The Sword of Frost, a Dark Dragon próbował do Revolt of the Beastmasters. Tamte dwa były chyba nietknięte.

Jeżeli sam je zrobiłeś, to gratuluję – warto to opublikować, np. na stronie głównej serwisu albo na jakiejś większej stronie typu Centrum Heroes 3, Kwasowa Grota albo Jaskinia Behemota. Tym sposobem usłyszy o tym więcej ludzi – i innych stworów.

Rozród nie jest prawem człowieka.
Ostatnio zmieniony przez Tarnoob 2017-01-04, 15:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Arsyriusz 
Heretyk


Wiek: 30
Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 7
Skąd: Baator
Wysłany: 2014-01-14, 18:46   

Spolszczenia nie są wykonane przeze mnie ;-)
Do The Fiery Moon ( Płomienisty Księżyc ) oraz The World Tree ( Drzewo Świata ) znalazłem na forum Kwasowa Grota w tym wątku:
http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=610

Spolszczenie do kampanii Płomienisty Księżyc zostało wykonane przez użytkownika Irhak, znalazłem je w powyższym temacie na stronie 9.
Dodam że pobrałem oraz zainstalowałem polonizację, z tym że jeszcze ją nie wypróbowałem więc ciężko mi powiedzieć jakiej dokładnie jest jakości.

Jeżeli chodzi o Drzewo Świata to wykonał ją ( Nie jestem do końca pewien czy ten użytkownik jest twórcą polonizacji - chyba Tak) użytkownik uhm. Strona 11. Także ją zainstalowałem i pobrałem bez przeszkód ale jak u góry - nie testowałem, ale jeżeli wierząc co napisał twórca polonizacji, jest gotowa do gry.

Sam aktualnie przechodzę Bunt Władców Bestii, jak na razie muszę przyznać że spolszczenie jest Świetnej jakości, wykonane przez uhm a sama kampania bardzo mi przypadłą do gustu.
 
piotrekz77 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Maj 2014
Posty: 105
Skąd: Kaer Morhen
Wysłany: 2014-06-03, 18:11   

Chętnie bym skorzystał, ale nie mam The Shadow of Dead, na który pobiera się te kampanie
 
Xallen 


Wiek: 29
Dołączył: 02 Cze 2014
Posty: 15
Wysłany: 2014-06-04, 09:34   

Możesz sobie sciągnąć całą paczkę Heroes Chronicles spakowaną tak jak Heroes 3 Complete z dopiskiem GOG, liczyłem na chociaż ciut wyższy poziom gram na poziomie niby wysokim a przeciwnik jest strasznie słaby w tych kampaniach, nawet bohaterow nie ma na starcie wyszkolonych a twój bohater cały czas przechodzi z coraz większym wyszkoleniem, według mnie mało przyłożyli się do tej serii Chronicles. W Armaggedon's Blade i Shadow of Death kampanie są dużo najtrudniejsze, szczególnie te z Cytadelą vs Szkielety albo Fortecą bądź kompletowanie tego artefaktu Crag Hagiem kiedy przeciwnik ma town portal i 6 zamków szkieletów a ty nie możesz żadnego podbić bo każdy jest za bramą z klucznikiem którego nie da się zdobyć ;-)
Ostatnio zmieniony przez Xallen 2014-06-19, 15:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
piotrekz77 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Maj 2014
Posty: 105
Skąd: Kaer Morhen
Wysłany: 2014-06-06, 19:04   

Dzięks. Hej a jak kupię na www.gog.com, to mi się to pobierze, czy mi wyślą?
 
Guanabana
Owocowo i radośnie

Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-07-12, 13:46   

Dostaniesz instalkę do pobrania.
 
Laxx 
Tawerniana Diablica



Wiek: 33
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 68
Wysłany: 2014-09-14, 09:16   

No nie ma bata, muszę się wypowiedzieć w tym temacie :mrgreen:

Jestem posiadaczką Kronik od zupełnie niedawna ;)
Mam polską wersję Kroniki: Antologia oraz pozostałe 4 kampanie, które nie zostały u nas nigdy wydane :(

Powiem wprost - nie miałam ostatnio zbyt wiele czasu na grę (ach, moje ukochane studia) ale teraz mogę to spokojnie nadrobić :mrgreen:

piotrekz77 napisał/a:
Dzięks. Hej a jak kupię na www.gog.com, to mi się to pobierze, czy mi wyślą?

Dostatniesz tak jak ja plik instalacyjny do pobrania ;)
Myślę, że warto. Gra śmiga bez problemów; wszystko jest cacy ;-)

Na pewno poświęcę więcej uwagi kampanii "Podbój Podziemii" i "Krwawy Księżyc" ;) Jest tam moje ukochane Inferno <3 :)

Redaktorka serwisu Tawerna.biz :)
 
 
nunquam 


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 71
Wysłany: 2014-09-14, 09:21   

Te kampanie to raptem parę plików, które bez problemów znajdziecie w necie ...
 
 
Laxx 
Tawerniana Diablica



Wiek: 33
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 68
Wysłany: 2014-09-14, 09:25   

nunquam napisał/a:
Te kampanie to raptem parę plików, które bez problemów znajdziecie w necie ...

No wiadomo ale zakładamy, że nie wspieramy piractwa ;]

Redaktorka serwisu Tawerna.biz :)
 
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 870
Skąd: z jaskini mbehemota
Wysłany: 2015-03-29, 17:36   

Cytat:
2.Podbój Podziemi
3.Władcy Żywiołów
4.Szarża Smoków


Tylko tych mi brakuje i nie moge nigdzie znalezc działającej wersji po polsku do pobrania ;( ktoś coś wie, gdzie tego szukać? :(

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
Cez 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 163
Skąd: Wschód
Wysłany: 2015-03-29, 18:03   

Kroniki możesz kupić na gog.com, za 9,19 €, z tym, że są po angielsku. Jeśli zależy Ci na polskim wydaniu, to co jakiś czas trafiają się na allegro czy olx. Ceny kształtują się na poziomie 40-50 zł za 4 kampanie.
 
 
Begrezen 
ostatnia ostoja AW



Pomógł: 20 razy
Wiek: 100
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 870
Skąd: z jaskini mbehemota
Wysłany: 2015-03-30, 13:19   

Może nie wyraziłem się jasno, ale
Cytat:
wersji po polsku do pobrania
miałem na myśli pobrać bez opłat, ściągnąć :-P Mógłbym kupić, gdybym miał hajsy, ale aktualnie jestem spłukany, więc nie kupię ;(
1.Wojownicy Pustkowi można pobrać tutaj w zakładce kampanie, więc może ktoś by jeszcze wrzucił pozostałe 3 kampanie? :-D

Uwaga, Nagi content +18 <<< wchodzisz na własną odpowiedzialność.
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2015-03-30, 15:39   

Begrezen napisał/a:

1.Wojownicy Pustkowi można pobrać tutaj w zakładce kampanie, więc może ktoś by jeszcze wrzucił pozostałe 3 kampanie? :-D

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group