Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
10 powodów, dla których warto zagrać w Heroes 3
Autor Wiadomość
Qlink

Dołączył: 10 Lis 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-11-10, 02:05   10 powodów, dla których warto zagrać w Heroes 3

Zrobiłem dziś film, w którym przedstawiam dziesięć powodów dla których - według mnie (bywają więc dziwne :D) - warto zagrać w doskonałą Herosów Trójeczkę i chciałbym się nim z Wami podzielić. Zapraszam do przejrzenia materiału, którym - mam nadzieję - przekonać graczy młodszego pokolenia do sięgnięcia po ten klasyczny tytuł ;). Ciekaw jestem Waszych uwag - przede wszystkim, czy taka forma materiału może faktycznie zachęcić niezaznajomionych z Trójką do zagrania.

Link do klipu:

http://www.youtube.com/wa...Kd9hfxtlb_W4cXM
 
Player 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 299
Wysłany: 2013-11-10, 02:27   

Nie podoba mi się to co powiedziałeś o King's Bounty. Ta gra jest bardzo grywalna i wciągają, a na dodatek pod pewnymi względami miała lepsze rozwiązania niż Heroes 1. Gra ta bardzo podobała się żona Jona van Caneghema i to dzięki jej usilnym namowom stworzono kontynuację. A Heroes III nie jest grą doskonałą. Jednak z większością powodów za się zgadzam. No zdecydowanie warto zagrać w Heroesa III. :-)
 
Qlink

Dołączył: 10 Lis 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-11-10, 10:27   

Słyszałem tę historię o żonie Jona van Caneghema i nawet chciałem o niej opowiedzieć, tylko nie udało mi się dojść do źródła dlatego wolałem nie ryzykować. Z całą pewnością King's Bounty to świetna gra, niestety odrzuciła mnie jej archaiczność dlatego z mojej perspektywy nie jest interesująca :).

Heroes III oczywiście nie jest grą wolną od błędów, gram w nią jednak od dziecka i jest dla mnie tytułem szczególny - właśnie z tego sentymentu powstał film :). Mam nadzieję, że gdzieś czuć tę pasję, bo chciałbym nią zarazić innych :D
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-11-10, 11:12   

Całkiem fajnie to wyszło jednak nie spodobało mi się to, że od początku pokazywałeś wszystko na WOG'u, moim zdaniem powinieneś użyć tego dodatku dopiero kiedy zacząłeś o nim mówić choć i tak sądzę, że trochę za bardzo go wychwalałeś. Trójka sama w sobie jest genialna i ten dodatek jedynie ją trochę urozmaica a z czasem nawet się nudzi (mi na przykład znudził się bardzo szybko).

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Qlink

Dołączył: 10 Lis 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-11-10, 12:05   

Faktycznie, mogłem WOGa pokazać dopiero kiedy zacząłem o nim mówić. Przyznam jednak, że zupełnie o tym nie pomyślałem, dlatego po prostu, że WOGa mam włączonego zawsze, choć naraz korzystam tylko z kilku mutatorów.
 
Player 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 299
Wysłany: 2013-11-10, 14:55   

Qlink napisał/a:
Słyszałem tę historię o żonie Jona van Caneghema i nawet chciałem o niej opowiedzieć, tylko nie udało mi się dojść do źródła dlatego wolałem nie ryzykować.

Co prawda już za późno, ale proszę bardzo: http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=95

Qlink napisał/a:
Z całą pewnością King's Bounty to świetna gra, niestety odrzuciła mnie jej archaiczność dlatego z mojej perspektywy nie jest interesująca :).
No głównym jej problemem jest grafika, choć jak dla mnie ma swój klimat. :-)
 
Mandraghora 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 578
Wysłany: 2013-11-10, 19:28   

Świetny filmik! *^*
Przychylam się do słów przedmówców o WOG-u, cała reszta natomiast - no cóż, świetnie się oglądało. Najbardziej rozwaliła mnie ta wstawka z uhahanym kolesiem trzymającym specjalną edycję piątki. :lol:

Life is complex: it has both real and imaginary components.
 
 
Qlink

Dołączył: 10 Lis 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-11-10, 19:34   

Ten uhahany koleś to ja - dziewczyna walnęła mi dwa dni temu zdjęcie, specjalnie do filmiku :D
 
Red 



Dołączyła: 04 Wrz 2013
Posty: 55
Wysłany: 2013-11-10, 21:11   

Jestem naprawdę mile zaskoczona.
Bardzo sympatyczna, krótka produkcja, dobra jakość wideo, ogarnięty montaż, nie jąkasz się, nie powtarzasz, nie mówisz do skrzecząco-szumiącego mikrofonu i masz naprawdę przemiły głos. ^^
Poza tym oczywiście zgadzam się z argumentami zawartymi w filmiku (chociaż osobiście nie przepadam aż tak bardzo za WoGiem).
Dostajesz suba ;>
 
 
Kostuch


Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 68
Wysłany: 2013-11-11, 14:08   

Fajny wesoły filmik. Nie zgadzam się jedynie z tym że ktoś kto ma H3 musi mieć też Woga. Jakość dobra wszystko git.
Zdarzają się jakieś elementy które nie grały w Heroes 3, ale żeby ktoś o nim nie słyszał!? (powiedzmy że ktoś młody)
W Polsce to tak jakbyś na wiejskim ślubie wyszedł na środek i wykrzyczał że jest abstynentem xD

Mama mnie pyta czy wierze w Boga?
Mamo odpowiedz, czy Bóg wierzy we mnie?
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4006
Skąd: 6752
Wysłany: 2013-11-11, 21:17   

Świetna robota. Zgadzam się prawie ze wszystkim co umieściłeś na filmiku. Najbardziej mi nie pasuje WOG - dla mnie to nic wartego uwagi jest i nikomu na początek bym tego nie polecił. Prawdziwe H3 to z dwoma oficjalnymi dodatkami jest i to one świadczą o potędze tej gry.
 
Kostuch


Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 68
Wysłany: 2013-11-23, 10:24   

A wiesz coś więcej na temat heroes 3 na androida??? Da się jakoś grać np. na tablecie?

Mama mnie pyta czy wierze w Boga?
Mamo odpowiedz, czy Bóg wierzy we mnie?
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group