Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Baldur's Gate Edycja Rozszerzona
Autor Wiadomość
Veracruz 
veracruz



Pomógł: 3 razy
Wiek: 33
Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 223
Wysłany: 2012-12-03, 20:49   

Paweł napisał/a:
Natomiast mam problem ze znalezieniem pierwszej części Wrota Baldura. W sklepach do których mam dostęp nie ma, a na allegro jest tylko kilka sztuk używanych.

Może być z tym problem, bo rok czy dwa lata temu CDProjekt wypuścił Platynową Kolekcję "Legendy RPG'"(która mam ja), więc szanse na to że gra wyjdzie w nowej odsłonie są raczej małe.
Pozostaje jedynie Allegro, ewentualnie poszukać na Torrentach.
Paweł napisał/a:
Bladur's Gate II to lepiej grać z dodatkami czy bez?

Dodatek nie wnosi specjalnie wiele do gry, ale poprawia kilka błędów z podstawki i oczywiście dodaje nowe questy i tereny do zwiedzania.

Zwykła kaczka
 
Player 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 299
Wysłany: 2012-12-04, 09:13   

http://allegro.pl/saga-ba...2841383873.html - tu masz Baldurs Gate'y 1 i 2 z dodatkami za 12,50 zł, nówka.
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4005
Wysłany: 2012-12-06, 20:20   

Łącznie pograłem jakieś 4h we Wrota Bardura i się po prostu odbiłem. Jakieś mało ciekawe puste mapy i mało fajne walki. Już Dungeon Siege był lepszy.

Instaluje się dwójka. Mam nadzieję, że rankingi prawidłowo odzwierciedlają wyższość drugiej części nad pierwszą.
 
Veracruz 
veracruz



Pomógł: 3 razy
Wiek: 33
Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 223
Wysłany: 2012-12-06, 20:53   

Paweł napisał/a:
Łącznie pograłem jakieś 4h we Wrota Bardura i się po prostu odbiłem. Jakieś mało ciekawe puste mapy i mało fajne walki. Już Dungeon Siege był lepszy.


Podejrzewam, że skoro jedynka ci nie podeszła to i z dwójką może być problem(choć jest bardziej rozbudowana, ma DUŻO ciekawszy świat oraz ciekawe dialogi pomiędzy członkami drużyny).

Zwykła kaczka
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4005
Wysłany: 2012-12-12, 20:59   

Dwójka lepsza, ale też się odbiłem. Chyba już nie te czasy, aby pierwszy raz odpalać taką gierkę. Ja wypadłem, ale przynajmniej wiem, że próbowałem. Na pewno bardzo ważna pozycja jeżeli chodzi o kształtowanie gatunku, ale są problemy z graniem w to pierwszy raz w tych czasach.
 
Player 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 299
Wysłany: 2012-12-13, 18:56   

E tam, gadasz, Paweł. Ja w te wakacje grałem w to: http://www.youtube.com/watch?v=R4bsgjDTIvY i dobrze było. :mrgreen:
 
Veracruz 
veracruz



Pomógł: 3 razy
Wiek: 33
Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 223
Wysłany: 2012-12-13, 20:34   

Player napisał/a:
E tam, gadasz, Paweł. Ja w te wakacje grałem w to: http://www.youtube.com/watch?v=R4bsgjDTIvY i dobrze było. :mrgreen:

Do tego dodałbym jeszcze: Wizardry, Lands of Lore, Betreyal at Krondor

Zwykła kaczka
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group