Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Do zakończenia I etapu konkursu MapMaker AW pozostało 4 dni
Odpowiedz do tematu
Filmy
Autor Wiadomość
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-08-29, 19:20   

Ja już nawet nie wiem kogo mam w znajomych na tym filmwebie ale to na pewno ktoś z forum bo też ich macie :-P

[ Dodano: 2016-08-29, 20:43 ]
Oj gustem to się lol mocno różnimy ale ze "Step upem" to przesadziłeś, już "Zmierzch" i "Lejdis" ma u Ciebie wyższą notę :-D

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Gruby1968 



Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 42
Wysłany: 2016-08-30, 20:10   

Wiecie co? Ja wbrew pozorom do dzisiaj nie mam żadnego poważnego konta na filmwebie, podkreślam do dzisiaj. Mój nowy profil nazywa się BardzoGruby1968 i zawiera rekomendację dot. najlepszych filmów, wg. mnie :->
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2016-08-31, 11:26   

Gruby poza kontrolą.

Co tam chłopaki dobrego teraz oglądacie? Moja frakcja filmowa, lol772 (67,2% podobieństwa!) ma ostatnio przestój w - mam nadzieję - ocenianiu, nie oglądaniu.
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3177
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2016-08-31, 14:31   

Ja niestety mam przestój w oglądaniu. Czasami ze znajomymi przy piwku coś obejrzymy, zazwyczaj jak coś wybiorą to jest słabe, np. tych nowych horrorów nie potrafię oglądać, są aż tak sztuczne.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-09-01, 04:01   

Ja mam tyle filmów do nadrobienia, że mnie to przerasta i wziąłem się za seriale. Nadal nie obejrzałem ostatniego sezonu Gry o tron czy Walking Dead za to wziąłem się za 3 sezon Wikingów, którzy średnio mi się spodobali ale jak już zacząłem to postanowiłem dokończyć, pierwszy odcinek to jakaś masakra...

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Amitamaru 



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 1495
Wysłany: 2016-09-01, 22:36   

Już kilka osób polecało mi Wikingów jako bardzo dobry serial. To faktycznie jest taka kupa czy bardziej kwestia gustu?
 
 
Gruby1968 



Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 42
Wysłany: 2016-09-01, 22:41   

isan napisał/a:
Gruby poza kontrolą.

Co miałeś na myśli to pisząc?
P.S radziłbym Ci zmienić zdjęcie, bo to nieprawdopodobne, żeby stary chłop oglądał takie bajeczki jak na tym Twoim profilowym...
Podkreślam "radziłbym" ,ponieważ jak to mawiają - "o gustach się nie dyskutuje".
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2016-09-01, 22:53   

Mam na myśli to, że piszesz komentarz do każdego (?) ocenionego filmu.

"PS." jest do mnie? Co masz na myśli?
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-09-02, 03:59   

Amitamaru napisał/a:
Już kilka osób polecało mi Wikingów jako bardzo dobry serial. To faktycznie jest taka kupa czy bardziej kwestia gustu?

Jakby to była kupa to bym do tego nie wrócił, ten serial jest dobry tyle tylko, że zawiera czasami absurdalne wręcz sceny a zmiana języków w niektórych momentach jest iście debilna. Ja już tam nawet nie wiem kto po jakiemu gada bo oczywiście wszyscy rozmawiają po agielsku, następnie wyruszają do Anglii i okazuje się, że wikingowie nie znają tego powszechnego języka a w tym sezonie była scena, gdzie król Anglii jechał na wozie z babką od wikingów i mnichem tłumaczem i to on gadał nie wiem czy to łaciną czy czym a oni po angielsku, się pogubiłem kompletnie. Już się przyzwyczaiłem, że oni niby nie znają angielskiego choć jak są sami to w tym języku się porozumiewają (wiadomo, wygoda) ale trzeba się trzymać jednego schematu.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-09-02, 09:04   

To akurat jest uzasadnione, jak są między sobą to gadają językiem widza, dopiero gdy spotykają się z obcymi uwidaczniają się różnice językowe. Mi się to podobało, nadawało to zderzeniom kultur autentyczności.

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
Gruby1968 



Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 42
Wysłany: 2016-09-02, 23:47   

isan napisał/a:
Mam na myśli to, że piszesz komentarz do każdego (?) ocenionego filmu.

A przepraszam bardzo, czy jest to zabronione?
isan napisał/a:
"PS." jest do mnie? Co masz na myśli?

To, że masz dziecinny awatar z jakiejś bajeczki dla dzieci i obrażasz innych.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-09-03, 04:57   

hrabo napisał/a:
To akurat jest uzasadnione, jak są między sobą to gadają językiem widza, dopiero gdy spotykają się z obcymi uwidaczniają się różnice językowe. Mi się to podobało, nadawało to zderzeniom kultur autentyczności.

No i dlatego jeszcze znosiłem to jak król i jego ludzie mówili po angielsku a wikingowie nie ale jak role się odwróciły to zgłupiałem. A ta bitwa na brzegu to już jakiś absurd był.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
hrabo 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sty 2016
Posty: 641
Wysłany: 2016-09-03, 09:16   

Mikus napisał/a:
No i dlatego jeszcze znosiłem to jak król i jego ludzie mówili po angielsku a wikingowie nie ale jak role się odwróciły to zgłupiałem

Może chcieli to przedstawić z perspektywy odkrywców nowego lądu? W sumie nie wiem, faktycznie robi to trochę zamieszania, ale zasada "kto mówi po angielsku, z perspektywy tego przedstawiana jest scena" wydaje się być prawdopodobna.
Gruby1968 napisał/a:
To, że masz dziecinny awatar z jakiejś bajeczki dla dzieci i obrażasz innych.

Zgniłem.

HoMM 3: Complete Rampage mod
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2016-09-03, 11:26   

Gruby1968 napisał/a:
To, że masz dziecinny awatar z jakiejś bajeczki dla dzieci i obrażasz innych.

Dobrze Piotrek, ustalmy coś. Idź sobie pograć w jakiegoś Minecrafta czy innego LoLa. Albo nie wiem, zajmij się hodowlą agresywnych gadów.

gruby1968 napisał/a:
Dla ojca rydzyka bylo 46 milionów a na centrum zdrowia dziecka mie ma 2-3 milionów? Rządzą nami barbarzyńcy .
xD
 
Gruby1968 



Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 42
Wysłany: 2016-09-04, 10:16   

Kolego isan, przepraszam za ten komentarz, po prostu puściły mi już nerwy, więc tak jakoś zareagowałem. Jeszcze raz bardzo przepraszam.
isan napisał/a:
Dobrze Piotrek, ustalmy coś. Idź sobie pograć w jakiegoś Minecrafta czy innego LoLa. Albo nie wiem, zajmij się hodowlą agresywnych gadów.

Skąd wiesz, że się nazywam Piotrek i interesuję agresywnymi gadami? Niezły musi być z Ciebie czarodziej xD. Co do Minecrafta to jest to beznadziejna gra, której po prostu nienawidzę. Podobnie zresztą jak z League of Legends. Jak już to wielokrotnie wspominałem, gry którym jestem najwierniejszy to Baldur's Gate, przeplatane właśnie z Heroes 3, czasami Dungeon Siege, Stronghold, Starcraft i tym podobne. Z gier dla przysłowiowych "dzieci neo" grywałem kiedyś w Tibię, ale już jakiś czas temu z tym skończyłem.
isan napisał/a:

gruby1968 napisał/a:
Dla ojca rydzyka bylo 46 milionów a na centrum zdrowia dziecka mie ma 2-3 milionów? Rządzą nami barbarzyńcy .

Nie pamiętam, żebym kiedyś użył takiego sformułowania, nie wiem skąd i jak je wytrzasnąłeś.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 64 z 66
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group