Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Szkoła
Autor Wiadomość
Kane22 



Wiek: 33
Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 45
Wysłany: 2012-09-07, 01:18   

Tarnoob napisał/a:
. Bardziej wina uczniów i studentów, bo to oni się zapisują.


Albo rodziców.

Moje mapki do HoMM3. Zapraszam do gry! :)

http://www.heroes3.eu/forum/viewtopic.php?t=2253
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-09-07, 13:48   

Tarnoob napisał/a:

Kraj, w którym był kult szkolnictwa zawodowego już był.

Był to PRL.


Ja nie kultywuje tego szkolnictwa, po prostu uwazam iz ludzi bez ambicji powinno sie posylac do takich szkol, a nie meczyc i ich i nauczycieli zmuszajac do nauki. Nie powinny istniec obecne "przepychanki".

Nawet u mnie w klasie mam paru takich ludzi. Klasa maturalna, o rozszerzonym poziomie nauczania jezykow(polski, niemiecki, angielski), a idioci nawet cholernego "Mendla Gdanskiego" nie potrafia rpzeczytac, nie mowiac juz o reszcie. To jest liceum OGOLNOKSZTALCACE czy cholerna zawodowka? Ci ludzie maja zamiar potem isc na studia?!

Jak bede nauczycielem, takich osobnikow nie bede przeciskac. wyspia sie tak jak sobie posciela.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-09-07, 13:53   

Masz w planach zostanie nauczycielem?
Zobaczymy, jak będziesz śpiewał, jak Ci będzie rada pedagogiczna stawiać ultimata, że masz wszystkich przycisnąć i przepuścić :-)


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-09-07, 13:58   

Lowcakur napisał/a:
Ci ludzie maja zamiar potem isc na studia?!

To, że ktoś jest cienki z polskiego albo po prostu ma gdzieś ten przedmiot nie oznacza że nie ma prawa iść na studia w innym kierunku.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-09-07, 14:12   

yarzapp napisał/a:
Masz w planach zostanie nauczycielem?
Zobaczymy, jak będziesz śpiewał, jak Ci będzie rada pedagogiczna stawiać ultimata, że masz wszystkich przycisnąć i przepuścić


Ja bede zlewac cieplym moczem na rade pedagogiczna, zostane dyktatorem szkoly! :D

Mikus napisał/a:
To, że ktoś jest cienki z polskiego albo po prostu ma gdzieś ten przedmiot nie oznacza że nie ma prawa iść na studia w innym kierunku.


Cienki z polskiego? Nie napisalem tego. Po prostu nie rpzeczytanie 20 stron przez tydzien to sa cholerne jaja, a nie "scislowcy" i to w cholernej klasie z rozszerzonym polskim.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-09-07, 14:32   

Wiem że nie napisałeś dlatego dodałem "albo po prostu mają gdzieś ten przedmiot", ale racja, klasę wybrali dobie durną.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-09-07, 16:19   

Wybacz mi Mikusie, ale ostatnio nieco sie bulwersuje jesli chodzi o szkole. Na mojej klasie nieco sie zawiodlem(na razie na meskiej czesci) przynajmniej pod wzgledem intelektualnym. Nie ma z kim pogadac na tematy wyzsze. :< No i na dodatek moje powolanie az we mnie bulgoce widzac takie podejscie.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2012-09-07, 16:27   

Nudne sie robi twoje udawanie, że jesteś inteligetny. Żebyś był, nie wdałabyś się ze mną w trollowaną dyskusje jak to robią inteligetni ludzie na tym forum.
yarzapp napisał/a:
Zobaczymy, jak będziesz śpiewał, jak Ci będzie rada pedagogiczna stawiać ultimata, że masz wszystkich przycisnąć i przepuścić

U mnie w szkole jest tak, że każdego przepuszczają, bo nie chcą sobie psuć renomy. A jeśli masz ndst na koniec, to piszesz poprawke, która nie ma bata, ze nie zdasz. Pomijając wyjątki, w którym masz 5 ndst, no to wtedy wiadomo, że nie przepuszczą.
 
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2012-09-07, 17:05   

Lowcakur napisał/a:
Na mojej klasie nieco sie zawiodlem(na razie na meskiej czesci) przynajmniej pod wzgledem intelektualnym. Nie ma z kim pogadac na tematy wyzsze. :< .
Strzelam, że stoisz na bramce na wuefie.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-09-07, 17:40   

LaEa napisał/a:
U mnie w szkole jest tak, że każdego przepuszczają, bo nie chcą sobie psuć renomy. A jeśli masz ndst na koniec, to piszesz poprawke, która nie ma bata, ze nie zdasz. Pomijając wyjątki, w którym masz 5 ndst, no to wtedy wiadomo, że nie przepuszczą.

To i tak nic, w mojej szkole tak im zależy na dobrych wynikach że na ustnym angielskim, jak w pierwsze dwa dni nie zdało ponad 10 osób to trzeciego dnia zdawał już praktycznie każdy, nawet moi kumple, którzy wiem że nie potrafią powiedzieć nic sensownego. Było to wynikiem zjebania (dosłownie zjebania) przez dyrektora nauczyciela angielskiego z naszej szkoły, który był przewodniczącym. Wiem to bo powiedział nam inny nauczyciel, mówił że nigdy nie słyszał żeby dyro tak klną...

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
Ostatnio zmieniony przez Mikus 2012-09-07, 18:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-09-07, 18:07   

krzemo napisał/a:
hmm nie powinno być klą? ; s

Tak napisałem za pierwszym razem ale mi podkreśliło, nie chciało mi się zaglądać w google

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-09-07, 19:32   

Cytat:
Strzelam, że stoisz na bramce na wuefie.


To tu Ciebie boli, Herr Isanie. Nie martw sie, brak zwojow mozgowych nie przeszkadza w prokreacji. :)

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-09-07, 19:37   

krzemo napisał/a:
hmm nie powinno być klą? ; s

Captain Claw :D
isan napisał/a:
Strzelam, że stoisz na bramce na wuefie.

Co jest złego w staniu na bramce?


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2012-09-07, 19:44   

yarzapp napisał/a:
Co jest złego w staniu na bramce?
Dokładnie. Sam zawsze stałem na bramce. Po prostu gra się na takiej pozycji na jakiej najlepiej się ktoś czuje.

Ja wolałem zawsze przedmioty humanistyczne. Nie lubiłem ścisłych.
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2012-09-07, 19:52   

Zrozumcie że nie każdy chce się uczyć np. Polskiego, bo w życiu prawdopodobnie nie przyda mu się ten przedmiot. Ja na przykład w 100% odpuszczam Fizykę bo nie wiążę żadnej przyszłości z tym przedmiotem także z oceny dopuszczającej będę się cieszył.

A co do stania na bramce na W-F, rzadko w klasie znajduje się bramkarz z prawdziwego zdarzenia, więc stawia się tego kto ma najmniej do zaoferowania w polu, logiczne.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 7
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group