Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat «» Następny temat
WYNIKI
Autor Wiadomość
krzemo



Pomógł: 21 razy
Wiek: 107
Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 77
Wysłany: 2012-08-20, 10:52   WYNIKI

Story: Tej nocy magiowie zamieszkujący poniższe gmachy nie spali zbyt dobrze. Szóste piętro zostało wybudowane, magie przedstawione, teraz czas się dowiedzieć która komnata zostanie pokryta złotem, która srebrem a która brązem...

Czarodziej Page wezwał drużynę Minosa, tak na wszelki wypadek. Maszkarra rzucił na samego siebie zaklęcie "Rozluźnienie", gdyż nie mógł wytrzymać emocji. Lord Kloszardes, słysząc zamęt dwa piętra nad sobą, użył zaklęcia "wysysanie energii" - on też chce być gotowy. Wszak dawno nie słyszał jakichkolwiek rumorów w budynku Kolegium Magii. Tymczasem chaosyta Cycu, założyciel tego gmachu zamieszkujący parter, zajęty był innymi sprawami, niekoniecznie magicznymi i dla świętego spokoju zastawił drzwi do siebie zaklęciem "wrota eteru".

Na nowo zabudowanym piętrze wrzało. Łowca ubrał się w odświętny strój i puszył w sposób, którego nie można było nie zauważyć, chociażby przez silną woń perfum
-moorland ist gut land! Ja ja. Heitland kraft!!!
-weź się, kuraku ty jeden po polsku mów albo poczujesz moc siły odśrodkowej - rzekł Olek i postraszył strzałą przeciwstawienia. Łowca jednak rzucił spojrzenie tak tajemnicze, że nie wiadomo co chciał przez nie przekazać i poszedł popuszyć się w innych kątach szóstego piętra. -tu się coś nie zgadza - rzekł Matematolog Yarzapp - gdzie są wyniki? Polomagu, czy nie rzuciłeś jakiejś kaczki dziennikarskiej? Czy ten konkurs to nie jest jakiś mało śmieszny żart?
-ależ skąd - odpowiedział lekko zdziwiony Polomag - ale kusi mnie by rzucić Komisje śledczą na całą tę sprawę - dodał.
-spokojnie, mamy dopiero 10tą godzinę - rzuciła Sztucica MamGraymona - poczytać wam coś? mam kilka książek z których stworzyłam swą magię
-prowadzący pewnie siedzi na ircu, hahaha!!! Oczywiście sam! - rzucił w pewnym momencie satyryk Leance.

Nagle wrota prowadzącego zostały otwarte i wyszedł badacz manuskryptów Prichardowskich - krzemo.
-a co to za wrzawa? Spokojnie, wyniki już mam. Panowie, chodźcie, chodźcie... - dodał, drugą część wypowiedzi kierując do trzech budowniczych wożących taczki ze złotem, srebrem i brązem
-e, kjerownik, <smark> dzie my to robić mamiem? Dzie, sie pytam.
-kto nie pyta, ten łachmyta. Spokojnie panowie
-dobra kjerownik weź tu nie <censored> kto nam bedzie za nadgodziny płacił
-dobra dobra, już mówię - podszedł krzemo do mównicy, po czym zaczął:


Konkretniej: Szanowni magowie! Szanowni goście! Głosy policzyłem i trzymam je w tej szkatule i w tymże momencie dostojnie ją otwieram. Czytam. Co? SPOKÓJ!! Bo mózgi wam zdezaktywuje. Czytam!

Pierwsze miejsce otrzymuje Demonologia z niesamowitym potencjałem 15 punktów!
Drugie miejsce otrzymuje magia satyry AW z siłą 11 punktów!
Trzecie miejsce otrzymuje magia umysłu ilością 10 punktów

Czwarte miejsce zdobyła Polomagia mając 9 punktów
Piąte miejsce otrzymuje magia matematyki z ilością 6 głosów
Szóste miejsce dostała magia sztuki z pomocą 5 punktów
Siódme miejsce dorwał Łowca i jego 4 punkty
Ósme miejsce otrzymuje czysta i cnotliwa magia Przeciwstawienia


Jak zareagowali nasi magowie? Spójrzcie na wypowiedzi poniżej...
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-08-20, 11:14   

<Łowczy zaklął szpetnie, wysmarczył się na podłogę, poszurał butami i... tyle go widzieli. Jednak do wprawnych słuchaczy mogło dojść parę urywków zdań, czy żalów wyrzucanych na niczego niewinne sługi>

- Ich wusste, aby nie robić cholernej, poważnej magii.
- ...ludzie nie lubią czytać w tych czasach, trza było zdjęcia machen! Ale ten, pies go...
- (przez łzy) Ale że z polomagia?!
- ...pnym razem narobię na parkiet, a nie gute, starke magię zrobię. Ot co!

Legendy opowiadają, iż Łowczy kiedyś powróci, ale tym razem z takim szajsem jakiego nawet w necie nie bylo.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2012-08-20, 12:15   

4 miejsce jak dla mnie zupełne zaskoczenie. Dzięki za głosy :D
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-08-20, 12:53   

No cóż Łowco, Twoja praca nie została widocznie należycie doceniona, naciesz się przynajmniej tymi trzema punktami ode mnie ;)

Btw. Czy wrzucisz, krzemo, wykaz ocen od każdego z userów?


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2012-08-20, 12:58   

To po co było tajne głosowanie? XD

macie moje
3 pkt The Judas Kiss
2 pkt Leance
1 pkt lol772
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2012-08-20, 13:14   

isan napisał/a:
To po co było tajne głosowanie? XD

Dobrze, że to żart.
3 pkt. krzemo
2 pkt. The Judas Kiss
1 pkt yarzapp
Nie mogłem się zdecydować, czy dać 1 pkt yarzappowi, czy Łowcy.:/

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-08-20, 13:20   

No dobra, to jak tak to i moje:
Łowcakur - 3 pkt.
The Judas Kiss - 2 pkt.
Mandraghora - 1 pkt.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Mandraghora 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 578
Wysłany: 2012-08-20, 13:26   

Lulz, ten jeden punkt to chyba z litości. :D

GRATULACJE dla zwycięzców :!:

Life is complex: it has both real and imaginary components.
 
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-08-20, 14:09   

3pkt - Krzemo
2pkt - Mandy
1pkt - Judas (tutaj wachalem sie pomiedzy matematyka Yarzappa, az musialem rzucac moneta i punkt przypadl Judasowi)

Cytat:

No cóż Łowco, Twoja praca nie została widocznie należycie doceniona, naciesz się przynajmniej tymi trzema punktami ode mnie ;)


Jak to mowil Lowczy, zbyt duzo tekstu i za malo (oczywistych) zartow. Milo mi iz uwazales moja magie za najlepsza.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2012-08-20, 20:19   

Magia AW (AW w satyrze II) (Leance) 3 punkty
Magia Matematyki (yarzapp) 2 punkty
Demonologia (The Judas Kiss) 1 punkt

Osobiście myślałem, że wygra Leance. Wygrał The Judas Kiss, ale nie ma się co dziwić, bo to bardzo solidna praca jest i przez moment zastanawiałem się czy nie dać 3 punktów.
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-08-21, 10:09   

Ja oceniałem wiele różnych aspektów, magia AW Leance'a najlepiej wypadła jeśli chodzi o: walory dodatkowe (w tym przypadku humor, ciekawe powiązania z forum), a nieźle wypadła pod względem oprawy graficznej (ale tu przegrała już nieco z Łowcą i Judasem). W innych aspektach już wypadła blado, dlatego też zabrakło jej w mojej ocenie.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-08-21, 13:20   

Leance napisał/a:
Nie doceniasz potęgi skutecznej reklamy.

A nie rozważyłeś w ogóle opcji, że stworzył on po prostu ciekawą magię z ciekawą oprawą, dodał fajne jednostki z własnymi grafikami i zwyczajnie zasłużył na to zwycięstwo?


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Leance 



Pomógł: 44 razy
Wiek: 30
Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 2682
Skąd: Warszawa / Lublin
Wysłany: 2012-08-21, 13:23   

yarzapp napisał/a:
własnymi grafikami

Przecież to wszystko grafiki wyciągnięte z neta/innych gier. Własne grafiki to miał Lowcakur.

Dobra, nie wyszła mi awantura, bo wszyscy po stronie krzema :( Już nic nie mówię.
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-08-21, 14:03   

Ja myślę, że to nie kwestia samych ludzi tylko kryteriów, jakie im służyły do oceny, ja przykładowo sobie wybrałem kilka aspektów, na które kładłem największy nacisk i każdy z nich oceniałem z osobna, a potem po prostu sumowałem i otrzymałem wynik końcowy.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2202
Wysłany: 2012-08-21, 14:03   

Tak mówiąc po prawdzie jak krzemo robił swoje zabawne magie to było ok, ale jak on postanowił zrobić coś poważnego to reszta zabawna jest zła, stąd ta anty reklama. Mowa tu o odgrzanym kotlecie była, mało komu udaje się zrobić odgrzane danie lepszym.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group