Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
LONDON 2012
Autor Wiadomość
Biesman 



Wiek: 26
Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 24
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-08-08, 22:16   

Siatkarze przegrali, duże rozczarowanie, ale nie ma co krytykować czy przeklinać.
Po prostu rywal był lepszy, trudno.
Jak dla mnie są świetni, wygrali Ligę Światową i właśnie o tym powinniśmy przede wszystkim teraz pamiętać. Wiadomo, to nie to samo co medal olimpijski, ale...
Uhh, no nic, gorycz jest, ale ja osobiście nie zwykłem się załamywać czy tracić wiary w reprezentację. I tego też życzę innym :->

[ Dodano: 2012-08-08, 22:17 ]
Leance napisał/a:
Rumunia 7 - to daje jej miejsce w pierwszej dziesiątce :shock:


Hah, ciekawe zdziwienie :D
Oni zawsze byli dobrzy w lekkiej atletyce, i tu głównie zdobywają medale.

http://humanitarni.pl

 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-08-08, 22:21   

Porażka ten mecz, Rosja była zdecydowanie lepsza, a my zagraliśmy po prostu słabo, niszczyli nas często zagrywkami (nawet niezbyt mocnymi) a my wiele naszych zmarnowaliśmy. A wystarczyło wygrać z tą zakichaną Australią i byłaby dużo większa szansa na medal.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Biesman 



Wiek: 26
Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 24
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-08-08, 22:24   

No fakt, mówiąc szczerze to z Australią po prostu zasrali :/
Rosja była lepsza, my zagraliśmy słabo. Ale trudno, to jest sport.

http://humanitarni.pl

 
Kisiel 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 320
Wysłany: 2012-08-08, 23:01   

Raz się przegrywa, raz wygrywa.. dużo czynników złożyło się na tę porażkę. Szkoda tylko, że nastąpiła ona w najgorszym momencie. Za dużo szumu wokół nich, do tego- mam wrażenie- zbyt mało odpoczynku. W LŚ wygrywali praktycznie wszystko, a tu 3 zwycięstwa 3 porażki? Ewidentnie ugięli się pod ciężarem tego turnieju, czegoś im brakło. Co nie zmienia faktu, że wcale nie mam ochoty śpiewać "nic się nie stało" bo stało się, niestety..

Kompletnie rozczarował mnie Żygadło, Winiarski tez nie ten sam co kiedyś, a nasze najmocniejsze strony czyli gra środkiem i blok Stały się naszymi największymi zmorami. Takie moje odczucia..

"The problem with stupid people is that they’re too stupid to realize how stupid they are."
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2012-08-10, 21:57   

Medal, ale tylko srebro :(
USA vs Argentyna koszykówka ON LINE

Biesman napisał/a:
[ Dodano: 2012-08-08, 22:17 ]
Leance napisał/a:
Rumunia 7 - to daje jej miejsce w pierwszej dziesiątce :shock:


Hah, ciekawe zdziwienie :D
Oni zawsze byli dobrzy w lekkiej atletyce, i tu głównie zdobywają medale.

Takie sprostowanie, Rumunia nie ma żadnego medalu w LA. Pewnie miałeś na myśli gimnastykę. :-)
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2012-08-11, 02:25   

isan napisał/a:
Medal, ale tylko srebro :(


Cholerny malkontent ;-)

O siatkarzach nie chce mi się pisać, chociaż może jednak coś napiszę. Wg mnie tragedii nie ma - różnice między czołowymi drużynami (Brazylia, USA, Rosja, Włochy, Polska) są minimalne - i o wyniku czasem decyduje kilka piłek, wejście w mecz, dyspozycja rozgrywającego. Nie ma co płakać, nadal jesteśmy w tym elitarnym gronie. A jednak szkoda.

Sztafeta męska 4x100 - rekord Polski - super, szkoda że inne ekipy też bez większych błędów i zabraknie naszych w finale.
Ostanie szanse medalowe jutro?

Fantasy.. better than life..?
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2012-08-11, 09:46   

To ty nie jesteś rozczarowany? Było blisko do złota, liczyłem na nie. Co do sztafety to nie mogło się inaczej skończyć. Rywale byli po prostu za silni.
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2012-08-11, 10:49   

Rozczarowany, raczej nie. Szkoda tego jednego rzutu, ale jest dobrze!
I tak rzuciła najlepszy wynik w sezonie wtedy kiedy powinna - żeby inni nasi reprezentanci tak startowali.

Fantasy.. better than life..?
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2012-08-11, 17:53   

Oscara to zjedzą, miał taką piłke meczową, oj szkoda chłopaka. A Brazylia zawód sprawiła, Meksyk świetnie wykorzystał błędy w obronie i zasłużenie złoto zdobywa ;)
 
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2012-08-11, 18:21   

No Oscar się nie popisał, ale ostatecznie był jednym z lepszych na boisku. Cały czas próbował, brał na siebie ciężar gry. Pato kiepska zmiana, Hulk trochę lepiej (nie jestem do niego przekonany w kontekście przejścia do CFC). Brazylia rozczarowała, ten mecz im się bardzo źle ułożył.
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2012-08-11, 18:43   

HUlk to porażka co dzisiaj zagrał, jedynie gol go usprawiedliwia. Przecież te jego rożne i wrzutki, także dryblingi to wszystko nieudane. Neymar za dużo gwiazdorzył, ale jeden trick mu sie udał :0
 
 
Biesman 



Wiek: 26
Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 24
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-08-12, 13:16   

isan napisał/a:
Pewnie miałeś na myśli gimnastykę.


Tak, dokładnie tak ;-)

http://humanitarni.pl

 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-08-12, 16:22   

Niesamowity finał, pierwsze dwa sety pewnie wygrane przez Brazylijczyków, w trzecim też mocno prowadzili (4-5 punktów), ale ostatecznie Rosjanie wygrali 29-27, potem Rosja jakby odżyła i pokonała ich. Coś niesamowitego, kolejny raz sprawdza się zasada, że jak się nie wygra meczu 3-0, to się go przegrywa 3-2, piękny mecz, godny olimpijskiego finału.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group