Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Rzeczy związane z kucami i nie tylko
Autor Wiadomość
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2012-08-22, 14:51   

Chodzi o to, że wszystkie rzeczy związane z kucami miały sie znajdować w jednym miejscu, a nie porzrzucane po calym forum...
 
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2012-08-22, 22:10   

Cytat:
Chodzi o to, że wszystkie rzeczy związane z kucami miały sie znajdować w jednym miejscu,

Kucospam* miał znajdować się w jednym miejscu. Na pewno NIE zrezygnuje z wrzucania kuców tu i tam, ale oczywiście będę to robił w dopuszczalnych granicach/normach.
Dodatkowo w tym temacie będę wrzucał co jakiś przetłumaczone filmiki związane z kucami (jak trochę ich nazbieram)
Już tak sobię nie dogadzajcie, że w ogóle nigdzie nigdy kuców na aw nie zobaczycie. :->

Cytat:
Myślę, że wszyscy mają podobne zdanie.

Załóż temat "mądrości krzema" i tam pisz takie rzeczy :mrgreen:
Znalazł się "głos ludu" prff...
Tak sobię myślałem "ciekawe, czy ugadał się z LaEą" - i co widzę? LaEa też się wypowiedział :mrgreen: (ale to pewnie dlatego, że po prostu nie mógł odpuścić takiej okazji :lol: )
Cytat:

Zatem problem tkwi w czym innym, wrzuca półfabrykaty i szkice, zamiast dopracowanych rysunków. No cóż, nie wiem, na ile kłóci się to z ideą tamtego tematu, wiem tylko tyle, że ta dyskusja nie ma wiele wspólnego z bieżącym tematem.

No cóż. Nie sposób się nie zgodzić. Yarzapp jak zwykle pisze sensownie. Reszta stara się trollować :mrgreen: (no dobra - Łowca ty nie :D)
[Zarzuciłem wędkę. Ilę rybek złowię?]

[ Komentarz dodany przez: yarzapp: 2012-08-23, 10:02 ]
Liczba złowionych rybek: 2

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-08-22, 22:55   

Cytat:
(no dobra - Łowca ty nie :D)


A ja to co, taryfe ulgowa mam? Zaatakuj mnie, od tak dawna nikt mnie nie atakowal. Brakuje mi przemocy :<

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2012-08-22, 22:59   

Lowcakur napisał/a:

A ja to co, taryfe ulgowa mam? Zaatakuj mnie, od tak dawna nikt mnie nie atakowal. Brakuje mi przemocy :<

Myślisz, że to taryfa ulgowa? Oj mylisz się srogo. Ja po prostu wiem, że byś tego chciał, dlatego specjalnie tak napisałem, żeby nie dać Ci tej satysfakcji :mrgreen:

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-09-04, 13:47   

Coś w sam raz dla Ciebie, Tilo:
http://www.youtube.com/watch?v=kJzkA5stjZg


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2012-09-15, 07:44   



http://cheezburger.com/6579522560
:mrgreen:
Moar ponies. :}
Dla informacji.
Bronies przygotowują kilka gier - Questria, My Little Investigations, Fighting is Magic ( jest już demo), Pony kart
My Little Investigations jest przygodówką, FiM, to bijatyka, Pony Kart, to gra wyścigowa.
Oczywiście to nie wszystkie, bo jest tego trochę ;) i długo zajęło by mi wymienianie tego wszystkiego.
The world shal be ponyfied! :mrgreen:

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group