Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Rzeczy związane z kucami i nie tylko
Autor Wiadomość
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2012-07-31, 10:58   

Żaden z moich znajomych tego nie ogląda, a ja po prostu chciałem sprawdzić o co ten cały krzyk... i mnie to wciągnęło.
(Wcześniej oglądałem: Ziomka, Bombę, Generała Italię (Nie, to nie ja dałem ten utwór na listę) oraz troszkę mrocznych przygód Billego i Mandy. Czyżbyś zarzucał mi bycie "sezonowcem" ? :lol:
Cytat:
"niemejnstrimowy i hipsterski".

Chyba coś w tym jest, ale z drugiej strony... ja rozpocząłem przygodę z kucami po drugim obejrzeniu recki CR-a (robiłem sobię maraton recek TGWTG z napisami PL :} )
http://www.youtube.com/watch?v=H8N4XViT1IY ... To raczej nie jest tak, że oglądam/słucham "hipserskich rzeczy", żeby być cool/idąc za modą. Oglądam/slucham tego, co mi się spodoba, a że inni (w realu) tego nie oglądają/słuchają, to druga sprawa :mrgreen: . Spodobała mi się kreskówka, więc po jakimś czasie postanowiłem sprawdzić aktywność fandomu... i tak oto trafiłem na ciekawe strony, które np. zbierają twórczość fanowską.
W każdym razie.
Oglądam to, co mi się podoba nie patrząc specjalnie na modę (chociaż przyznam, że po prostu byłem ciekawy co takiego jest w tej kreskówce... i mój kuzyn to oglądał akurat + pamiętałem, że kuce zalewały kiedyś kwejka). Nie oglądam kreskówek, tylko po to, by mieć ubaw z tego, że nikt tego nie zna (chociaż lubię np. rzadką muzykę i udało mi się zebrać kilka takich utworów np. , ale one po prostu mi się spodobały. Gdyby mi się NIE spodobały, to szybko bym o nich zapomniał ;) )
Dodatkowo co do bycia "niemejnstrimowym i hipsterskim", to musiałbym nie przyznawać się do lubienia takich zespołów jak np. Queen... (no dobra.. słyszałem za mało ich utworów, żeby lubić cały zespół :mrgreen: , ale kilka utworów mają naprawdę dobrych.)
Więc nie trafiłeś ;-) Zarówno "modne", jak i "hipsterskie" kreskówki i utwory mogą mi się spodobać i kieruje się przy tym własnym gustem, a nie modą, lub popularnością...
Cytat:
Tilo nie wpychaj nam już tych kuców do gardeł

Oj tam nie marudź.
Jest porządek na forum, przestałem spamować, nawet na flp mniej kuców wysłałem..., a na aw są również inni userzy.
Może ktoś przestanie myśleć stereotypem, że kuce są tylko dla małych dziewczynek.
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-07-31, 12:05   

No dobra, oglądasz sobie tę kreskówkę, bo ją lubisz, nikt się Ciebie o to nie czepia, tylko dalej nie rozumiesz, w czym rzecz. Chodzi o to, że nadmiernie się z tym afiszujesz i wielu ludzi na tym forum już miało tego serdecznie dosyć. I nie chodzi tutaj o żadne stereotypy. Ja np. ostatnio polubiłem czołgi, gram w World of Tanks i w ogóle się zainteresowałem bardziej tematem aspektów technologicznych II WŚ. W sumie to czasem coś gdzieś o WoCie napiszę (np. w UTP), ale nie zaśmiecam forum masą linków, nie mam czołgu w avatarze, ani podpisie i do tego są na tym forum ludzie, którzy w to grają i mogę sobie z nimi urządzić pogawędkę np. jak ostatnio z Łowcąkur o czołgach francuskich. Widzisz różnicę?


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-07-31, 14:29   

Yarzapp ma 100% racji, oglądaj sobie co chcesz ale nie "kucyfikuj" wszystkich dookoła. Wiem że już nie wrzucasz tego do każdego tematu ale i tak czasem przesadzasz, każdy tutaj coś lubi ale nie każdy narzuca to innym czy zakłada specjalny wątek ;-)

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-07-31, 14:47   

Akurat specjalny wątek to najlepsze, co w tej kwestii zrobił, jak ktoś nie chce, to nie będzie tu zaglądał, albo w ogóle zignoruje wątek.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2012-07-31, 15:15   

Cytat:
Chodzi o to, że nadmiernie się z tym afiszujesz i wielu ludzi na tym forum już miało tego serdecznie dosyć

Dlatego powstał ten temat.
Cytat:
też jest kilku takich, co mają kuce w avatarze itd.

Gdyby mieli w awatarze np. avki z nowego batmana lub innego serialu, to to było by ok?
BTW: Nie zaśmiecam już forum i sb masą linków :->
Tak bardzo przeszkadza wam mój avatar? No proszę was.
Mikus
Cytat:
specjalny wątek

Wiem, ale chyba po to jest forum, żeby zakładać w nim nowe tematy.
yarzapp napisał/a:
jak ktoś nie chce, to nie będzie tu zaglądał
Cytat:

W sumie to czasem coś gdzieś o WoCie napiszę (np. w UTP),

Czyli spamujesz, tyle, że w innym temacie.
Duża różnica. Naprawdę. Ogromna.
Przypominam, że założyłem ten temat dlatego, że fandom jest aktywny i gdyby ktoś chciał, to może sobię sprawdzić kilka przykładowych utworów/innych rzeczy stworzonych przez fanów
Rozumiem, że fani WoT również tworzą utwory/inne rzeczy dot. tej gry?
BTW: Ja nikogo nie zmuszam, żeby to oglądał, a przestałem spamować w innych miejscach.
Po co pokazywać utwory na forum o MLP, jak tam już większość z tego znają?
Spinacie się, a sami święcie nie jesteście, bo czasami spamujecie gorzej ode mnie (przynajmniej teraz, gdy ja przestałem... czyżbyście próbowali wyrównać poziom spamu? :-> )
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-07-31, 15:32   

Tilogour napisał/a:
Czyli spamujesz, tyle, że w innym temacie.
Duża różnica. Naprawdę. Ogromna.

Nie widzę celu tej docinki.
Jest różnica pomiędzy jedną (tak, do tej pory jedną) wzmianką o nowo nabytym czołgu w WoCie (i to w temacie, który służy do pisania o wszystkim), a zasypywaniem ludzi gdzie się da miesiącami kucykami pomimo tego, że nikt tego nie chciał. Jak będę chciał się podzielić czymś więcej, czy przeprowadzać kampanię zachęcającą do grania w WoTa, to od razu założę nowy temat, a nie po pół roku zasypywania ludzi czołgami do znudzenia.
Tak więc napisałeś to sarkastycznie, ale się nie myliłeś, różnica jest ogromna.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2012-07-31, 15:53   

No dobra.. masz rację. Za bardzo zaszalałem na początku i spamowałem kucami wszędzie gdzie się dało (tak naprawdę, to głównie sb i trochę flp), ale teraz już przestałem.
Nie będę Ci już docinał (to taka słaba prowo. była). Mam przepraszać każdego usera z osobna za mój spam? :mrgreen:
No cóż... spamowałem etc. zgrzeszyłem srogo, nie słuchałem Natanka, ale już się poprawiłem i jestem prawie "świętny" :lol: .
Raz na jakiś czas coś napiszę w tym temacie i tyle : ) (a niedługo zrobię aktualizację, bo jestem w trakcie tłumaczenia nowych filmików).
To ciekawe. Przestałem kucyfikować forum i mam za to hejty. :mrgreen:
Ale z tym avatarem, to daj spokój : )
 
Malekith 
I Am Justice



Pomógł: 85 razy
Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 2986
Wysłany: 2012-07-31, 15:58   

 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-07-31, 16:10   

Tilo trochę źle mnie zrozumiałeś, nic do Twojego tematu ani Twojej fascynacji kucami nie mam tylko próbujesz wmówić na siłę innym że to jest fajne i że nie oglądamy tego bo boimy się krytyki. Wrzucaj co chcesz ale nie wpychaj nam tego na siłę.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-07-31, 16:10   

W obu przypadkach zdaje się być tak samo.

[ Dodano: 2012-07-31, 16:12 ]
krzemo napisał/a:
przecież nie wszystkie kucyki są różowe

no ale część jest, taka różnica.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2012-08-02, 20:20   

Mikus

Ok. Już nie będę tego robił. Kto nie chce, niech nie ogląda : ).
Kto widział, a nie lubi...j/w
Nowe filmiki : >
PMV
http://www.youtube.com/watch?v=2Xk35DA5EDE
Fun with MLP
Horse M.D.
http://www.youtube.com/watch?v=c16MROw6veI
I przy okazji stary żarcik

:lol:

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2012-08-22, 12:35   

Nie. Nie mógłbym. Nawet na to nie licz.

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-08-22, 12:50   

krzemo napisał/a:
najwryraźniej jakiś moderator uznał: "lepiej usunąć jeden post niż przesunąć te wszystkie rysunki kucyków do tematu o kucykach.".

Tamten temat nazywa się "opublikuj swoją twórczość", a to są autorskie rysunki Tilga, zatem pasują tam jak najbardziej, nie wiem, czy nawet nie bardziej niż tutaj.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-08-22, 13:02   

Coz, ja juz od dawna mowilem Tilowi, aby wrzucal tylko gotowe rysunki, bo szkicow nie oceniam. Lecz, jak widac nie skutkuje.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-08-22, 13:05   

krzemo napisał/a:
lepiej żeby tilgor wstawiał setki swoich ćwiczeń do tematu z gotowymi dopracowanymi pracami

Zatem problem tkwi w czym innym, wrzuca półfabrykaty i szkice, zamiast dopracowanych rysunków. No cóż, nie wiem, na ile kłóci się to z ideą tamtego tematu, wiem tylko tyle, że ta dyskusja nie ma wiele wspólnego z bieżącym tematem.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 2 z 3
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group