Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Might & Magic : Duel of Champions
Autor Wiadomość
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-07-18, 14:13   Might & Magic : Duel of Champions

Jak w temacie. Jest to gra karciana, obecnie trwa beta. Oczywiście gra nawiązuje do serii M&M tzn. stwory, czary itp. są to odpowiedniki z Homm 6. Ja jako nowicjusz w karcianke nie oczekiwałem po tej grze zbyt wiele, ale się pozytywnie zaskoczyłem. Gra naprawdę z jajami, trzeba dużo kombinować.

Co więcej o grze:
- Mamy 4 frakcje (jak narazie) Inferno, Nekro, Twierdza, Sanktuarium ? (To z ludzmi)
- Mamy 5 typów kart: Stworzenia, Czary, Łud Szcześcia, Bohaterowie, Wydarzenia
- Jak to w karcianej grze mamy jeszcze rodzaje kart ze względu na zajebistość: Zwykłe, Niezwykłe, Rzadkie, Epickie

Chciałem napisać o co chodzi w grze, ale jakoś mi przeszło, ja sam obczaiłem i miałem z tym dużo frajdy.

Tutaj możecie dostać klucze do bety (nie wiem czy jeszcze aktualne)

http://www.gry-online.pl/promocje.asp?ID=75

Z ciekawszych rzeczy powiem, że gra będzie darmowa, wraz z mikrotransakcją, ale co mnie cieszy jak narazie nie widać po grze by osoba która zainwestuje siano była przepakowana i nieosiągalna dla zwykłego gracza, tylko po prostu dostaje szybciej to na co przecietny gracz musi pracować. I co najważniejsze z teoretycznie słabszymi kartami da się wygrać, trzeba tylko umieć myśleć.

Ja pocinam jak mam czas w bete, gorąco wam polecam, na mnie gra robi naprawde pozytywne wrażenie. Oczywiście jest to beta więc jeszcze wielu opcji nie ma i jest tylko 256 kart, ale wszystko z czasem.


Sorka za brak zorganizowania w tym poście.

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
restling 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 381
Wysłany: 2012-07-18, 22:25   

Majer napisał/a:
Łud


A nie Łut?
Napisz jak wyjdzie, nie lubię grać w bety :-P
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group