Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
EURO 2012

Kto wygra EURO2012
Polska
25%
 25%  [ 5 ]
Niemcy
25%
 25%  [ 5 ]
Hiszpania
20%
 20%  [ 4 ]
Portugalia
5%
 5%  [ 1 ]
Włochy
0%
 0%  [ 0 ]
Francja
0%
 0%  [ 0 ]
Holandia
15%
 15%  [ 3 ]
Anglia
5%
 5%  [ 1 ]
ktoś inny
5%
 5%  [ 1 ]
Głosowań: 20
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2012-04-17, 07:09   EURO 2012

Pora zacząć temat. Mistrzostwa tuż, tuż :-)

Na początek moje typy na to kto zdobędzie mistrzostwo Europy, kto będzie "czarnym koniem" imprezy, oraz kto sprawi największy zawód.
Mistrzostwo: Niemcy.
Nie jestem wielkim fanem niemieckiej reprezentacji, ale styl w jakim wyszli ze swojej grupy eliminacyjnej robi wrażenie. Może nie była to najsilniejsza grupa, ale nie potknąć się w 10 kolejnych meczach - to nie zdarza się często. Do tego Ozil, Khedira, Lahm, Hummels, Gomez.
Hiszpania? Ileż można...

"Czarny koń" : Polska.
Bo jakże by inaczej. Po wyjściu z grupy z 1. miejsca (i nie wpadnięciu na Niemcy), pokonamy Portugalię - płaczący Ronaldo, aby później w półfinale ulec Hiszpanii. Nasze trio z Dortmundu już w fazie grupowej zapewni Lewandowskiemu tytuł króla strzelców turnieju, a Błaszczykowski i Piszczek znajdą się w turniejowej "11".

Rozczarowanie: Anglia.
Po raz kolejny. Brak awansu z teoretycznie przeciętnej grupy. Konflikty w drużynie. Kłopoty z trenerem. Zbytnia pewność siebie. A do tego kolejny skandal z udziałem wielkiego Johna T.
To wszystko sprawi, że Anglicy wraz z towarzyszącymi im WAGS szybko wrócą do domu.

Fantasy.. better than life..?
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2012-04-17, 07:53   

Mistrzostwo: Holandia po zaciętym meczu z naszym zachodnim sąsiadem.

Czarny koń: Włochy ze swoim zupełnie przewietrzonym składem

Rozczarowanie: też myślę że Anglia bo od kilkudziesięciu lat są w gronie faworytów takich imprez, a ciężko im dojść choćby do półfinału.

Prognoza Polski i Ukrainy:
Polska 1/4 finału; Ukraina tylko faza grupowa.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-04-17, 14:24   

Mistrzostwo - kolejny raz Hiszpania, myślę że nadal mają najmocniejszą ekipę i jeśli już mają przegrać to z Niemcami.

Czarny koń - Anglia, co roku największy zawód to może tym razem ugrają coś więcej, skład mają nieprzeciętny.

Rozczarowanie - Portugalia/Francja, obie mocne ekipy ale brak im lepszego zgrania, myślę że dość szybko odpadną.

Co do polaków to obstawiam odpadnięcie zaraz po wyjściu z grupy, tak czy tak będzie to postęp.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-04-17, 18:00   

Bartman, raz już pytałem i nie doczekałem się odpowiedzi: będziesz organizował typera?


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2012-04-17, 18:03   

Oczywiście, że będę :-D
Musowo. Myślę, że temat założę tak 2-3 tygodnie przed mistrzostwami.

Fantasy.. better than life..?
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2012-04-17, 18:07   

mistrz: niemcy
czarny kuń: zdecydowanie anglia
rozczarowanie: polska
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2012-04-17, 18:22   

Osobiście absolutnie nie wierzę w Anglię (czy czyni ich to "czarnym koniem" w moich oczach? może, potencjalnie). Całe to zamieszanie z trenerem, do tego tyle silnych osobowości w jednym zespole, do tego niekoniecznie w najwyższej dyspozycji.
Awans do 1/4 będzie chyba maksimum tego co mogą osiągnąć.

Fantasy.. better than life..?
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2012-04-17, 18:25   

Mistrz: Holandia
Mam nadzieję, że nie Niemcy ze swoją drużyną zbieraną z całego globu.
Czarny Koń: Polska
Więcej ciężko powiedzieć, ale myślę, że Smuda miał dość czasu na stworzenie solidnej drużyny - poza tym o trio z Dordmundu głośno w całej Europie.
Rozczarowanie: Hiszpania
Mam nadzieję, że z grupy wyjdzie Chorwacja i Włochy:)

 
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2012-04-17, 18:43   

Mistrz: Hiszpania
Niemcy także są mocni jednak to Hiszpanie są hegemonami ostatnich 4 lat, a talenty coraz większe typu Soldado, Mata, Negredo, o ile pojadą na Euro, o ile zagrają, bedą gwiazdami :)
Czarny Koń: Polska
To nie patriotyzm, lecz nasz trójkąt z Borussi może zrobić różnice oraz dobra obstawa bramki w osobach Szczesnego czy Fabiańskiego.
Rozczarowanie: Holandia
Nie wierze w ten zespół, RVP nie wygra sam, a Robben czy Snejder nie pomogą tym razem, także to może być największa klapa mistrzostw.
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2012-04-17, 19:26   

Najchętniej na bramce widział bym Boruca bo to od kilku lat klasa światowa. Szczęsny zaś w meczach często jest niepewny i jego dyspozycja zależy od dyspozycji drużyny.
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2012-04-17, 19:49   

W sumie to Hiszpania pod względem indywidualności jest na takim poziomie, że dla mnie mogę być i mistrzem i rozczarowaniem EURO.
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2012-04-17, 22:49   

Co prawda to prawda, Boruc zawsze nam na mistrzostwach ratował dupę i to raczej by się nie zmieniło, ale spoko, po Euro Dyzma odejdzie i ktoś lepszy będzie chciał wziąć tą reprezentacje i nad nią popracować.
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2012-04-18, 06:53   

Co z tego, że Boruc jest w dobrej formie jak nie zasługuje na reprezentowanie Polski. Taki plebs w szatni może rozwalić całą drużynę swoim zachowaniem.
Nie wiemy też dokładnie jak Boruc podpadł Smudzie, ale jedno jest pewne - on jest trenerem Reprezentacji (nie jakiś LaEa, lol czy inni internetowi krzykacze) i właśnie Smuda podejmuje wszystkie decyzje - czy trafne? Po części tak (jak wywalenie chlewu z Reprezentacji), co do reszty przekonamy się po Euro.

 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-04-18, 07:30   

Przecież nikt tu się nie bawi w trenera, każdy po prostu pisze co myśli i ja również od zawsze uważałem że Borucowi się pierwszy skład zwyczajnie należy bo to świetny bramkarz. Plebsem to sobie nazywaj kolegów w szkole jak Ci pozwolą, czasem mu odbijało ale przynajmniej zawodnicy czuli do niego jakiś szacunek a to w przypadku bramkarza bardzo ważne, co to za bramkarz któremu nie ufa reszta zespołu. W krzykacza tutaj to Ty się bawisz.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2012-04-18, 07:32   

Jak on jest plebsem to ty kim, śmietnikarzem? To że Polak lubi się napić po zwycięstwie czy porażce to każdy wiedział, a że pan Smuda chce być gwiazdą reprezentacji to mąci, raz powie, że nie zagra na Euro ktoś, zaraz powie, że jest pod wrażeniem czyjąś grą sratatata. Taki celebryta nie trener który skupią się na mediach, a nie na prowadzeniu drużyny. A boję się, że nie wykorzysta potencjału, który mamy największy w ostatniej dekadzie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 1 z 10
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group