Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Przesunięty przez: lol772
2008-08-12, 09:04
The Forge

Czy The Forge mogło by być w Heroes 3?
Tak.Chciałbym to miasto.Miło było by walczyć czołgiem z rusałką.
47%
 47%  [ 45 ]
Nie chciałbym bo jest głupie.
40%
 40%  [ 38 ]
Żal.Nie chcę tego Forge.Boje się kosmitów.
6%
 6%  [ 6 ]
Nie Wiem.Po co się pytasz?
6%
 6%  [ 6 ]
Głosowań: 95
Wszystkich Głosów: 95

Autor Wiadomość
Lord Kloszardes 
Kalasanty, The Great



Wiek: 114
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 223
Skąd: Międzymordzie
Wysłany: 2008-04-22, 14:16   

Heroes i M&M to praktycznie to samo, tylko że jedna gra to strategia a druga rpg.

www.magicworld.mojeforum.net
http://resdayn.myminicity.com/
 
 
Michał3103 


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
Posty: 2263
Skąd: far away from home
Wysłany: 2008-04-22, 16:33   

Nie wiem jak wygląda Might and Magic, nigdy w to nie grałem i nie widziałem na oczy. Gram w Herosa i o tym rozmawiam. Dla M&M jak zauważyłem jest osoby dział. Chodzi o to, że mówienie, że Forge jest słuszne, bo to od dawna jest element tego świata mnie nie przekonuje. W świecie Heroes go nie ma i od pierwszej gry nie było.

Może trochę zdublowałem swojego poprzedniego posta, ale chciałem być dobrze zrozumiany.
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-04-26, 23:30   

Do mnie the forge nie trafia bo Tarnum napisałeś że wszystkie jed. to zacofane kolonie dawnych cywilizacji ok może i tak jest i jest z tym dobrze to dlaczego teraz mają być nowoczesne ??

Nie próbuj mi wmówić że lasery , bajery to ten sam klimat. Bo nie liczy się tako jako wymyślona prawda lecz odczucia graczy a są takie że każdy dosłownie 99.9% wyobraża sobie że jed. z H3 są tak jak pisałeś z średniowiecznych bajek i z mitologii itp. I twórcy musieli wziąć z nich przykład bo w książkach o mitologi nic nie piszą że np. Minotaur,pegaz,elf, czy krasnal są to zacofane kolonie. I twórcy tych postaci w różnych powieściach np. Tolkien daje jakąś wzmiankę o zacofanych cywilizacjach ?

Wyczytałeś gdzieś że Inferno tzn. jego jednostki są z kosmosu równie dobrze można powiedzieć że halabardnik,kusznik,krzyżowiec też są z kosmosu (Czy ktoś powiedział że w kosmosie są tylko nowoczesne cywilizacje) Bo w takiej wersji jaką dali w Forge to sorka ale dają ich w nowoczesnym świetle co nie pasuje

Ogr z wyrzutnią rakiet vs Ogr z maczugą ?
Naga z mieczami vs Naga z karabinami

Rownie dobrze mogli dać czołgi,jeepy,żołnierzy czy terrorystów z bombami lub dzikusów z kamieniami,łukami,prymitywnymi mieczykami i dzidami.

Z tej mojej wypowiedzi pytam się ciebie Tarnum

Co ma wspólnego The Forge z resztą Zamków w H3 !!!!

Bo powiedzenie że są z kosmosu (Jak wszystko) i zaginione cywilizacje mogą być ale nie z taką różnicą potencjałów (Odstępie czasowym)

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-04-27, 10:37   

Moim zdaniem the forge jednak nie pasuje do homm3 ponieważ to gra magi i mocy a nie laseru i kuli!
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-27, 12:41   

lol772 napisał/a:
Nie próbuj mi wmówić że lasery , bajery to ten sam klimat. Bo nie liczy się tako jako wymyślona prawda lecz odczucia graczy a są takie że każdy dosłownie 99.9% wyobraża sobie że jed. z H3 są tak jak pisałeś z średniowiecznych bajek i z mitologii itp. I twórcy musieli wziąć z nich przykład bo w książkach o mitologi nic nie piszą że np. Minotaur,pegaz,elf, czy krasnal są to zacofane kolonie. I twórcy tych postaci w różnych powieściach np. Tolkien daje jakąś wzmiankę o zacofanych cywilizacjach ?

Tak więc uważasz, że fantasy polega na zerżnięciu wszystkiego po raz n-ty od Tolkiena :lol:

Majer napisał/a:
Co ma wspólnego The Forge z resztą Zamków w H3 !!!!

:lol: Weź nie potępiaj w czambuł tego, na czym się nie znasz :lol:
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-04-27, 14:32   

Tarnum napisał/a:
lol772 napisał/a:
Nie próbuj mi wmówić że lasery , bajery to ten sam klimat. Bo nie liczy się tako jako wymyślona prawda lecz odczucia graczy a są takie że każdy dosłownie 99.9% wyobraża sobie że jed. z H3 są tak jak pisałeś z średniowiecznych bajek i z mitologii itp. I twórcy musieli wziąć z nich przykład bo w książkach o mitologi nic nie piszą że np. Minotaur,pegaz,elf, czy krasnal są to zacofane kolonie. I twórcy tych postaci w różnych powieściach np. Tolkien daje jakąś wzmiankę o zacofanych cywilizacjach ?


Tak więc uważasz, że fantasy polega na zerżnięciu wszystkiego po raz n-ty od Tolkiena

O wypraszam tego nie napisałem ja!
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-27, 18:57   

Sory, jakiś bug :-/
 
Majer 



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 1759
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-04-28, 11:36   

Moc i magia "Fantasy" Zawsze będzie zerżnięta poraz n-ty od Tolkiena bo nikt już nie wymyśli nowego fantasy. Tak jakby powiedzieć że samochody są zerżnięte od pierwszego kolesia który je stworzył a sci-fi też jest od kogoś zabrane. To jest jak wynalazki udoskonalić można ale zrobić już raczej nie w tej dziedzinie.

Napisałeś nie pisz o tym o czym się nie znasz to weź mnie oświeć i wytłumacz jak tak dobrze ty się na tym znasz

"Co wypijesz to wypocisz, co cię nie zabije to cię wzmocni"
 
 
Morhad


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 459
Wysłany: 2008-05-01, 20:27   

Mi tam bardziej podoba się conflux od forge. I dobrze wg. mnie, że niebiańska kuźnia nie pojawiła się w H3.



WISŁA KRAKÓW!!!
 
Pioter ziom 
Po prostu ziom



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 511
Skąd: Erathia
Wysłany: 2008-05-02, 12:25   

Oj Tar-NOOB zaraz wejdzie do ostrej akcji. :P Czyli wychodzi na to, że większość (jeśli nie prawie wszyscy) nie żałują wyboru WŻ. I ja też nie. To miasto nawet mi się bardzo spodobało, szczególnie magiczna uczelnia.

pIsHeM PoPrAfFnIe pO PoLsKó :*:*:*:* :) ^^
.
 
 
Tarnoob
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-02, 12:42   

Conflux miał wejść i tak - w "The Shadow od Death". Mielibyśmy 10 miast, a przez tą ciemną hałastrę mamy tylko 9.
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-05-02, 16:03   

Ja chcę mieć miast więcej niż 10 wtedy gra byłaby o wiele ciekawsza!
 
nick194 
Bastion


Pomógł: 3 razy
Wiek: 29
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 370
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: 2008-05-10, 22:07   

Właśnie!
A nie że nic i tylko cały czas te same zamki..
Jak zaczynaliście grac mieliście taką frajdę jak "co to za potwór", "nowy zamek - bagieny", "łał niebieskie smoki!" ?

Potrzeba trochę nowości kombinacji w H3!!!

Jeżeli chcesz pokoju, szykuj się do wojny...
Jak pokój zwalcza wojnę? - Wojną!
 
 
lol772 



Pomógł: 21 razy
Wiek: 29
Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 3176
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-05-11, 08:08   

Właśne kiśniemy w tych starych zamkach a ubival nic nie robi.Mogli by zrobić dodatek do heroes 3 z 5 miastami tylko ie jakieś 3d tylko zwykły heroes!
 
Morhad


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 459
Wysłany: 2008-06-01, 11:45   

Szczerze mówiąc, to, gdy patrzyłem na screeny z H5, to mi się nie podobały. Jakoś wolę grafikę z trzeciej częsci, niż takie 3D. Zupełnie wystarczą dwa wymiary.



WISŁA KRAKÓW!!!
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 4 z 14
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group