Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Seriale
Autor Wiadomość
Ja
Ego



Pomógł: 3 razy
Wiek: 14
Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 285
Skąd: z domu (twojego)
Wysłany: 2012-12-30, 14:45   

altaeir napisał/a:
Czy ogląda ktoś serial Breaking Bad?

Tak.
altaeir napisał/a:
czy dalsze odcinki i sezony trzymają dobry poziom?

Tak.

"Shame is like having a daughter with red hair and freckles. You cannot let it become part of your life." - Wilfred
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2013-02-21, 19:16   

Gra o tron rewelacyjny serial. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Mimo niewielkiego budżetu stworzyli coś genialnego. Bardzo ciekawe postacie świetnie zagrane np. Eddard Stark, Jon Snow, Robb Stark, a przede wszystkim Tyrion Lannister.
Przebiegów wielkich bitew nie było, ale za to pojedynki trzymają poziom. Polecam każdemu. Pierwszy sezon jednak lepszy od drugiego. Ogólnie 9/10.

Oceniam serial, a nie poziom adaptacji.
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-02-21, 19:52   

Ja ostatnio trochę się wziąłem za nadrabianie seriali. Obejrzałem Rzym ale mnie nie zachwycił, coś jak trójka Ojca Chrzestnego, niby fajna ale za dużo polityki a za mało akcji. Podobały mi się role Tytusa i Worenusa, na nich się w zasadzie opiera ten serial.

Nadrobiłem też ostatni sezon Housa, trzyma poziom podobnie jak poprzednie jednak zakończenie było takie sobie, poprzedni sezon zakończyli zdecydowanie lepiej, niedosyt pozostaje.

Dokończyłem True Blood, czekam na 6 sezon, 5 był całkiem niezły. Choć tym razem nie doszły żadne nowe "stworzenia" to podobało mi się, był to nawet plus bo za dużo już się narobiło tych nadprzyrodzonych istot.

Misja Afganistan - polski więc nie spodziewałem się cudów i przynajmniej się nie rozczarowałem, oglądało się przyjemnie mimo strasznej schematyczności i przewidywalności. Widziałem lepsze polskie produkcje ale myślę, że warto przebrnąć przez te 13 odcinków.

Suits - nowość dla mnie, trochę osób mi to polecało i w końcu się za to zabrałem. Ależ ja bym chciał mieć zdolność do rozumienia i zapamiętywania wszystkiego, co przeczytam jak główny bohater, taki mega bonus na starcie. Co do samego serialu to schematem przypominał mi Housa - jest zagadka, próbują ją rozwiązać, komplikuje się a na końcu znajdują ciekawe rozwiązanie. Mimo to jeden z lepszych seriali, jakie oglądałem.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Mszostus



Wiek: 30
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 32
Wysłany: 2013-03-02, 01:15   

Od niedzieli rusza kolejny sezon Rancza, pewno wszyscy znają, serial naprawdę dobry, ciekaw jestem co się będzie działo.
Ostatnio też oglądałem parę odcinków serialu Przystań, wygląda na to, że był dopiero jeden sezon.


Zagraj w pokemony :)
 
Mandraghora 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 578
Wysłany: 2013-04-14, 13:33   

3. sezon "Gry o tron" niedawno się rozpoczął. Jak wrażenia? Oglądaliście już?
Po obejrzeniu pierwszego odcinka mogę śmiało powiedzieć, że serial trzyma poziom. Jakiś. Tylko że ma coraz mniej wspólnego z książką, o ile mi pamięć nie szwankuje za bardzo. Mam nadzieję, że 3. sezon nie okaże się taki, jak 2., w którym coś ciekawego zaczęło się dziać dopiero pod koniec.

Life is complex: it has both real and imaginary components.
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-04-14, 14:00   

Ja chyba poczekam aż wyjdzie cały albo chociaż połowa żeby nie czekać po każdym odcinku na kolejny tylko móc sobie włączyć w każdej chwili. Tak z innej beczki to skończyłem Pitbulla, całkiem dobrze zrobiony, chyba bardziej podobali mi się Odwróceni ale to może z uwagi na fakt, że lubię gangsterskie klimaty, w Pitbullu wszystko skupiało się bardziej na policji.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Mandraghora 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 578
Wysłany: 2013-04-14, 14:06   

Też bym poczekała, ale lubię na fejsie za dużo fanpejdżów z "Gry o tron" i teraz ciągle mi spojlerują. Spoilers, spoilers everywhere. ;x

Life is complex: it has both real and imaginary components.
 
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2013-04-14, 20:25   

Dwa pierwsze odcinki nudne, poza tym wątek pojawienia Selmy'ego bardzo skrócili. Ale i tak czekam na następny.
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2013-04-17, 15:39   

Mi sie mieszają te wszystkie imiona, dobrze, że chociaż twarze kojarze. Nie moge sie doczekać jak tego małego króla rozkurwią, ale to pewnie trzeba bedzie czekać do 4 sezonu :<
 
 
Skwer 



Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2742
Wysłany: 2013-04-17, 15:56   

W książce ginie w 3 części.

[ Komentarz dodany przez: yarzapp: 2013-04-26, 02:21 ]
Ekhem, fajny spoiler...

 
 
Paweł 



Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 4001
Wysłany: 2013-04-19, 15:40   

Jestem po trzech odcinkach trzeciego sezonu i muszę powiedzieć, że troszkę już jedzie monotonią. Ogląda się to dobrze, ale nic jeszcze się nie wydarzyło co skłoniłoby mnie do oczekiwania kolejnego odcinka z niecierpliwością. W pierwszym i drugim sezonie oglądałem po kilka odcinków naraz. Gra o Tron co sezon jednak słabsza.
 
Xeno 
xeno



Pomógł: 27 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 2203
Wysłany: 2013-04-23, 17:35   

Nic się nie dzieje jak na razie. Jestem ciekaw jak karzełek sobie poradzi sobie z długiem państwa i czy giermek wyjawi im swoją tajemnicę:-P
Nawet żadnej dobrej intrygi jeszcze nie było do tego.
 
 
PASIXXX 


Wiek: 45
Dołączył: 21 Mar 2013
Posty: 31
Wysłany: 2013-04-23, 19:16   

Flash Forward: Przebłysk jutra kojarzy ktoś ten :) ja po pierwszym odcinku wciągnąłem wszystkie 22 odcinki i jestem pod wrażeniem ...

mi to wszystko PASI
 
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2013-05-29, 23:08   

The Big Bang Theory. No nie oszukujmy się, nie zawsze jest to wyszukany humor
( :mrgreen: ), ale zwykle mnie śmieszy (ostatnio mniej oglądam, bo średnio z czasem stoję, acz ~20 minut łatwiej gdzieś wcisnąć niż ~45-50 i to jest w tych warunkach zaleta). Jak by się pobawić w pzyhologa, to może coś jest w tym, że widzę w sobie głupszą wersję Sheldona, tak jak kiedyś głupszą wersję House'a, ale to takie pitolenie.
Poza tym Kapitan Bomba rulezzz. :lol:

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2013-05-30, 00:25   

Nie jesteś takim geniuszem jak on, ale jesteście obaj tak samo irytujący.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 6 z 9
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group