Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Seriale
Autor Wiadomość
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2012-02-12, 15:25   

w kauflandzie jest za 49,99
 
tihaaka 



Wiek: 31
Dołączyła: 04 Lut 2012
Posty: 31
Wysłany: 2012-02-25, 23:07   

Grey's Anatomy.. pierwsze 3 sezony
South Park xD
Family Guy
The Simpsons
Sons of Anarchy - polecam! 10/10
CSI:NY
i chyba tyle
 
 
yarzapp 
Scrab



Pomógł: 36 razy
Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 2169
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-05-04, 01:31   

Mikus napisał/a:
Obejrzałem pierwszy sezon Gry o tron i muszę przyznać że to bardzo dobry serial, wiele osób mi go polecało, ocena na filmwebie również wysoka no i się nie zawiodłem, zdecydowanie polecam

Tak, pierwszy sezon przeleciałem dosyć szybko, tak ze 2 miesiące po przeczytaniu pierwszego tomu sagi, który był przedstawiony w tym sezonie i muszę stwierdzić, że bardzo fajnie zrobili ten serial, większość postaci bardzo fajnie przedstawili, fabuły jakoś specjalnie nie poprzekręcali, zdecydowanie na plus i kilka drobniejszych potknięć i nieścisłości spokojnie można wybaczyć.
Natomiast drugi sezon nie jest już tak dobry jak pierwszy. Po obejrzeniu trzech odcinków zauważam, że momentami już fabuła jest mocno zmieniona w porównaniu z książką, a i najważniejsze wątki są przedstawione dosyć po łebkach, wydaje mi się, że za szybko się chcieli uwinąć z tym sezonem i stąd tyle niedociągnięć i wszystko wydaje się takie robione na siłę.


Robak nie musi otwierać drzwi, bo przechodzi pod nimi. Leming nie walczy z problemami, bo ich nie zauważa.
 
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2012-05-04, 08:52   

Dobry jest ten serial.


Niech ten Dźofrej menda zginie, nie spoilerujcie. BTW w bibliotece w OSW nie mogę tego jeszcze dostać :lol:
 
Ja
Ego



Pomógł: 3 razy
Wiek: 14
Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 285
Skąd: z domu (twojego)
Wysłany: 2012-05-04, 09:43   

isan napisał/a:
Niech ten Dźofrej menda zginie, nie spoilerujcie.


Powiedzieć kto przeżyje byłoby większym spoilerem.

"Shame is like having a daughter with red hair and freckles. You cannot let it become part of your life." - Wilfred
 
isan



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 1541
Wysłany: 2012-05-04, 09:48   

Słuszna uwaga.
 
Ja
Ego



Pomógł: 3 razy
Wiek: 14
Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 285
Skąd: z domu (twojego)
Wysłany: 2012-06-09, 20:27   

My Little Pony ma wyższą ocenę na filmwebie niż którykolwiek z tvn-ownkich seriali.

http://www.filmweb.pl/ser...gic-2010-619268

W sumie całkiem wysoko, biorąc pod uwagę jak wielu hejterów musi mieć ten/ta serial/bajka.

"Shame is like having a daughter with red hair and freckles. You cannot let it become part of your life." - Wilfred
 
Gandalf 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 24 razy
Wiek: 103
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 1690
Skąd: Wiskitki
Wysłany: 2012-06-09, 20:36   

Cóż... Kiedy zajmowałem się młodszą siostrą, musiałem parę razy siedzieć przed telewizorem, gdy leciało MLP i odniosłem wrażenie, że całkiem niegłupia jest ta bajka. A produkcje TVN-u... nie zasługują wg mnie na ocenę. Cieszę się, że coś, co może mieć jakąś wartość jest oceniane wyżej od czegoś, co tej wartości z całą pewnością nie ma (dla mnie to nawet nie jest smieszne:/).

Young man, in mathematics you don't understand things. You just get used to them.
 
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-06-09, 20:39   

Mowiac o pradukcjach stacji, TVP stoi calkiem niezle(Ranczo czy Ojciec Mateusz to fajne seriale) ale za to stare produkcje Polsatu wymiataja(Swiat Wedlog Kiepskich, Daleko od noszy, 13-ty posterunek...)

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Tilogour 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 50
Dołączył: 25 Paź 2010
Posty: 945
Wysłany: 2012-06-09, 23:02   

Cytat:
W sumie całkiem wysoko, biorąc pod uwagę jak wielu hejterów musi mieć ten/ta serial/bajka.

Heh.. zauważ, że niepopularne seriale etc. nie są hejtowane, więc nie wiem skąd to zdziwienie. MLP jest fenomenem i naprawdę dużo osób to ogląda, przez co ma tak wysoką ocenę (zresztą patrząc na obecne bajki, to MLP reprezentuje naprawdę wysoki poziom).
Zawsze, jak coś jest bardzo popularne, to zaczynają się pojawiać hejterzy i mieszać to z błotem, przez to staje się jeszcze bardziej popularne, bo dużo osób chce zobaczyć dlaczego jest mieszane z błotem i dlaczego tak dużo osób to ogląda. MLP zaczęło być hejtowane jeszcze przed samym powstaniem.
Zresztą pewna "hejterka" napisała na dość popularnej stronie, że MLP jest szkodliwe dla małych dziewczynek i seksistowskie. I jak tu czegoś takiego nie sprawdzić? Przecież to przyciąga, jak ludzi, jak magnes i odpycha (ciach - żeby nie obrażać innych ;> ).
TVN-owskie seriale również są hejtowane.

Członek Stowarzyszenia Obrońców Map i honorowy mapmaker Brazzers - portalu z niegrzecznymi mapami.
Save oreo!
 
Mandraghora 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 578
Wysłany: 2012-06-24, 18:13   

Jak tak czytam Wasze wypowiedzi, to dochodzę do wniosku, że chyba jest ze mną coś nie tak - wszyscy po ledwie kilka seriali wymieniają, a ja tu mogłabym się rozpisać na 20 stron. :lol: Ograniczę się jednak tylko do ulubionych seriali.

- Grey's Anatomy - 1. sezon najlepszy, a kolejne też wciągają, boję się jednak, że nowy sezon zejdzie na psy. No bo jak może zabraknąć Christiny Young. :(
- How I Met Your Mother - niesamowicie zabawny i legen-wait for it!-darny. Ale gdybym ja miała takiego ojca, to już dawno bym mu trzasnęła w pysk za przedłużanie opowieści. :mrgreen:
- Big Bang Theory - (nienawidzę polskiego tytułu!) po prostu cudowny, podczas oglądania leżę i kwiczę.
- The IT Crowd/ Technicy Magicy - w sumie taki sobie, ale ma dobre momenty, zabrałam się za niego z tęsknoty z Big Bang Theory.
- Black Books - najlepszy sitcom ever. Mogę oglądać po kilka razy. Niestety, ma tylko 3 sezony. :-( Genialny brytyjski humor genialnego irlandzkiego komika. :lol:
- Dr House - zgadzam się z przedmówcami, że ptrochę przewidywalny itd., ale i tak lubię. Tylko sobie go "dawkuję", żeby się nie znudzić. ^^
- Dexter - skończyłam na drugim sezonie, bo później mnie wciągnęły inne seriale, ale teraz chyba czas wrócić do niego. Z różnych opinii, które słyszałam, wynika, że w związku z Dexterem nie ma zazwyczaj wyśrodkowanych opinii - albo zachwyca, albo odstrasza. Ten typ tak ma.
- Przygody Merlina - fantasy, humor i ten biedny, wiecznie pomiatany Merlin. :-P
- Miecz Prawdy - zupełnie inny od książki, ale tylko na dobre mu to wyszło.
- Gra o tron - pierwszy sezon rewelacja, drugi taki sobie i faktycznie sporo odbiega od książek. Czasami wychodzi to dobrze - np. motyw Johna Snowa czy końcówka o Daenerys. Dopiero pod koniec sezon się rozkręcił, chyba tylko po to, żebym czekała rok ze łzami w oczach na kolejne odcinki. ;_;
- True Blood - też kompletnie inna bajka w porównaniu z książką, i też lepiej.
- Rzym - płakłam na koniec.

Do tego można dodać każdy inny chłam czy dobry serial o wampirach, ale o tym to już naprawdę mogłabym dłuuuugo...

Life is complex: it has both real and imaginary components.
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-06-24, 19:31   

Z mojej strony tych seriali też jest więcej. Wymieniłaś sporo sitcomów, też lubię a najbardziej chyba przypadł mi do gustu "Jim wie lepiej", naprawdę świetny humor. Big Bang Theory jest znośny ale za to The IT Crowd/ Technicy Magicy uważam za dość kiepski i nigdy mnie nie bawił. Dla mnie nadal czołówka to Losty i Rodzina Soprano. Teraz mam sporo wolnego to chyba wezmę się dalej za Dextera no i dokończę 8 sezon Housa.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Mandraghora 



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 578
Wysłany: 2012-06-24, 22:49   

O, na śmierć zapomniałam jeszcze o "Community"! A jest po prostu EPICKI.

Life is complex: it has both real and imaginary components.
 
 
bartman 



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1918
Wysłany: 2012-06-24, 23:34   

Mandraghora napisał/a:
- Big Bang Theory - (nienawidzę polskiego tytułu!) po prostu cudowny, podczas oglądania leżę i kwiczę.


Świetny serial, oglądam w oryginale - nawet nie wiem jaki jest polski tytuł.
Inteligentne dialogi, cudo. Polskie pseudo-komediowe produkcje o lotności młota pneumatycznego, mogą się schować.

Fantasy.. better than life..?
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-06-24, 23:40   

bartman napisał/a:
nawet nie wiem jaki jest polski tytuł.

Bodajże "Teoria wielkiego podrywu"

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 4 z 9
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group