Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Minecraft
Autor Wiadomość
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-02-24, 18:47   

LaEa napisał/a:
Problem w szukaniu, ciężko znaleźć fortece w piekle, a jak już znajdziesz to nie zawsze są blazy, do tego zawsze możesz paść czy spaść, więc nie mów, że to takie łatwe jest. Ja w zwykłej znalazłem z 5, wystarczy kopać w kopalni na 12.6 w rózne strony.


Jest bardzo latwe. A co do Blazow, one musza byc w kazdej twierdzy, min. jeden mobspawner. A pasc jest bardzo ciezko.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Ja
Ego



Pomógł: 3 razy
Wiek: 14
Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 285
Skąd: z domu (twojego)
Wysłany: 2012-02-24, 19:20   

Blazy mogą być łatwo rozwalane przez golemy (też fajna rzecz :mrgreen: ). Można też w niego rzucać śnieżkami samemu.

"Shame is like having a daughter with red hair and freckles. You cannot let it become part of your life." - Wilfred
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2012-02-24, 20:21   

Ta, tylko, że ta forteca jest wielka, raz laziłem półgodziny po fortecy, żeby znaleźć mobspawnera blaze. A jak znalazłem to padłem, bo spadłem do lawy ;p
 
 
Sauron 
Członek SG-1



Pomógł: 6 razy
Wiek: 25
Dołączył: 24 Sie 2009
Posty: 512
Skąd: Z Marsa
Wysłany: 2012-03-01, 12:35   

Gram od Alphy. :)
 
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-03-01, 15:50   

Moge wam sie pochwalic, iz z paroma kumplami postanowilismy zrobic ciekawy projekt. Robimy juz od niedzieli, a w nastepna prawdobodobnie umieszcze screeny projektu i zdradze wam przy okazji, co to jest :P

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-03-03, 14:06   

Po prostu extra... Dzień jak co dzień, trochę czasu w kopalni, później poszedłem zebrać plony i nakarmić zwierzaki, wchodzę do domu i zdążyłem usłyszeć tylko tssss... Chciałem uciec ale oczywiście było za późno, najgorsze jest to że stałem akurat obok łóżka i najpewniej je rozwaliło bo pojawiłem się w miejscu, gdzie pierwszy raz zaczynałem grę i nie póki co nie mam pojęcia jak wrócić :/ Długo tego miejsca szukałem, muszę użyć jakiegoś cartographera ale ostatnio miałem z tym spory problem.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2012-07-12, 00:08   

O ja cię! Jak ja dawno nie pisałem! Minecraft ostatnio się mi trochę przejadł, ale pogrywam. A tak z innej beczki to dostałem 6 miejsce w http://www.youtube.com/wa...ature=g-user-u. ^^ Ale dla niektórych ten komentarz może być szokujący z powodu daty ostatniego komentarza.

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-07-12, 11:09   

E tam, ja Twojej areny wogole bym nie zakwalifikowal. W porownaniu np. z numerem 7 to wielkie nic. A po kolejne, to i tak nie rownasz sie z miszczem w sztuce budowania symetrycznych budowli :P

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Sandra 
Mroczny Gracz >;]



Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Paź 2008
Posty: 723
Skąd: Askądsąlisze
Wysłany: 2012-07-15, 04:33   

Jej, a ja do tej pory zbudowałam tylko zamek (o dachach z lawy, na survivalu)... No, jeszcze podzamcze i wielki płonący pentagram na trawie o.o'

Aby zapanować nad człowiekiem, trzeba sprawić by zaczął się bać...
 
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-07-15, 11:44   

Cytat:
Jej, a ja do tej pory zbudowałam tylko zamek (o dachach z lawy, na survivalu)... No, jeszcze podzamcze i wielki płonący pentagram na trawie o.o'


E tam, ja wybudowalem kiedys na multi Swiatynie Diablo(jeszcze za czasow beta 1.4 ^^ ) stworzona z netherracku, soulsandu, obsydianu plomieni, redsotnu i lawy. :D Miala trzy zrboczone krwia(redstonem) oltarze, centralna studnie z ruchoma paltforma do skladania ofiar, klatki dla zniewolonych graczy/mobow, podloge wylozona plonacymi pentagramami no i portret samego Diablo wykonany za oltarzami.

Musze kiedys powtorzyc ten projekt, zwlaszcza iz najnowsza wersja daje ogrom mozliwosci do ozdobienia takiego cuda(netherowe cegly, kraty czy pistony)

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Vojan 
make my day


Wiek: 28
Dołączył: 13 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: GD
Wysłany: 2012-07-15, 13:55   

Jak chodzi o lokacje z Diablo, to chętnie bym to zobaczył, gdyż mogę się uznać za weterana tej serii :D.
 
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-07-15, 14:02   

Ba, tylko ten serw na kotrym gralem juz chyba nie istnieje, no w koncu kiedy powstala wersja 1.4? :D Ale zastsanawiam sie czy nie wybudowac takiego czegos na innym serwie, zobaczy sie.

A co do Diablo, ja takze moge uznac sie za weterana tej serii(jak juz sporo razy pisalem, mam kazda czesc wraz z dodatkami i czekam na dodatek do Diablo III :D )

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Vojan 
make my day


Wiek: 28
Dołączył: 13 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: GD
Wysłany: 2012-07-15, 14:59   

Ja również czekam na dodatek do trójki i mam poprzednie części. Sanktuarium chaosu mogłoby wyglądać miodnie :D.
 
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-07-15, 15:22   

Cytat:

Ja również czekam na dodatek do trójki i mam poprzednie części. Sanktuarium chaosu mogłoby wyglądać miodnie :D.


Oooo tak, Sanktuarium Chaosu byloby boskie, ale nie wiem czy Minecraft da rade obsluzyc taka budowle. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprobowac. ^^ Pisz do mnie na gg(numer masz pod moja sygnatura) a postaram sie skombinowac prywatny serw i rozpoczniemy budowe :D

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Vojan 
make my day


Wiek: 28
Dołączył: 13 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: GD
Wysłany: 2012-07-15, 18:49   

Taka sobie myślę, że nie do końca musi być trudno. dałoby radę zrobić od kuźni przez pieczęcie, aż do Diablo:P. Problem w tym, że nie mam oryginalnego MC :S.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 6 z 8
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group