Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat «» Następny temat
Minecraft
Autor Wiadomość
Ja
Ego



Pomógł: 3 razy
Wiek: 14
Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 285
Skąd: z domu (twojego)
Wysłany: 2012-07-17, 20:37   

Little Blocks Mod - mod umożliwiający postawienie bloków 8 razy mniejszych w każdym wymiarze.

"Shame is like having a daughter with red hair and freckles. You cannot let it become part of your life." - Wilfred
 
Vojan 
make my day


Wiek: 28
Dołączył: 13 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: GD
Wysłany: 2012-07-17, 22:18   

Cytat:
Grales w Diablo? Masz staz co najmniej 10 lat? Znasz historie swiata Sanktuarium, kazdego bossa z imienia i nazwiska, miejsca z najwiekszym dropem magicznych przedmiotow i co najmniej 100 razy zaliczyles uber Tristram? Jelsi nie, to nie masz czego szukac :D




Jak tak patrzę na to co piszesz, to wszystko mam. Nawet staż, mimo, że wtedy grałem z rodzinką :D.
 
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-07-18, 00:50   

Vojan napisał/a:

Jak tak patrzę na to co piszesz, to wszystko mam. Nawet staż, mimo, że wtedy grałem z rodzinką :D.


Tys mi brat, nie wspolpracownik. Ja pykam w Diablo od keidy skonczylem 7 lat. Pamietam jak dzis, jak balem sie odejsc od schodow(juz wewnatrz lochow) prowadzacych do Tristram :D

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Sandra 
Mroczny Gracz >;]



Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Paź 2008
Posty: 723
Skąd: Askądsąlisze
Wysłany: 2012-07-18, 03:10   

Lowcakur napisał/a:
Pamietam jak dzis, jak balem sie odejsc od schodow(juz wewnatrz lochow) prowadzacych do Tristram :D

Ja długo nie mogłam się zdecydować żeby w II wywołać Diablo... Ostatecznie wywołałam go chyba za 5 podejściem, bo wcześniej zostawiałam jedną pieczęć i ostatecznie gasiłam grę bo za długo siedziałam XD
W MC zrobić takiego wieeelkiego Diablo... ze słodkim uśmieszkiem i aureolką nad główką ^^

Aby zapanować nad człowiekiem, trzeba sprawić by zaczął się bać...
 
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2012-08-29, 13:59   

Meh, kilka miesięcy temu zacząłem robić Texture Packa. Nie jest on jeszcze skończony, a jak na razie, wygląda to tak: http://www.speedyshare.com/UZEzd/MatoCraft.zip
Niestety, żeby zobaczyć, musicie ściągnąć. :I

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
restling 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 381
Wysłany: 2012-08-29, 21:03   

Proszę cię, zmień tę wodę, wygląda jakby duża ławica pytajników pływała po wodzie :lol:
Poza tym jest nawet znośnie :-P

EDIT: Klawisze menu strasznie drażnią oczy. Mógłbyś użyć jakiegoś szarego lub choćby ciemniejszego odcienia niebieskiego.
 
Olek 
Grafik II stopnia



Wiek: 24
Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 349
Skąd: Żuławy
Wysłany: 2012-08-29, 22:39   

Woda wygląda tak Tymczasowo. Zamierzam dodać Custom-Elementy, aby można było uruchomić TP na MCPatcherze. Poza tym, postaram się zmienić Klawisze w Menu. Ogólnie zmienię menu, ponieważ Wygląda to trochę dziwnie.

Oni wszyscy mają dobre intencje, tyle że źle je rozpowszechniają.
 
Ja
Ego



Pomógł: 3 razy
Wiek: 14
Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 285
Skąd: z domu (twojego)
Wysłany: 2012-09-29, 08:48   

TerraFirmaCraft - Mod, który dodaje stalaktyty i stalagmity (stalagnatów jeszcze nie spotkałem).



"Shame is like having a daughter with red hair and freckles. You cannot let it become part of your life." - Wilfred
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-09-29, 10:45   

Oho, przefajowy mod, z nim beiganie po jaksiniach musi nabrac smaczku. Watpie aby Notch go dodal(z tego co pamietam wykorzystal pomysl tylko z jednego jedynego moda, to jest pitstow), ale pomarzyc nie zaszkodzi.

Co myslicie o najnowszej nadchodzacej wersji, tj. Preety Scary Update? Jak dla mnie dodano ogrom fajowych rzeczy jak dekoracyjne glowy czy kolorowanie pancerza.

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-09-29, 11:01   

Ja już tak długo nie grałem że nie jestem na bieżąco, grę nadal mam i na pewno nie raz wrócę. Możecie polecić jakiegoś dobrego, aktualnego let's playa? Oglądałem CTSG i jja ale chyba obaj zakończyli kariery :-/ Potrzebuję czegoś aktualnego żeby się połapać co i jak, poza tym lubię oglądać minecraftowe życie

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
restling 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 381
Wysłany: 2012-09-29, 20:08   

Oooo, nowy update będzie wyjechany w kosmos. Nowe rośliny, nowe mobki, nowy boss, masa dodatkowych rzeczy. Szkoda tylko, że usprawnienia silniku oświetlenia będą wprowadzone w 1.5 :/
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 8 z 8
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group