Akademia Wojny - Portal Heroes of Might and Magic III

Trwa II etap konkursu MapMaker AW
Odpowiedz do tematu
Minecraft
Autor Wiadomość
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2011-10-10, 18:28   

To może powiększ skina bo za bardzo go nie widać. Mi się laptop posypał i nie mam jak grać :( Dodatkowo zostawiłem zaczęty projekt, ogromny obrazek. Musze się też przyznać że zrobiłem coś czego nigdy robić nie chciałem a mianowicie użyłem komend. Oczywiście nie zamierzam na nich cały czas grać, jedyne co stworzyłem to po prostu wełna. Co jak co ale na mój obrazek pójdzie tego w setkach jak nie tysiącach a zebranie 30 sztuk wełny zajęło mi ostatnio godzinę :/ Powinni to lepiej zorganizować.


Laptop w końcu powrócił tak więc miałem chwilę na swój projekt. Jeszcze nie ukończony ale wstawię to co jest bo chciałbym poznać wasze opinie. Poprawiał będę teren wokół tak żeby płytki leżały, żeby uprzedzić pytania o to czemu całość znajduje się w takim dole od razu mówię że po prostu wysokość herbu była za duża a nie chciało mi się zmieniać projektu, nad którym i tak długo siedziałem. Pytanie do was:
Wypełnić środek białą wełną czy zostawić taki prześwit? Jak wiadomo w oryginale w środku jest białe, tak też nie wygląda źle ale co wy sądzicie?


Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Ja
Ego



Pomógł: 3 razy
Wiek: 14
Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 285
Skąd: z domu (twojego)
Wysłany: 2011-11-05, 21:47   

A graliście na jakichś modach? Ja grałem z modami:
-Aether (przeciwieństwo Netheru, warto ściągnąć)
-Mo'Creatures (dodatkowe moby, także warto)
-Millanaire (tworzy wioski, które zaopatrujemy, i z którymi możemy handlować... Nie warto)
-Minecolony (podobnie jak Millanaire, tylko że my stawiamy budynki i dla nas pracują moby)
-Zeppelin (latające statki... Warto)
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2011-11-06, 12:19   

Ja gralem na paru modahc, ogolnie polecam takie zestawienie"
-Mo Creatures
-Balcon Weapons Mod(dodaje sporo fajnych broni, midzy innymi kusze, muszkiet czy halabarde)
-Humans+(dodaje sporo "neutralnych" postaci, jak np. rycerze, lowcy, bandyci, piraci itp. ciekawy mod)
-Zeppelin

Przy takim zestawieniu nudy nie ma :D

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2011-11-06, 14:10   

Ja tam tylko grałem w escape, w żadne mody nie bawiłem się. Z resztą teraz jakoś nie gram, single mi się znudził, a do multi nie mam teamu, bo stary sie rozpadł.
 
 
Ja
Ego



Pomógł: 3 razy
Wiek: 14
Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 285
Skąd: z domu (twojego)
Wysłany: 2011-11-09, 15:43   

To jest w Minecrafcie najgorsze- nieważne, ile zainstalujesz modów, i tak w końcu zaczyna się nudzić...

"Shame is like having a daughter with red hair and freckles. You cannot let it become part of your life." - Wilfred
 
Virtil 
Ifryt King



Wiek: 27
Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 15
Skąd: Cedry Małe
Wysłany: 2011-11-09, 18:09   

nom, niestety tylko h3 się nienudzi ;-)

Every day I'm shofelen!!!
 
Rayuxv
-.-


Wiek: 28
Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 23
Skąd: ---
Wysłany: 2011-11-09, 18:33   

Patrzyłem na te wszystkie budowle i nie jestem jakoś podekscytowany, bo niejedno człowiek widział, choć ten znaczek Realu prezentuje się fajnie. Obecnie sam pracuje nad wielkim napisem AC/DC (zamiast kreski piorun oczywiście) , ale robię to na wzór napisu Hollywood.
Niedługo będą foty oczywiście.

A to taka budowla machnięta na szybko (bez texturepacków).

P.S Zauważyłem że do screenów używacie Printa. Wystarczy F2 Podczas gry, a zapisze się w foldrze Screenshot.

2011-11-09_18.42.58.png
Plik ściągnięto 206 raz(y) 538,27 KB


/*\
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-02-24, 15:08   

Grywa ktoś jeszcze? Ja powróciłem bo sporo się pozmieniało, można hodować zwierzęta i powstała alchemia (w to się jeszcze nie bawiłem), wróciłem też do oglądania JJa i CTSG, nie wiem czy to nie lekki błąd bo niby chce zrobić coś po swojemu a i tak wychodzi podobnie do któregoś z nich bo świetne pomysły i rozwiązania mają a wiadomo co się człowiekowi spodoba to sam chce stworzyć. Osiedliłem się póki co w jakiejś skale, niezbyt piękne miejsce ale chodziłem po mapie z 3 godziny i szukałem czegoś "epickiego" ale nic nie było. W końcu zostałem w średnim miejscu ale nie jest źle. Dziś się wkurzyłem bo zniknęły mi wszystkie owce z zagrody a zamiast nich zastałem tam wilczka :lol: Teraz buduję hodowlę na wysokości. Znalazłem też opuszczoną kopalnię, świetny pomysł mieli żeby zrobić coś takiego, naprawdę urozmaica to grę.

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-02-24, 15:31   

Mikus napisał/a:
(w to się jeszcze nie bawiłem)


A warto. Np. miksturka na wysokie skoki, przyspieszajaca, czy oslabiajaca wroga to sama przyjemnosc :D

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2012-02-24, 16:02   

Powodzenia w szukaniu blaze rodów samemu w piekle.
 
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-02-24, 16:14   

LaEa napisał/a:
Powodzenia w szukaniu blaze rodów samemu w piekle.

To jest właśnie głupie, dzięki różdżce można zrobić radar, który prowadzi do twierdzy ale wypada ona tylko z potworów które w tej twierdzy występują co jest nielogicznie

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
Lowcakur 
von Hackfleish



Pomógł: 7 razy
Wiek: 29
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 910
Skąd: Drakmoor
Wysłany: 2012-02-24, 16:16   

Mikus napisał/a:

To jest właśnie głupie dzięki różdżce można zrobić radar, który prowadzi do twierdzy ale wypada ona tylko z potworów które w tej twierdzy występują co jest nielogicznie


WTF? O ile sie nie myle, to z blaze rodow mozesz zrobic proszek, mieszasz to z perlami endermana i wychodzi radar, lecz nie do Nether Fortress, ale do STRONGHOLD. Czyli tej podziemnej twierdzy z nowych blokow, w ktorej jest portal do Enderu...

LaEa napisał/a:
Powodzenia w szukaniu blaze rodów samemu w piekle.


W czym problem? Oo

One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
Ja
Ego



Pomógł: 3 razy
Wiek: 14
Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 285
Skąd: z domu (twojego)
Wysłany: 2012-02-24, 16:20   

Raczej łatwiej znaleźć twierdzę w netherze niż w zwykłym świecie. Przynajmniej biorąc pod uwagę, że ja już znalazłem w dwóch grach po jednej piekielnej twierdzy, a zwykłej jeszcze nigdy.

"Shame is like having a daughter with red hair and freckles. You cannot let it become part of your life." - Wilfred
 
Mikus 



Pomógł: 18 razy
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 2897
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-02-24, 16:22   

Lowcakur napisał/a:

WTF? O ile sie nie myle, to z blaze rodow mozesz zrobic proszek, mieszasz to z perlami endermana i wychodzi radar, lecz nie do Nether Fortress, ale do STRONGHOLD. Czyli tej podziemnej twierdzy z nowych blokow, w ktorej jest portal do Enderu...

Chyba że tak, to mój błąd w takim razie, dawno nie grałem i nie jestem na bieżąco ;-)

Czemu władze tego świata robią ze mnie debila
Gówno w prasie, gówno w TV, gówno gównem zasila
 
LaEa 
Ujemny Epsilon



Pomógł: 8 razy
Wiek: 29
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 1178
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2012-02-24, 17:55   

Problem w szukaniu, ciężko znaleźć fortece w piekle, a jak już znajdziesz to nie zawsze są blazy, do tego zawsze możesz paść czy spaść, więc nie mów, że to takie łatwe jest. Ja w zwykłej znalazłem z 5, wystarczy kopać w kopalni na 12.6 w rózne strony.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Strona 5 z 8
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group